ossanica
ossanica (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

Tüm Çıplaklığımla Sana Geliyorum...

fotoğrafımın siteden silinmesine çok üzüldüm...
gerçekten fotoğrafçı zihniyeti o fotoğrafı okuyabilmeliydi.......

ne bir saldırı... nede bir kasıt... belki de benim silinen bu fotoğrafım size bişeyler anlatmaya çalışıyordu...

tanrı ya saygısızlıkmı diye düşündünüz...
tanrı ya sadece dua mı edilir... sadece birşeyler dileyip kendiniz için iyi şeyler mi istersiniz...

siz sevginizi nasıl nasıl belli edersiniz.. yada karşılıksız sevgi nedir bilmezmisiniz...

siz tanrınızı cenneti içinmi seversiniz yada öyle görünürsünüz...

tanrı sevgisini basamak gibi kullanıp üzerine basıp cenneti isteyenler için diyorum...
siz tanrı sevgisi nasıl bişeydir bilirmisiniz...
karşılıksız.. ne cennetini ne de cehennemini uman...
vaad ettiği tüm güzellikleri red edip sadece sevgisini isteyen... cehennemin bile onun sevgisiyle cenneten daha da güzel düşleyen....

siz sevgi nedir bilirmisiniz...
tanrı'nın yarattığını tanrıdan gizlemeye çalışmak mantıklı bir davraşmıdır...
benim sevgim öyleki ne cehennemi ne de cenneti umurumda... ben tanrıyı tanrı olduğu için seviyorum, cenneti olduğu için değil...
ben tanrıyı öyle seviyorum ki, cehennemi beni bir an bile korkutmaya yetmez... aksine cehennemde bile oun sevgisiyle cennetten dahada iyi olacağım....

siz sevmek nedir bilirmisiniz...
çıkar gözetmeksizin... hiç bir şeyi gözünüz görmeyecek kadar....

....fotoğrafa ''saldırı'' diye takıştıranlar...
cennete gitmek için her fırsatı değerlendirdiğinizi tanrı bilmiyormu... o'u bu kadar küçük mü sanıyorsunuz....
siz ne kadar küçük olduğunuzun farkında bile olamayacak kadar küçük beyinlilersiniz...

siz sevgi nedir bilmezsiniz....

http://www.fotografim.com/modules.php?op=modload&name=My_eGallery&file=index&do=showpic&pid=45446

#ossanica' tarafından 02.03.2007 14:09:05 tarihinde düzenlendi.
tüm çıplaklığımla sana geliyorum

#ossanica' tarafından 02.03.2007 15:16:01 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 2 Mart 2007, 13:55 - İp: 81.***.**0.221
yetisbey
yetisbey (üye)
Kütahya / Doğa Fotoğrafçısı

bak ossanica belki sanat adına bişiler yapmaya çalıştın ama bunu doğru yerde ve doğru bir zamanda yapmadın çünkü bu ülkede islam var bu ülkede islamın şartları var namahrem sayılan şeyleri allahın evinde kullanman yanlıştır aslında tam bir müslümanın anlayışı ve emredilen hüküm derki kadının topuktan ve bilekten gerisi haramdır diye şimdi sen bunu böyle yaparsan olur mu hiç bu insanların yaşayış tarzlarına göre değişiklik verir ama genel değildir seni takdir eden de çıkar yeren de o yüzden genel konulara takıl

Tarih: 3 Ağustos 2007, 13:06 - İp: 88.***.**3.187
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

kadının topuktan ve bilekten gerisi haramdır

erkegin nereleri haramdır??nereden ogrenebilirim,bir kaynak verebilirmisiniz??
------

buarada efecn gaijindir diye soylentiler cıkabılır:D

Tarih: 3 Ağustos 2007, 20:24 - İp: 88.***.**7.157
gencmenn
gencmenn (üye)
Almanya / Amatör

ossanica biliyorsun ki senin o fotografin cok kalitesizdi.
yapistir koy ile yapilmis ve netligi berbat bir fotografti.
bence silinme nedeni bu olmali.

Tarih: 3 Ağustos 2007, 20:42 - İp: 213.***.**0.106
mucahid-i
mucahid-i (üye)
Bursa / Amatör

Efe bey yorumunuz okudum.Eleştiri uslubunuzu ve savunduğunuz değerleri oldukça güzel buldum.Evet Sn Ahmet Çiçek Bey'e söylediğim sözün arkasında durmam için bazı sebepler var.Konu açmakla provakasyonel konu açmak arasına fark vardır.Daha evvel Ne şeriat nede...adlı bir konu açtı ve oldukça tepki topladı.Bakınız en azından kullandığımız kelamları bilmekte fayda var.Şeriat nedir bunu bilmek lazım herşeyden evvel.Şeriat Allah Kanunu demektir.Bunun daha ötesinde bir şey olabilirmi?Yani toplumdaki önyargı(geneldir)hep asmak kesmek insanları kapatmak toplumdan soyutlamak gibi algılanmıştır..İran vs.. ülkeler model gösterilmiştir malesef.Adelet demektir her şeyden evvel.Uzun lafın kısası Sn Ahmet Çiçek bey o konuya nasıl tepkisini koyabiliyorsa ve forumlardaki felsefiklilten çok toplum değerlerine iğne batırmak şeklindeki yorumlarını yazabiliyorsa benimde beyhude yaşıyorsunuz demeye hakkım vardır.Saygılarımla..

Tarih: 3 Ağustos 2007, 20:43 - İp: 88.***.**6.233
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

mücahid-i arkadaşımın bir sözünü tamamlamak için yazıyorum

http://forum.netfotograf.com/serbest_kursu.asp?msg_id=16144&syf=2

nick i anılmış kimsenin konusuna ve edit edilme tarihine dikkat edin..

son cevap yazıldıktan sonra ana konu yazısı tamamen değişmiş.. oraya yazılmış bahanelerdeki ne anadolu ajansına iat link nede bir fotoğrafa vardı.. oraya cevap yazanları karalama isteği var..

son kez uyarıyorum.. bu konuyu açan ve öbür konulada siteyi karıştırmak isteyenlere prim vermeyi bırakıp, konuyu güncel olmaktan çıkarın..

Tarih: 4 Ağustos 2007, 17:05 - İp: 85.***.**0.121
oguz orhan
oguz orhan (üye)
İzmir / Amatör

ŞU FOTOGRAFI BİZ DE MERAK ETTİK AMA VERİLEN LİNKLER ÇALIŞMIYOR
NEREDE BU FOTOGRAF??

Tarih: 4 Ağustos 2007, 18:30 - İp: 81.***.**5.49
harmanci
harmanci (üye)
İzmir / Amatör

Meraklı sayısı artıyor.
Oğuz Orhan'a tam destek veriyorum.

Tarih: 4 Ağustos 2007, 18:44 - İp: 85.***.**0.89
gencmenn
gencmenn (üye)
Almanya / Amatör

arkadaslar o arkadasin seranat adli fotografina ölcülü davrandik.
ondan sonraki fotografinda tanriya sünüs diye cirilciplak bir kadini minareye koymus.
böyle sanat manat olmaz
saygili olacaksin deger bulacaksin,
terbiyesizlik sanatsa eseklerde iyi aniriyor onlarda sanatci
bizler kücük beyinliyiz sen fil beyinlisin osanica

o rakadasin www.fotopasaj.com ,da o fotografi var.
arayin bulun

#gencmenn' tarafından 06.08.2007 17:20:11 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 5 Ağustos 2007, 17:38 - İp: 83.***.**6.165
harmanci
harmanci (üye)
İzmir / Amatör

Valla verdiğiniz adrese girdiğime gireceğime pişman oldum.Ne biçim yer orası öyle...
Aradığını bulmak neredeyse imkansız görünüyor hatta insan kendini bile kaybedebilir orada

Tarih: 6 Ağustos 2007, 01:50 - İp: 85.***.**1.107
gencmenn
gencmenn (üye)
Almanya / Amatör

dogru diyorsun harmanci
o site allak bullak bir site
o fotograf tüm kaliteli fotograf sitelerinden silindi.
fotopasaj kabul etti cünkü kimse fotograflari göremiyor elestiremiyor ve hatta kendi galerisine bile bakamiyor.
ben link,i verip ünlü yapmicam o kalitesiz ve seviyesiz fotografi.

Tarih: 6 Ağustos 2007, 16:51 - İp: 83.***.**2.209