ercan43
ercan43 (üye)
İstanbul / Amatör

13 Şehit 7 Yaralı

Bugünkü terör bilançosu 13 şehit 7 yaralı.

2002 de terörü sıfır noktasında devir alan üçüncü ve ustalık dönemim deye böbürlenen bu hükümetin ülkeyi getirdiği nokta bu.

Şehit ailelerine ve milletimize başsağlığı diliyorum.

Bu beceriksiz Hükümetin bir an önce işi bırakmasını can-ı gönülden istiyorum.
Daha kötü şeyler yazmamak için kendimi zor tutuyorum...

#ercan43' tarafından 14.07.2011 18:13:45 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 14 Temmuz 2011, 18:13 - İp: 217.***.**6.227
mechul75
mechul75 (Objektif)
İstanbul / Amatör

hükümetin tsk'yı kontrol edemediğini herkes biliyor

bu söze gülmek isterdim lakin hiç havamda değilim.
hükümet tsk yı kontrol edemiyormuşşşş
Beyler sizler ya bu ülkede yaşamıyorsunuz, yada başınızı kuma gömmüşsünüz.
Hükümetin kontrol edemediğini söylediğiniz TSK 2010 yılında atama yapamadı. Aynı şekilde hsyk da kararname krizi yaşandı. Bu krizlerin nedenleride akepe nin kendisine yakın isimleri atamak istemesiydi. Netekim onuda becerdi.

Burada defalarca belirttim hükümetin ab ayağına yetkilerini tırpanladığı tsk bırakın operasyon yapmayı içerisinde terörist olan bir aracı validen izin almadan durduramıyor.
2002 öncesi tirtir titreyen imralıda ki kırma bugün ülkenin yöneticilerine tehditler savuracak kadar palazlanmış. Bu iki örnek bile sürecin vahametini ortaya koyuyor. Hadi bunları yedik yuttuk peki bizzat başvekil tarafından açıklanan 61. HÜKÜMET PROĞRAMINDA TERÖRLE MÜCADELE DİYE BİR KAVRAMIN OLMAMASINI KİM NASIL İZAH EDECEK.

Gündeminde terör olmayan akepe hükümeti döneminde terörle mücadelede başarı bekleyen avcunu yalar.

#mechul75' tarafından 17.07.2011 22:01:19 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 17 Temmuz 2011, 21:57 - İp: 78.***.**3.49
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

emmiler birbirimizi kırmayalım Allah aşkına. herkesin canı acıyor. ortada bir komuta hatası olduğu açık. buna sebep olanlar ilk defa cezalahndırılmalı ve artık bu aptalca terör mücadelesi terk edilmeli.

Tarih: 17 Temmuz 2011, 22:07 - İp: 78.***.**3.225
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

mechul avuc eti sevmiyor bazıları, yalamak için illa gunes gormemiş et arıyorlar

Tarih: 17 Temmuz 2011, 22:10 - İp: 88.***.**8.140
selcuk.t
selcuk.t (üye)
İstanbul / Amatör

tamam, zeka düzeyin tescillendi ama sen de kendini biraz zorla okuduğunu anlamak için. ilk yazdığından alındığımı nereden çıkardın? senin insanlarla insan gibi konuşmaya niyetin olmadığını, daha konuşmaya hakaretlerle başladığını söyledim. okuduğunu anlamaktan acizsin daha...

"benim askerime laf edip..." demişsin. eğer suça karışmışsa elbette gücüm yettiği ölçüde laf ederim. komutan diye kimsenin suç işleme hakkı yok. hata yapan da cezasını çeker. kol kırılır yen içinde kalır'lık birşey kalmadı burada. bu pislikler yüzünden ülke hep aynı döngülerin içinde dolanıyor onyıllardır. sen de hala o kızarmayan yüzünle askerime laf ettirmem ayaklarındasın.

benim tekrarladığım iddiaları kendileri bile reddedemiyor. ama sen şu forumda bile ispatsız mesnetsiz iftiralar atıyorsun. işte sen bu yüzden MÜFTERİSİN.

hükümettekilerin yolsuzluğuyla ilgili yazdıkların benim için öncelikli değil. bu aşamada ne savunurum, ne karşı çıkarım. önce büyük temizlik... benim derdim ülkenin şu belgeli ihanetlerden temizlenmesi. ve görünen o ki, ancak bu hükümet yapabilir bu temizliği.

Tarih: 17 Temmuz 2011, 23:01 - İp: 68.***.**0.25
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

sen tsk ya vurmak için terörist sözünü bile sahiplenebilecek tıynette zavallı bir müsveddesin.

eline yuzune bulastırmadan tek sınav yapamayan kafanın yalayıcısı benim zeka seviyemi ölcmüş cok korktum.

sen benim askerimePİSLİK diyorsun. hiç kıvırma ona degil buna dedim diye.

buolanların tek sorumlusu 10 yılda tek basına iktidar olmasına ragmen teroru azdırmaktan baska bir sey yapamayan, birgün davulla zurnayla ayagına ülkemin savcısını gondererek terorist karsılayan, diger gun acılım diye diye teröristle pazarlık masasına oturan hükümetindir.
senin onceligin bunlar olmadıgı sürece, benim askerime kursun sıkan onun bunun cocugundan farkın yok gozumde.

aldıgın nefes donup dolasıp benim cigerlerime girdigi için tiksiniyorum aldıgım nefesten.

SEN BENİM ÖLEN ASKERLERİME AĞLAYAMAZSIN.

Tarih: 18 Temmuz 2011, 00:00 - İp: 88.***.**8.140
mechul75
mechul75 (Objektif)
İstanbul / Amatör

ortada bir komuta hatası olduğu açık

Son yılların en popüler sözü komuta hatası. Yolsuzluk hırsızlık yapıp ülkenin içini boşaltmaktan fırsat bulamayan malum tayfanın beceriksizliği diyemeyen zevatlar için en kolayı komuta hatası demek. Komuta hatası nedir diye sorsanız içini dolduramazlar

Savunduğunuz açılımcı zihniyet sınır ötesine gidin dedide asker gitmedimi. İnsaf yahu insaf bir toplum ancak düşman ordusuna böyle saldırır. Terörle mücadele konusunda deneyimli tüm komutanların cezaevinde terörist muamelesi gördüğü bir dönemde insan bu sözü kullanmaya utanır.

Farkındamısınız
Askerin mücadele ettiği teröristlere sizler ''abi'' ''kardeş'' diyorsunuz.
Farkındamısınız
Askerin dağda aradığı itleri sizler meclise sokmak için hukuka bile takla attırdız.
Farkındamısınız
Savunduğunuz tayfa tsk nın silah envanterini çıkarırken pukaka silah envanterine uzun menzilli ağır silahlar ekledi
Farkındamısınız
Pukaka Mehmetçiğe karşı kullanılmak üzere ağır silahlar alırken akepe tayfası bunu engellemeye yönelik diplomasi yap(a)madı!
Farkındamısnız
Savunduğunuz zihniyete göre ''SAYIN'' öcalan 13 ''KELLE'' aldı.

Siz hala ihanetmi arıyorsunuz!!
İşte ihanette ortada
İhanet edende, ihaneti destekleyende ortada
Kimse canımız yanıyor diyerek timsah gözyaşı dökmeye kalkmasın
İte ''SAYIN'' şehide ''KELLE'' denilirken canın yanmalıydı
Hemde öyle bir yanmalıydıki
Bu zihniyet tekmenle sittin sene kıçını doğrultamamalıydı.

Tarih: 18 Temmuz 2011, 00:06 - İp: 78.***.**3.49
najdorf
najdorf (üye)
Ankara / Meraklı

gaijin nefesini boşuna tüketiyorsun

Tarih: 18 Temmuz 2011, 00:07 - İp: 78.***.**1.176
mechul75
mechul75 (Objektif)
İstanbul / Amatör

Çok değil 10 yıl öncesine kadar kederde ve sevinçte tek vücut olmayı becerebiliyorduk.
Şu an onuda beceremiyoruz.
Ülkenin getirildiği durum ortada.

Tarih: 18 Temmuz 2011, 00:15 - İp: 78.***.**3.49
selcuk.t
selcuk.t (üye)
İstanbul / Amatör

bu sefer de benim önceliğimi yanlış anlamışsın. neyse, bu anlayış sorunlarının sebebine değinmiştik, geçelim...

bakalım onun dışında neler yazmışsın... sen aslında şöylesin böylesin zırvaları... niyet okumalar... geçtik...

bir de... ruh halini tekrar etmişsin yine. bunu yapma artık, anladık: sağlıklı biri değilsin. bu yüzden sürekli tahliye ihtiyacı hissediyorsun. o zaman bundan sonra da serbestsin, istediğin kadar tahliye et. sana kızmıycam. seni de kendi haline bırakıyorum.

Tarih: 18 Temmuz 2011, 00:34 - İp: 68.***.**0.25
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

allah razı olsun senden terörist sevici, bi an cok zor durumda kalmıstım

yazılan hiçbirseye tek kelime cevp veremeyip bir de cok matah bişey yapmıs gibi davranıyormu, işte ben buna gülüyorum..

Tarih: 18 Temmuz 2011, 00:39 - İp: 95.***.**5.60