ossanica
ossanica (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

Tüm Çıplaklığımla Sana Geliyorum...

fotoğrafımın siteden silinmesine çok üzüldüm...
gerçekten fotoğrafçı zihniyeti o fotoğrafı okuyabilmeliydi.......

ne bir saldırı... nede bir kasıt... belki de benim silinen bu fotoğrafım size bişeyler anlatmaya çalışıyordu...

tanrı ya saygısızlıkmı diye düşündünüz...
tanrı ya sadece dua mı edilir... sadece birşeyler dileyip kendiniz için iyi şeyler mi istersiniz...

siz sevginizi nasıl nasıl belli edersiniz.. yada karşılıksız sevgi nedir bilmezmisiniz...

siz tanrınızı cenneti içinmi seversiniz yada öyle görünürsünüz...

tanrı sevgisini basamak gibi kullanıp üzerine basıp cenneti isteyenler için diyorum...
siz tanrı sevgisi nasıl bişeydir bilirmisiniz...
karşılıksız.. ne cennetini ne de cehennemini uman...
vaad ettiği tüm güzellikleri red edip sadece sevgisini isteyen... cehennemin bile onun sevgisiyle cenneten daha da güzel düşleyen....

siz sevgi nedir bilirmisiniz...
tanrı'nın yarattığını tanrıdan gizlemeye çalışmak mantıklı bir davraşmıdır...
benim sevgim öyleki ne cehennemi ne de cenneti umurumda... ben tanrıyı tanrı olduğu için seviyorum, cenneti olduğu için değil...
ben tanrıyı öyle seviyorum ki, cehennemi beni bir an bile korkutmaya yetmez... aksine cehennemde bile oun sevgisiyle cennetten dahada iyi olacağım....

siz sevmek nedir bilirmisiniz...
çıkar gözetmeksizin... hiç bir şeyi gözünüz görmeyecek kadar....

....fotoğrafa ''saldırı'' diye takıştıranlar...
cennete gitmek için her fırsatı değerlendirdiğinizi tanrı bilmiyormu... o'u bu kadar küçük mü sanıyorsunuz....
siz ne kadar küçük olduğunuzun farkında bile olamayacak kadar küçük beyinlilersiniz...

siz sevgi nedir bilmezsiniz....

http://www.fotografim.com/modules.php?op=modload&name=My_eGallery&file=index&do=showpic&pid=45446

#ossanica' tarafından 02.03.2007 14:09:05 tarihinde düzenlendi.
tüm çıplaklığımla sana geliyorum

#ossanica' tarafından 02.03.2007 15:16:01 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 2 Mart 2007, 13:55 - İp: 81.***.**0.221
hocha
hocha (Subjektif)
Yurtdışı / Amatör

batuhan arkadaşın açtığı topicteki gibi, birileri bunu hep yapıyor. Kuyuya taş atıp gidiyor. Belki de bunlar hep aynı kişi yada kişiler. Çünkü açtığı konuya bir cevap bile yazmıyor. Belki de asıl rumuzuna dönüp ordan savunuyor, yada izliyor, kıs kıs gülerek.

Tarih: 3 Mart 2007, 23:12 - İp: 88.***.**1.243
liebster
liebster (üye)
Kütahya / Firma

böyleleri kişiligi oturmamış ahmaklardır..kim üzerine alınırsa alınsın.ya bir insan erkektir yada bayan.ikisi birden olunca cansu olunuyor..cansular yapar bu şekilde...üzerine alınan varsa yazsın..

Tarih: 3 Mart 2007, 23:18 - İp: 88.***.**1.214
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Sevgili gaijin sevgili nedimy sizleri tanımıyorum ikinizi de hiç görmedim ama tertemiz insanlar olduğunuza yürekten inanıyorum..Sevgili nedimy özrünüzü içtenlikle kabul ediyor ve takma kafana diyorum.Ama hocha ve liebsterin dediği gibi kurşunu sıktı ve gitti..Bırakın biz de bu topiği geyiğe çevirelim bari.Hadi gelin çaylarınızı kahvelerinizi alın bakim.Bu arada gaijin mesaj kutuna baktın değil mi? Cevabını bekliyorum unutma ha

Tarih: 3 Mart 2007, 23:27 - İp: 212.***.**2.143
hocha
hocha (Subjektif)
Yurtdışı / Amatör

Birisi geğik mi dedi?

Ben daha önce de söylediğim gibi inanki cehennemden tırstığımdan ve de cennetteki huriler için sıkıyorum kendimi. Yalan yok, doğruya doğru. Sırf Allah rızası için deyipte ne kendimi, nede milleti kandırmıyorum. DAha o dereceye ulaşamadım. Ulaşabilen varsa tebrik ederim.

Bak benim kandillerde attığım sms i yazıyorum. (Telif bana aittir, Bir kez de bana dua göndererek aktivasyon yapınız.)

Allahım, cennette vadettiğin 200bin huriden 2 tanesini bu dünyada ver! Orda 2 eksik olsun.

Tarih: 3 Mart 2007, 23:50 - İp: 88.***.**1.243
nedimy
nedimy (üye)
Bursa / Meraklı

evet açıklıyorum bu hafta sonu evcek fakiriz.. herkeste para bitmiş.. bir cola bile alamıyoruz..

şimdi de okannın makinası başlayacak. onu izlerken bşi içmek lazımdı yaa?? su içeriz artık

hocah geçen senin avatardakii resmin aynısın biyerde bulup bilgisayara kopyalamıştım. avatar yapacaktım ama sonra format atınca kaybldu..ama arıyorum bulup o resmi avatar yapacam..
ama onda bi fark var o diğer taratan sokmuş parmağını

Tarih: 3 Mart 2007, 23:53 - İp: 85.***.**7.220
liebster
liebster (üye)
Kütahya / Firma

iki tane eksik olsunmu uahahahahah uhahaahahahah de get hocha

Tarih: 3 Mart 2007, 23:55 - İp: 88.***.**1.214
hocha
hocha (Subjektif)
Yurtdışı / Amatör

Nedimy, Hadi yaa? Nerde buldun? Sen istiyorsan gönder fotonu ben yapayım sanada böyle bişi.

Tarih: 3 Mart 2007, 23:55 - İp: 88.***.**1.243
nedimy
nedimy (üye)
Bursa / Meraklı

hehe hocah takmış hurilere... bende taktım huriim hurim nerde benim nurimmm

resmiii ben forumlarda gezerken birinin kulandığını gorduydumm ordan almıştım..
saolasın ama ben onu bulup koyayımm..daha karizmatikti o

Tarih: 3 Mart 2007, 23:57 - İp: 85.***.**7.220
cabi
cabi (üye)
İstanbul / Meraklı

valla ossanica hocam bu fotoğrafın anını yakalamak çoooooookkkkk zor helal olsun ne derlerse desinler ben din olarak deilde sanatsal olarak süper bi fotoğraf acaba bunu müslüman deilde hristiyan musevi başka biri çekseydi nasıl bi tepkimiz olurduu onu da merak ediyorum ben...

Tarih: 3 Mart 2007, 23:59 - İp: 85.***.**7.220
cabi
cabi (üye)
İstanbul / Meraklı

hadi nedim içimden geldiii makina için nevale almaya gidelim bendensiniz kerdi kartı saolsunn hadi gidelimmm

Tarih: 4 Mart 2007, 00:00 - İp: 85.***.**7.220