ossanica
ossanica (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

Tüm Çıplaklığımla Sana Geliyorum...

fotoğrafımın siteden silinmesine çok üzüldüm...
gerçekten fotoğrafçı zihniyeti o fotoğrafı okuyabilmeliydi.......

ne bir saldırı... nede bir kasıt... belki de benim silinen bu fotoğrafım size bişeyler anlatmaya çalışıyordu...

tanrı ya saygısızlıkmı diye düşündünüz...
tanrı ya sadece dua mı edilir... sadece birşeyler dileyip kendiniz için iyi şeyler mi istersiniz...

siz sevginizi nasıl nasıl belli edersiniz.. yada karşılıksız sevgi nedir bilmezmisiniz...

siz tanrınızı cenneti içinmi seversiniz yada öyle görünürsünüz...

tanrı sevgisini basamak gibi kullanıp üzerine basıp cenneti isteyenler için diyorum...
siz tanrı sevgisi nasıl bişeydir bilirmisiniz...
karşılıksız.. ne cennetini ne de cehennemini uman...
vaad ettiği tüm güzellikleri red edip sadece sevgisini isteyen... cehennemin bile onun sevgisiyle cenneten daha da güzel düşleyen....

siz sevgi nedir bilirmisiniz...
tanrı'nın yarattığını tanrıdan gizlemeye çalışmak mantıklı bir davraşmıdır...
benim sevgim öyleki ne cehennemi ne de cenneti umurumda... ben tanrıyı tanrı olduğu için seviyorum, cenneti olduğu için değil...
ben tanrıyı öyle seviyorum ki, cehennemi beni bir an bile korkutmaya yetmez... aksine cehennemde bile oun sevgisiyle cennetten dahada iyi olacağım....

siz sevmek nedir bilirmisiniz...
çıkar gözetmeksizin... hiç bir şeyi gözünüz görmeyecek kadar....

....fotoğrafa ''saldırı'' diye takıştıranlar...
cennete gitmek için her fırsatı değerlendirdiğinizi tanrı bilmiyormu... o'u bu kadar küçük mü sanıyorsunuz....
siz ne kadar küçük olduğunuzun farkında bile olamayacak kadar küçük beyinlilersiniz...

siz sevgi nedir bilmezsiniz....

http://www.fotografim.com/modules.php?op=modload&name=My_eGallery&file=index&do=showpic&pid=45446

#ossanica' tarafından 02.03.2007 14:09:05 tarihinde düzenlendi.
tüm çıplaklığımla sana geliyorum

#ossanica' tarafından 02.03.2007 15:16:01 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 2 Mart 2007, 13:55 - İp: 81.***.**0.221
nedimy
nedimy (üye)
Bursa / Meraklı

bu arada foksss a acaip bişiler oldu geliyor gidiyorr birşeyleeer söylüyor.. ama buraya birşey yazmamış

eski foks daha iyiydi ya en azından karşımızda duranı bilirdik..şimdi bi geliyo gidiyo..

Tarih: 3 Mart 2007, 02:55 - İp: 85.***.**7.220
liebster
liebster (üye)
Kütahya / Firma

nediym daha ne konular tartısacaz ya dimi.olmazki canım öle bırakıp gitmek.hem sanki başka siteler cok güzel bizim site süper valla gidersen bak birdaha almazlar ha...iyi düşün..

Tarih: 3 Mart 2007, 02:55 - İp: 88.***.**7.201
_sole_
_sole_ (üye)
İstanbul / Amatör

#_sole_' tarafından 04.03.2007 13:38:22 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 3 Mart 2007, 02:58 - İp: 88.***.**9.34
liebster
liebster (üye)
Kütahya / Firma

herkese en güzel geceler.enderin uykular nede olsa herkez yeterince deşrj oldu rahat rahat uyuruz artık esen kalın net foto da kalın....

Tarih: 3 Mart 2007, 03:03 - İp: 88.***.**7.201
nedimy
nedimy (üye)
Bursa / Meraklı

o olacak illaki artık kendini kanıtlayana kadar sıkıntılar çekeceksin..

daha dayanıklılık testine tabi tutulacaksın. seni bir çöle bırakıp kaç gun dayanabileceğine bakacaz.. ondan sonraa ıssız bir adaya vırakıp yanına alman gerekn 3 şeyin ne olduğunu soracaz....aaa ama bak olmuyor

biraz ortamı yumuşatayım dedim ama fazla yumuşadıı herhalde

Tarih: 3 Mart 2007, 03:06 - İp: 85.***.**7.220
eminakca
eminakca (üye)
Almanya / Özel Gün Fotoğrafçısı

Sevgili Nedimy
eger kirici bir söz ve üslupla yazmissam sizlerden özür dilerim
Belkide bu saatte günün verdigi bir yorgunluk ve 8 kahveden sonra kromozomlar uyusmus olsa gerek ki biraz tansiyon yükseldi kusura bakmayin bende burda sizlerden ne ögrenebilirim kendimi bu dalda nasil yetistirebilrim diye kendi kendime bir yaris icindeyim
su hdr konusunda hala bir sey ögrenemedim ona yaniyorum
neyse yine özür dilerim sole hanim ilk bastan sizden bir daha kahveyi fazla icmeyecegim ders olsun kendimi anlamsiz bir tartismanin icinde buldum hayirli sabahlar
Saygilarimla

Tarih: 3 Mart 2007, 03:07 - İp: 85.***.**3.181
nedimy
nedimy (üye)
Bursa / Meraklı

liebster iyi uykular ruyanda beni göresin... olmadı artık bu fotoyu göresin...yok bu hiç olmadı en iyisi sen ruya gorme

Tarih: 3 Mart 2007, 03:07 - İp: 85.***.**7.220
_sole_
_sole_ (üye)
İstanbul / Amatör

#_sole_' tarafından 04.03.2007 13:38:58 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 3 Mart 2007, 03:08 - İp: 88.***.**9.34
nedimy
nedimy (üye)
Bursa / Meraklı

aslıhan hanımefendi izlemedeyiz fotopraflarınızı ama burayada yazmayı unutmayın...

ya küstürdünüz arkadaşı insan bi özür diler.ben onların namına özür dilesem olmazmı?

Tarih: 3 Mart 2007, 03:11 - İp: 85.***.**7.220
nedimy
nedimy (üye)
Bursa / Meraklı

http://www.tr3d.com/index.php?islem=goster&id=dokuman&r=290

emin abi bu linkte benim hdr ile ilgili yaptığım bir ders var istiyorsan buraya bir bak..ders yparken farklı farklı yerlerden alıntılarım var.. birleştirmeler yaparak en iyi dersi haazırlayayım dedim.. belki bir nebze yardımcı olur..

Tarih: 3 Mart 2007, 03:15 - İp: 85.***.**7.220