ossanica
ossanica (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

Tüm Çıplaklığımla Sana Geliyorum...

fotoğrafımın siteden silinmesine çok üzüldüm...
gerçekten fotoğrafçı zihniyeti o fotoğrafı okuyabilmeliydi.......

ne bir saldırı... nede bir kasıt... belki de benim silinen bu fotoğrafım size bişeyler anlatmaya çalışıyordu...

tanrı ya saygısızlıkmı diye düşündünüz...
tanrı ya sadece dua mı edilir... sadece birşeyler dileyip kendiniz için iyi şeyler mi istersiniz...

siz sevginizi nasıl nasıl belli edersiniz.. yada karşılıksız sevgi nedir bilmezmisiniz...

siz tanrınızı cenneti içinmi seversiniz yada öyle görünürsünüz...

tanrı sevgisini basamak gibi kullanıp üzerine basıp cenneti isteyenler için diyorum...
siz tanrı sevgisi nasıl bişeydir bilirmisiniz...
karşılıksız.. ne cennetini ne de cehennemini uman...
vaad ettiği tüm güzellikleri red edip sadece sevgisini isteyen... cehennemin bile onun sevgisiyle cenneten daha da güzel düşleyen....

siz sevgi nedir bilirmisiniz...
tanrı'nın yarattığını tanrıdan gizlemeye çalışmak mantıklı bir davraşmıdır...
benim sevgim öyleki ne cehennemi ne de cenneti umurumda... ben tanrıyı tanrı olduğu için seviyorum, cenneti olduğu için değil...
ben tanrıyı öyle seviyorum ki, cehennemi beni bir an bile korkutmaya yetmez... aksine cehennemde bile oun sevgisiyle cennetten dahada iyi olacağım....

siz sevmek nedir bilirmisiniz...
çıkar gözetmeksizin... hiç bir şeyi gözünüz görmeyecek kadar....

....fotoğrafa ''saldırı'' diye takıştıranlar...
cennete gitmek için her fırsatı değerlendirdiğinizi tanrı bilmiyormu... o'u bu kadar küçük mü sanıyorsunuz....
siz ne kadar küçük olduğunuzun farkında bile olamayacak kadar küçük beyinlilersiniz...

siz sevgi nedir bilmezsiniz....

http://www.fotografim.com/modules.php?op=modload&name=My_eGallery&file=index&do=showpic&pid=45446

#ossanica' tarafından 02.03.2007 14:09:05 tarihinde düzenlendi.
tüm çıplaklığımla sana geliyorum

#ossanica' tarafından 02.03.2007 15:16:01 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 2 Mart 2007, 13:55 - İp: 81.***.**0.221
hocha
hocha (Subjektif)
Yurtdışı / Amatör

Hadi yaa? Bak senn... Daha karizmatik ha? krizmatik geç bakalaım: Başkasının avatarıyla foruma girme demiş modatatörlerimiz.

Tarih: 4 Mart 2007, 00:01 - İp: 88.***.**1.243
nedimy
nedimy (üye)
Bursa / Meraklı

hocah ahııın tuttu bulamıyoru resimi ama bulacam merak etme

Tarih: 4 Mart 2007, 00:49 - İp: 85.***.**7.220
hocha
hocha (Subjektif)
Yurtdışı / Amatör

Beni de meraklandırdın, bul artık şu fotoyu.

Tarih: 4 Mart 2007, 01:32 - İp: 88.***.**1.243
mucahid-i
mucahid-i (üye)
Bursa / Amatör

Ahmet Çiçek Beyfendinin sabıkasını biz iyi biliriz..İnancı kendisine ama baya beyhude yaşıyor buda bir gerçek..

Tarih: 4 Mart 2007, 10:40 - İp: 88.***.**7.144
ahmetçiçek
ahmetçiçek (üye)
Kırşehir / Amatör

mucahid-i kardeş adama sorarlar siz kim oluyorsunuz da benim beyhude yaşadığıma karar veriyorsunuz?.
Bir inananın ya da inanmayanın beyhude (boş) yaşayıp yaşamadığını ancak allahın bileceğini bilmiyor musunuz?
Bu konuda fikir yürütmek ŞİRK değil midir???
batuhan19b İşte ben de tam bunu söylüyorum. Tayad'lılar basın açıklaması yapabilsin.. Hatta biraz daha uçlaştırayım; Sultanahmetin önünde incil satılabilsin. Ama aynı zamanda Vatikanda Kuran.
Yine konuya gelirsek; ossanicanın bence de uslubunda hoş olmayan yerler var. Ancak O ben Tanrıyı böyle seviyorum
diyor. Tek kelimeyle SİZE NE?? Siz bu konuda otorite misiniz?? Hırıstiyanlıkta böyle bir otorite var (ruhban sınıfı) islamiyette böyle bir otorite de yok..
Hoşçakalın!!!

Tarih: 4 Mart 2007, 12:55 - İp: 85.***.**2.43
ossanica
ossanica (üye)

forumları takip ettim... kimilerine güldüm kimilerine gönülden katıldım...
bu hep böyle değilmidir...
ama tartışmalardan sonuç çıkarmak galiba bizim kültürümüzde bir eksiklik... sonuçta kimse 'nuh' dediğine 'peygamber demiyor'

''değişmeyen tek 'değişim'in kenidisidir.'' tarışmalar bize sonuçlar kazandırdıp, bizde birazda olsa değişikliklere yol açıyorsa, ne mutlu ki insanoğluna değişimin içindesindir...

ben bu tepkiler ve yorumlar üzerine dahada kendimi aşıp dahada farklı çalışmalara imza atmak için kendimi yoracağım...

olsun varsın yanlış anlaşılsın... ama dile getirelim...bir biğimizi değiştirebilelim... kimse kendi kabuğunu zırhlaştırmasın...
zırhlı kişilik insan için tehlikelidir...

belki bende uslubumda biraz saygısızlık gösterdim bundan dolayı bana hakaret ve saldırı yakıştırması yapan arkadaşlara ''beyinsiz'' demek istedim özürlerimi kabul edin lütfen...

ama lütfen fotoğrafı görmek istediğiniz şekilde görmeyiniz...

çıplaklık bir semboldür.. saflığı ve sadeliği temsil eder...

çıplaklık.... her zaman erotizm ve sex değildir... (bebeklerimiz her zaman çıplaklar.. onlar gibi saf ve temiz manasındadır bu fotoğraf)

bu fotoğrafımda eğer minarede insanlar fuhuş yapıyor olsaydı ''bu hakaretlerin hepsini hak ediyor olurdum''

neyse uzatmayalım... ben bu fotoğrafın bir başka versiyonunu çekmek istiyorum...
yine minare yine çıplak fakat bu sefer 3 kişi olacak ''anne, baba, ve çocuk''
kompozisyon kafamda hazır geriye uygulamak kalıyor... eğer izin alabilirsem bu fotoğrafımı sultan ahmet camiinde çekmek isterim...

belki yine bu fotoğraf hakkında da yanlış anlamalar ve saldırgan tavırlar olacak...

şimdiden söyleyeyim, bu fotoğraf erotik değil çıplak ve sade olacak... ve allah'a bağlılığı temsil edecek... hemde en kutsal bir şekilde ''aile çıplaklığıyla''

teşekkürler......

Tarih: 4 Mart 2007, 13:29 - İp: 81.***.**0.221
hdm
hdm (üye)
Yozgat / Amatör

beyaz tül elbiseli bir hanımda sadeliği temsil eder... günümüz TÜRKİYE'sinde örtülü bir hanım günahı temsil eder...yada bir elma ki oda günahı temsil eder...

her yıl Karadenize sahili olan ülkelerin tiyatro şenliği yapılır Trabzonda geçen yıl bir tanesine gittim kendi dillerinde oynuyolar ağzına kadar dolu salonda tiyatro başlamadan bir beyefendi çıktı İngilizce ve Türkçe açılmada bulundu...' bu oyun cennet ve cehennem hayatını anlatıyor orada cıplak dirilticemiz için oyunumuz normalde çıplak oynanıyor fakat sizlerin dini inançlarına saygımızdan dolayı oyunumuzu elbiseli olarak oynıcaz '

Tarih: 4 Mart 2007, 14:17 - İp: 85.***.**7.220
ossanica
ossanica (üye)

evet beyaz tül de sadeliği temsil eder fakat üzerinde beyaz tül olması kaygılı bir sadeliktir...
çıplaklık ise (duruşa göre değişir) saf ve kaygısız sadeliği temsil eder...

Tarih: 4 Mart 2007, 14:35 - İp: 81.***.**0.221
batuhan19b
batuhan19b (üye)
Çorum / Stüdyo Fotoğrafçısı

yani üzerimizde elbiseler olursa sade ve saf olmuyoruz öylemi sadelik ve saflık çıplak olmaksa ben sade ve saf olmak istemem.

DEMİŞSİNKİ
ama lütfen fotoğrafı görmek istediğiniz şekilde görmeyiniz...

çıplaklık bir semboldür.. saflığı ve sadeliği temsil eder...

çıplaklık.... her zaman erotizm ve sex değildir... (bebeklerimiz her zaman çıplaklar.. onlar gibi saf ve temiz manasındadır bu fotoğraf)

NEDEN GÖRDÜGÜMÜZ GİBİ DEYİLDE SENİN İSTEDİGİN GİBİ GÖRMEMİZİ İSTİYORSUN BİZ SENİN FİGÜRANLARINMIYIZKİ SEN BU BÖYLEDİR DEYİNCE KAFA SALLAYALIM BURDA BİZİM YORUMUMUZA NEDEN SUNUYORSUNKİ BEN BU RESME HER TARAFINDAN BAKTIM SENİN SÖYLEDİGİNİ GÖREMEDİM BU NASIL BİR İNANÇDIRKİ MİNAREDE ÇIPLAK RESİM ÇEKTİRİR SONRADA SAFLIK VE TEMİZLİK DENİR

ŞİMDİ DİYORSUNKİ ELEŞTİRİ ALDIM VE DAHA UÇ NOKTALARDA ÇALIŞMALAR YAPACAM DİYORSUN

SENDEN RİCAM LÜTFEN İNSANLARI TAHRİK ETME HEMDE SULTAN AHMETTE SENİN ÇEKECEGİN RESİM BİZİM İÇİN BİR EKSİKTE SEN BUNU KAPATACAKSAN BIRAK BİZ BU EKSİKLE YAŞAYALIM

ÖZRÜN KABAHATİNDEN BÜYÜK LÜTFEN BİRLERİNE SEBEP OLMA AŞIRI TEPKİ ALIP BİRİLERİ BUNU FİİLİYATA DÖKERSE O İNSANA SEBEP OLMUŞ OLURSUN.BUNUDA TEHDİT OLARAK ALGILAMA.

Tarih: 4 Mart 2007, 21:38 - İp: 85.***.**3.135
batuhan19b
batuhan19b (üye)
Çorum / Stüdyo Fotoğrafçısı

AHMET ÇİÇEK SORMUŞSUN

mucahid-i kardeş adama sorarlar siz kim oluyorsunuz da benim beyhude yaşadığıma karar veriyorsunuz?.
Bir inananın ya da inanmayanın beyhude (boş) yaşayıp yaşamadığını ancak allahın bileceğini bilmiyor musunuz?
Bu konuda fikir yürütmek ŞİRK değil midir???

BUNUDA SİZ YAZMIŞSINIZ
Fotoğrafın için; İşte tasarım harikası. İşte yaratıcılık. İşte cesaret.
Bazılarının tepki göstermesi doğal. Çünkü din dogmadır.
Yazdıkların içinse; Yazılacak çok şey var. Anlattığın gibi müslüman o kadar az ki!!! Belkide yok. Evet belkide yok.
DEMİŞSİN

ŞİMDİ BENDE SORARIM SEN KİMOLUYORSUNDA ANLATILDIGI GİBİ MÜSLÜMAN OLUP OLMADIGINI KARAR VERİYORSUN

EVET SİZİN BAHSETTİGİNİZ GİBİ BİR MÜSLÜMAN YOKTUR MİNAREDE ÇIPLAK RESİM ÇEKİP BUNU ADINIDA İBADET KOYAN VE BUNU ALKIŞLAYAN MÜSLÜMAN YOKTUR

DEMİŞSİNKİ
batuhan19b İşte ben de tam bunu söylüyorum. Tayad'lılar basın açıklaması yapabilsin.. Hatta biraz daha uçlaştırayım; Sultanahmetin önünde incil satılabilsin. Ama aynı zamanda Vatikanda Kuran.
Yine konuya gelirsek; ossanicanın bence de uslubunda hoş olmayan yerler var. Ancak O ben Tanrıyı böyle seviyorum
DEMİŞSİN
TAYAD LILARA BASIN AÇIKLAMASI YAPMA HAKKI NE KADAR VARSA BENİMDE ONLARA ŞÖYLE BİR SORU SORMA HAKKIM VAR PEKİ BU SAVUNDUGUNUZ İNSANLARI KAHVEDENMİ TOPLAYIP İÇERİ ATTILAR.

BUGÜN HERKES HERŞEYİ SÖYLEME HAKKINI KENDİNDE BULURSA BİRİLERİDE ÇIKAR PKK NIN LEYHİNDE KONUŞUR ONU METHEDER

ŞİMDİ UTANMASAN OLSUN NEVAR BUNDA DERSİN.
ŞUNU UNTMA BİZ BU ÜLKENİN HER KÖŞESİNDE ÇOK ŞEHİT VERDİK BU ŞEHİTLERİ İNSANLAR HER AGZINA GELENİ PATAVATSIZCA HER YERDE SÖYLESİN DİYE VERMEDİK.
EGER ÖYLE BİR HAKKINIZ VARSA SİZ KULLANINIRSINIZ

AYNI HAKLAR BENİM İÇİNDE GEÇERLİYSE BENDE DERİMKİ ASALIM BÖYLE DÜŞÜNENLERİ BENİM BU FİKRİME NE KADAR SAYGI GÖSTEREBİLİRSİN BANA DÜŞEN KISMI BEN BU ŞEKİLDE KULLANMAK İSTERSEM BİR BAŞKASIDA BU ŞEKİLDEKİ DÜŞÜNCELERİNİ EYLEME DÖKERSE NE OLUR ACABA
ARININ KOVANINA ÇOMAK SOKARSAN TEŞEKKÜR BEKLEYEMEZSİNİZ.AMACINIZ BAL YEMEKSE ÇOMAK SOKMADAN BAL YEMENİN UYGUN YÖNTEMLERİ VARDIR

YİNE ÇOK DOLUYUM

STV DE ÖLÜMSÜZ KAHRAMANLAR

ADLI BİR PROGRAMVAR ONUSEYREDEREK YAZMAYA ÇALIŞTIM SİZEDE TAVSİYE EDERİM SEYREDİNDE BELKİ BİRAZ MERHAMETİNİZ KIPIRDARDA AKLINIZI BAŞINIZA ALIRSINIZ ZİRA ONLARI ŞEHİT EDENLERDE HAKLI OLDUKLARINI İDDİA EDİYORLAR.

Tarih: 4 Mart 2007, 22:07 - İp: 85.***.**3.135