ossanica
ossanica (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

Tüm Çıplaklığımla Sana Geliyorum...

fotoğrafımın siteden silinmesine çok üzüldüm...
gerçekten fotoğrafçı zihniyeti o fotoğrafı okuyabilmeliydi.......

ne bir saldırı... nede bir kasıt... belki de benim silinen bu fotoğrafım size bişeyler anlatmaya çalışıyordu...

tanrı ya saygısızlıkmı diye düşündünüz...
tanrı ya sadece dua mı edilir... sadece birşeyler dileyip kendiniz için iyi şeyler mi istersiniz...

siz sevginizi nasıl nasıl belli edersiniz.. yada karşılıksız sevgi nedir bilmezmisiniz...

siz tanrınızı cenneti içinmi seversiniz yada öyle görünürsünüz...

tanrı sevgisini basamak gibi kullanıp üzerine basıp cenneti isteyenler için diyorum...
siz tanrı sevgisi nasıl bişeydir bilirmisiniz...
karşılıksız.. ne cennetini ne de cehennemini uman...
vaad ettiği tüm güzellikleri red edip sadece sevgisini isteyen... cehennemin bile onun sevgisiyle cenneten daha da güzel düşleyen....

siz sevgi nedir bilirmisiniz...
tanrı'nın yarattığını tanrıdan gizlemeye çalışmak mantıklı bir davraşmıdır...
benim sevgim öyleki ne cehennemi ne de cenneti umurumda... ben tanrıyı tanrı olduğu için seviyorum, cenneti olduğu için değil...
ben tanrıyı öyle seviyorum ki, cehennemi beni bir an bile korkutmaya yetmez... aksine cehennemde bile oun sevgisiyle cennetten dahada iyi olacağım....

siz sevmek nedir bilirmisiniz...
çıkar gözetmeksizin... hiç bir şeyi gözünüz görmeyecek kadar....

....fotoğrafa ''saldırı'' diye takıştıranlar...
cennete gitmek için her fırsatı değerlendirdiğinizi tanrı bilmiyormu... o'u bu kadar küçük mü sanıyorsunuz....
siz ne kadar küçük olduğunuzun farkında bile olamayacak kadar küçük beyinlilersiniz...

siz sevgi nedir bilmezsiniz....

http://www.fotografim.com/modules.php?op=modload&name=My_eGallery&file=index&do=showpic&pid=45446

#ossanica' tarafından 02.03.2007 14:09:05 tarihinde düzenlendi.
tüm çıplaklığımla sana geliyorum

#ossanica' tarafından 02.03.2007 15:16:01 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 2 Mart 2007, 13:55 - İp: 81.***.**0.221
batuhan19b
batuhan19b (üye)
Çorum / Stüdyo Fotoğrafçısı

SOLE KESİNLİKLE SENDEN BAHSETMEDİM YANLIŞ ANLAMA SAYFANIN DIŞINA ÇIKP ESKİ KONULARA BAKASANIZ SON YORUMLARI OKURSANIZ GÖRÜRSÜNÜZ KİMİ KASTERDİGİMİ. SAYGILAR.

Tarih: 3 Mart 2007, 02:34 - İp: 88.***.**0.148
eminakca
eminakca (üye)
Almanya / Özel Gün Fotoğrafçısı

Sayin Gaijin Hocam
Ben kimseye simdiye kadar saygisiz bir üslupta bulunmadim bulunmamda bana sormussunuzki emınakca sen nekadar tanıyorsun yada islama saldırıyor diyen herhangibiri nekadar tanıyor bu arkadasıki niyetının kotu oldugunu dusunuyorsunuz desem???belki iyidir???
kanit demissiniz hocam fotografi kanit degilmi
peki hocam sizin gözünüzden baktigimda teknik olarak düsünce olarak süper kimsenin yapamayacagi belkide cekinecegi bir fotograf ve iki zit unsur bir araya ancak bu kadar getirelebilir kadraj ayarindan tutun renk ayari ordaki durus stili bir bütün tamam buna bir itirazimiz yok
(Fotograf Terimlerinde yanlisim olursa özür)
Sadece bir sormak istiyorum insallah yanlis anlamazsiniz teknik veya degil bu fotograftan ne sonuc cikardiniz ama bu fotoyu bir bütün olarak düsünün yani minarenin ucundan bu bayanin pantolonunun alt bölgesine kadar nasil bir baglanti kuruldu
Saygilarimla

Tarih: 3 Mart 2007, 02:35 - İp: 85.***.**3.181
liebster
liebster (üye)
Kütahya / Firma

hepimiz soleyiz hepimiz cift nikliyiz

Tarih: 3 Mart 2007, 02:36 - İp: 88.***.**7.201
_sole_
_sole_ (üye)
İstanbul / Amatör

#_sole_' tarafından 04.03.2007 13:37:12 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 3 Mart 2007, 02:36 - İp: 88.***.**9.34
liebster
liebster (üye)
Kütahya / Firma

ben tanıyorum sole gazeteci ya ..

Tarih: 3 Mart 2007, 02:38 - İp: 88.***.**7.201
_sole_
_sole_ (üye)
İstanbul / Amatör

#_sole_' tarafından 04.03.2007 13:37:52 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 3 Mart 2007, 02:42 - İp: 88.***.**9.34
liebster
liebster (üye)
Kütahya / Firma

yarından sonra cıkacak gazetenizde bizim firmaya baş sayfada bir yer ayırırsınız artık.dimi.

Tarih: 3 Mart 2007, 02:43 - İp: 88.***.**7.201
nedimy
nedimy (üye)
Bursa / Meraklı

batuhan beye kısa bir cevap vereyim gerçi uygun değil biz burda bu konuyu tartışamamız gerekirken biribirimize cevap veriri konuma düşüyoruz...

fotoğrafa nasıl bakılması ve anlaşılması gerekildiğinden bahsetmiş yanlış anlaşılmalara mahal vermemek için. tabiki düşüncelrinizde özgürsünüz ama kişiyi sergilemediği bir tavırdan dolayı yargılıyorsunuz..ben onu yapmadım diyor.. ben sadece Allah a sevgiyi anlattım diyor..sizde benböyle anlıyorum ve bu anlayışımla(onun ne açıklama yaptığı onemli değil) yargılarım diyorsunuz(bir nktada at gözlüğü meselesine kayıyor olay.)...açıklama yapmasa dediğiniz doğru fakat açıklama ve not düşülmüş altına..

cem karaca olayına gelirsek cem karaaca o zamanlar küçüktü. ve çocukların camiye şortla girip girmemesi okadar da önemli bir sorun olmasa gerek..hatta ve hatta onları camilerde sevmek ilgilenmek nasıl gelmiş olursa olsun teşvik edicidir.. bununla o meşhur hocalarımızn dedikleri arasında nasıl bir bağlantı kurdunuz ben anlayamadım doğrusu..

birde farklı düşünce derken bu tair yanlış anlaşılmış.. farklılık demek olağan şeylerin dışında yapılan sergilenen tutum ve davranış demektir..hepimizin birbirinden farklı olması değil.. daha da açık ifade edilirse(daha iyi anlatılması açısından) uçukulular diyebiliriz(başka türlü anlatamadım)

yalnız batuhan ciddi ciddi ben yazdıklarına pek bir anlam veremdim yani çelişkiler meselesi?? neyse belki de kendimi savunma iç güdümden dolayı göremiyorum.. başka arkadaşlarda katılıyorlarsa sana o zaman tamam derim...ama yinede ben bir çelişki görmedim..

emin abi(abi diyorum çünkü büyüğümsünüz) ben olayı sağcılık solculuk meselsine değil sadece dışlamaların getirdiği sonucu anlatmak amacıyla yazmıştım onu.daha çarpıcı olur diye..
ama merak etmeyin ne sizin babanız nede benim babam o dönemlerde vatana ihanet edecek birşey yapma düşüncesinde değildiler herkes kendine göre vatanını sahipleniyordu diyelim ve o konuyu kapatalım.başka bir yerde konuşuruz...

Tarih: 3 Mart 2007, 02:44 - İp: 85.***.**7.220
buffalo
buffalo (üye)
Ankara / Amatör

yine neyi tartışıyorsunuz....

fdiker hepimizi atacak bu gidişle.

_sole_ ;sana pm attım.
gajin sana 100 kontör yolladım.

Tarih: 3 Mart 2007, 02:44 - İp: 88.***.**7.32
nedimy
nedimy (üye)
Bursa / Meraklı

sole nereye gidiyosun daha bismillah 1 konu açıp 46 mesaj yazmışsınn..

daha misafirsin..

arkadaşlar misafire git denilmezz. huyuna gidelim alışacak..

şaka bir yana daha ne konular konuşacaz.. ne güzel işte herkes kendi fikirlerini açıklıyor. aslında biz bir noktada bireşiyoruz...

ALLAH ımızı SEVİYORUZ... [>:D

Tarih: 3 Mart 2007, 02:52 - İp: 85.***.**7.220