ossanica
ossanica (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

Tüm Çıplaklığımla Sana Geliyorum...

fotoğrafımın siteden silinmesine çok üzüldüm...
gerçekten fotoğrafçı zihniyeti o fotoğrafı okuyabilmeliydi.......

ne bir saldırı... nede bir kasıt... belki de benim silinen bu fotoğrafım size bişeyler anlatmaya çalışıyordu...

tanrı ya saygısızlıkmı diye düşündünüz...
tanrı ya sadece dua mı edilir... sadece birşeyler dileyip kendiniz için iyi şeyler mi istersiniz...

siz sevginizi nasıl nasıl belli edersiniz.. yada karşılıksız sevgi nedir bilmezmisiniz...

siz tanrınızı cenneti içinmi seversiniz yada öyle görünürsünüz...

tanrı sevgisini basamak gibi kullanıp üzerine basıp cenneti isteyenler için diyorum...
siz tanrı sevgisi nasıl bişeydir bilirmisiniz...
karşılıksız.. ne cennetini ne de cehennemini uman...
vaad ettiği tüm güzellikleri red edip sadece sevgisini isteyen... cehennemin bile onun sevgisiyle cenneten daha da güzel düşleyen....

siz sevgi nedir bilirmisiniz...
tanrı'nın yarattığını tanrıdan gizlemeye çalışmak mantıklı bir davraşmıdır...
benim sevgim öyleki ne cehennemi ne de cenneti umurumda... ben tanrıyı tanrı olduğu için seviyorum, cenneti olduğu için değil...
ben tanrıyı öyle seviyorum ki, cehennemi beni bir an bile korkutmaya yetmez... aksine cehennemde bile oun sevgisiyle cennetten dahada iyi olacağım....

siz sevmek nedir bilirmisiniz...
çıkar gözetmeksizin... hiç bir şeyi gözünüz görmeyecek kadar....

....fotoğrafa ''saldırı'' diye takıştıranlar...
cennete gitmek için her fırsatı değerlendirdiğinizi tanrı bilmiyormu... o'u bu kadar küçük mü sanıyorsunuz....
siz ne kadar küçük olduğunuzun farkında bile olamayacak kadar küçük beyinlilersiniz...

siz sevgi nedir bilmezsiniz....

http://www.fotografim.com/modules.php?op=modload&name=My_eGallery&file=index&do=showpic&pid=45446

#ossanica' tarafından 02.03.2007 14:09:05 tarihinde düzenlendi.
tüm çıplaklığımla sana geliyorum

#ossanica' tarafından 02.03.2007 15:16:01 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 2 Mart 2007, 13:55 - İp: 81.***.**0.221
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Estagfurullah sole siz kendi kendinize yakıştırıyorsunuz o sıfatı.Ama "bence kimse kimseye karışmasın. kim nasıl seviyorsa öyle sevsin yaradan" cümlenizden başka ne anlam çıkabilir ki..Ben adamın tanrısını nasıl sevdiğine karışmıyorum o fotografında tanrısını ifade edebilmek için minareyi sembol olarak kullandı.Üstüne karşılıksız sevgiyi temsil eden çıplak bir kadın koymuş.Buna karışmamak susmak.. Bunu önce ona söylemen gerek.

Tarih: 3 Mart 2007, 00:53 - İp: 88.***.**5.21
makulmurat
makulmurat (üye)
İstanbul / Amatör

arkadasım bunun adı sanatsa bırı bana sapkınlık nedır bunu bır anlatsın... ıcımızde bayagı danımarkarlı varmıs...
sızın bu yaptıgınız ozgurluklerse , sanatsa ben o ozgurlugu de sanatıda ayaklarım altına alıyorum...
ayıptır yazıktır gunahtır... elınıze ne gecıyor anlamıyorum... bırılerını test mı edıyorsunuz...

Tarih: 3 Mart 2007, 00:54 - İp: 81.***.**2.139
eminakca
eminakca (üye)
Almanya / Özel Gün Fotoğrafçısı

Sole Hanimefendi
bir kac yazimiz dikkatimi cekmisti sizinde bir kac fotografiniz onaylanmadi diye burada serzeniste bulunmustunuz bu sekil yorumla yaklasip bir sekilde intikammi aliyorsunuz ama bunu normal karsiliyorum
Beni8m fotografim eger onaylanmiyorsa ikinciye zorlamam sunu düsünür nerde hata yaptigimi ve cözüm yollari arardim biktirana kadar yollamazdim
Gelecek vatandasin biri burada bizim deger verdigimiz manevi duygularla alay edecek ve sizin tabirinizle yaradinini kendi fantazilerine göre sevecek bizde susup karsidan öyleeee ekrana bakacagiz niye bizim cevap vermeye hakkimiz yokmu her seyin bir adabi usulu erkani vardir niye hep bir sekilde inananlara saldiri yapiliyor Almanyada müslüman deyince sanki terörist gibi görülüyoruz.Müslümanliktan cikan türk vatandaslarini birer yildiz gibi hergün gazetelrde internet sayfalarinda yayinliyorlar exmüslime.de bakin görün
bu arada bende islamin bütün kurallarini yerine getiren bir vatandas degilim ama inanan insanlara saygi gösteririm yoksa cokmu geri kafaliyiz
Avrupada bile eger kiliseye her ay vergini vermezsen calistigin maasindan kilise afaroz eder yani dinsiz olursun papazlarin gözünde, öldügün zamanda kilisede tören yapilmaz dogru ocaga yakip küllerinide mezarlikta herhangi bir yere savururlar
Sizlere bir sey söylemeyecegim sadece sizlere gülümsüyorum
saygilar

Tarih: 3 Mart 2007, 01:02 - İp: 85.***.**3.181
_sole_
_sole_ (üye)
İstanbul / Amatör

#_sole_' tarafından 04.03.2007 13:32:31 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 3 Mart 2007, 01:06 - İp: 88.***.**9.34
_sole_
_sole_ (üye)
İstanbul / Amatör

#_sole_' tarafından 04.03.2007 13:32:51 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 3 Mart 2007, 01:13 - İp: 88.***.**9.34
sayman
sayman (üye)
Afyonkarahisar / Amatör

Minare ve çıblak bir kadın.Burda ne anlatılmak isteniyor.Tabiki insanlar dünyaya çıblak olarak geliyorlar ama mezara çıblak konulmuyor.Öldüğünde de çıblak olarak elden ele dolaştırılmıyor.Bu ister İslam dini olsun gerekse diğer semavi dinler olsun hoş karşılanacak bir resim değil.Bu dinimizle alay etmekten başka birşey değil.Çıblak olarak o' na gitmek için bu karede neden minare seçilmiş.Yüksek bir apartman,bir ağaç,bir köprü veya başka bir obje değilde neden minare.Bu konuda iyi niyetten bahsetmek mümkün değil.İlla birşeyleri kaşımak zorundamı insanlar.Aynı kare bir havrada, bir kilisede çekilse aynı tepkiyi alır kesinlikle.İnsanların inancı ve kutsal değerleri ile oynamaya gelmez.İnanmayadabilirsiniz ama saygılım olmak zorundasınız.Ne gariptirki sevgisini bu şekilde ifade ediyormuş muhterem.Bizde çıblaklığa veya bunu tercih edenlere saygılıyız.İyide bunun minarenin yanında ne işi var.NÜ bölümünde buna benzer resimler var.Kimse bunlara birşey demiyor.Bence bu özel olarak hazırlanmış bir komplo.Bizi birbirimize düşürmek için hazırlanmış bir tezgah.LÜTFEN OYUNA GELMEYELİM.SİTE YÖNETİMİNİ DE TEBRİK EDİYORUM.HASSASİYETİNDEN DOLAYI.

Tarih: 3 Mart 2007, 01:19 - İp: 85.***.**7.243
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

tamam sole "leküm diniküm veliyyedin" dyleim.ben de sizin fikirlerinze saygı duyuyorum.İyi geceler

Tarih: 3 Mart 2007, 01:19 - İp: 88.***.**5.21
_sole_
_sole_ (üye)
İstanbul / Amatör

#_sole_' tarafından 20.05.2007 17:55:03 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 3 Mart 2007, 01:21 - İp: 88.***.**9.34
eminakca
eminakca (üye)
Almanya / Özel Gün Fotoğrafçısı

Lazut abim sen bir tanesin ya koptum gülmekten abi nasil buluyorsun böyle daha kutusundan yeni cikmis orjinal laflari
Saygilar

Tarih: 3 Mart 2007, 01:24 - İp: 85.***.**3.181
liebster
liebster (üye)
Kütahya / Firma

lazut böyle gidersen carpılacan bak demedi deme ha.

Tarih: 3 Mart 2007, 01:25 - İp: 88.***.**7.201