ercan43
ercan43 (üye)
İstanbul / Amatör

13 Şehit 7 Yaralı

Bugünkü terör bilançosu 13 şehit 7 yaralı.

2002 de terörü sıfır noktasında devir alan üçüncü ve ustalık dönemim deye böbürlenen bu hükümetin ülkeyi getirdiği nokta bu.

Şehit ailelerine ve milletimize başsağlığı diliyorum.

Bu beceriksiz Hükümetin bir an önce işi bırakmasını can-ı gönülden istiyorum.
Daha kötü şeyler yazmamak için kendimi zor tutuyorum...

#ercan43' tarafından 14.07.2011 18:13:45 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 14 Temmuz 2011, 18:13 - İp: 217.***.**6.227
mechul75
mechul75 (Objektif)
İstanbul / Amatör

Hacci iki yüzlülüğü bırak
Senki iki gün önce burada sizki darbeci cuntacı liderden dogma bir parti diyen zihniyeti alkışlarken Bknz.
Bugün kalkmışsın burada ülkücü savunuculuğu yapıyorsun. Bu nasıl bir yüzsüzlüktür.

Sen burada 12 eylül demogojisi yaparken savunduğun zihniyet kahpe eylül mağdurlarına ''ŞERİATIN KESTİĞİ PARMAK ACIMAZ DİYOR'' Bknz.

#mechul75' tarafından 18.07.2011 19:03:10 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 18 Temmuz 2011, 18:05 - İp: 78.***.**2.152
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

eskinin zavallı kandırılmış ülkücülerini dinle bi meçhul . neler çekmişler. ne eziyetlere maruz kalmışlar. sadece ülkücülermi. diyarbakır cezaevinde işkence gören kürtlere sor. evleri köyleri yakılanları yakınları alınıp göterelen bir daha geri gelmeyenlere sor.
sen dünyanın bilmem kaçıncı büyük ordusuyuz diyeceksin , gücclü ordu güçlü türkiye deyip kendini devletin bile önüne koyacaksın sonrada üçbeş çapulcuyu yok edemeyeceksin.

yav meçhul sen inanıyormusun bunların inlarını askerin bilmediğine. hasan cemale sorsunlar bunların ini nerde. yada sizin doğu perinçeke. yalçın küçükte bilir inlerini.
bırakın Allah aşkına ya. bilerik bitirilmemekte bu iş.
lakin Türk halki artık yemiyor bunu. kime sorsanız artık şüphe ile bakıyor bu ölümlere.

Tarih: 18 Temmuz 2011, 20:05 - İp: 78.***.**3.225
fujisever
fujisever (Objektif)
Hatay / Amatör

çok dik bakıyorsunuz yazılanlara... ben 5 yıldızlı bir askerlik istiyorum demedim ki.... dediğim şu bizim vergilerimizle oluşan orduda, kışlada ben tuvaletimi temiz yapamazken, yemeğimi temiz yiyemezken, oturup dinleneceğim doğru dürüst bir gazino yok iken, alay komutanı sırf şekil olsun diye , 7 tır bordör taşı aldırıp, onu da bize taşıtıp oradan oraya, döşetip, boyatıp, üst komutanlarına şekil yapmasını hazmedememiştim...

bu sadece bir örnekti... ama onu bile yanlış anladınız... başka örnekler versem, beni de hain ilan edeceksiniz belli... ben susuyorum... ve bu mantıksız askercilik oyununda bir iki sıyrıkla kurtulduğuma da hep şükredeceğim... kafayı yiyip intahar eden 3 silah arkadaşımın psikolojilerindeki kalıcı hasarı da hiç ama hiiç unutmayacağım...

hükümet , ankarada boş boş oturan 170 generali bölgeye , komutanlık yapmaya yolluyormuş... ben susuyorum, artık gelişmeleri takip edip, sadece haberleri aktaracağım bu topike...

fikirlerimden dolayı hakaret işitmek istemem, keza kullanılan sıfatlar çok ağır...

Tarih: 18 Temmuz 2011, 20:35 - İp: 46.***.**0.43
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

emmiler 6 ay 8 ay askerlik yapan herkes bakıyorum da askerlik ordu uzmanı olmuş çıkmış

milletin askerlik anısı bitmediği gibi askerlik konusundaki ilminin de bir sınırı yok maşallah.

valla şahsen ben haftada bir gün nöbetçi çavuş olduğumda sırf içtima almak için zıvanadan çıkarken o komutanlar ömür boyu zıçmasını dahi bilmeyenlerle uğraşmayı becererek insan üstü bir sabır gösteriyorlar.

herşeyden şikayet etmek meziyetmidir yani.

askerlik mantığın başladığı yer değil mantığın ta kendisidir.

saçma sapan emir veriliyordu diye kendi üstün zekanızla bir kez daha gurur duymak yerine, o saçma sapan dediğiniz emirlerin niye veriliyor olabileceğini merak edip anlamaya çalışsanız daha entellektüyel olursunuz.

orası ana kucağı değil asker ocağı.

Tarih: 18 Temmuz 2011, 22:45 - İp: 85.***.**2.44
absaid
absaid (üye)
İstanbul / Amatör

gaijin ve mechul..Allah belanızı versin..

Tarih: 18 Temmuz 2011, 22:58 - İp: 88.***.**2.81
fujisever
fujisever (Objektif)
Hatay / Amatör

absaid ile pazarbey aynı kişidir ( çok seviyorum bu nf espirisini )

okyanusötesi abi, ben bordör taşı diyom , sen ana kucağı diyon... mantık bu ikisinin birleşiminde ...

selam...

Tarih: 18 Temmuz 2011, 23:01 - İp: 46.***.**0.234
absaid
absaid (üye)
İstanbul / Amatör

fujisever..ben pazarbey değilim..neden iftira atıyorsunuz bana..
gaijin ve mechul75 in şurada yazdıklarını okudum ve bunların insan olamayacak kadar aşağılık olduklarını gördüm..
Onun için öyle yazdım.

Oysa ki özellikle gaijini resim makinleri konusunda yazdıklarını da okuduğum için bi b.k zannetmiştim...

Tarih: 18 Temmuz 2011, 23:06 - İp: 88.***.**2.81
selcuk.t
selcuk.t (üye)
İstanbul / Amatör

absaid, fujiseveri yanlış anladınız...
pazarbey de olsaydı aynı şeyi söylerdi anlamına gelen bir espri bu

Tarih: 18 Temmuz 2011, 23:28 - İp: 130.***.**3.165
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

emmiler tatil iyi idi
geldim yine kafa şişirmeye başladınız
yav birkaç gün de susun birşey yazmayın şu topiçlere kafa dinliyelim

emmiler kandil orda
hükümet emir versin gidin kandili dağıtın diye

askerin elini kolunu bağlayıp ondan sonra da dayak yiyor diye yaygara kopartmayın

validen izin almanın espirisi şudur :
vali her istenen izni vermek zorundamıdır ? vermek zorundaysa onun adı zaten izin olmaz. adı izin olduğuna göre bazı talepler reddediliyor demektir.

Vali dediğin cumhurbaşkanı değil ki akepeden geldi diye herşeyi onaylasın dakkasında.

ikincisi bu izinler konusunda bazen sızıntılar da olduğunu tv de bir albay söyledi. valilik makamında da pkk sempatizanı üyesi vs. memur ve çalışanlar olabilir. zira bir ara bu siteye de askeriyede çalışan bir hain üye idi.

koskoca özel yetkili savcılıklardan bile çarşaf çarşaf belge sızdığına göre, memurlarının çoğunu yöre ahalisinin oluşturduğu o yöre valiliklerinden böyle sızıntılar olabileceğini düşünmek de normaldir.

ikincisi geçende asker pkk ya pusu kurdu diye askere saldıran tayfa ile, şu an orduya ve askere saldıran tayfa işbirliği halinde müttefiktirler. ayni ihanetin iki ayrı damarıdır bunlar. askerin elini bağlayıp ondan sonra niye dayak yedin diye bir de kendileri dövmek arzusundalar.

madem özel harekat timleri bu işi çözecekse salın kardeşim özel harekatçıları. elinizi tutan mı var.. ne ne dediğiniz belli ne de ne yaptığınız belli.

Tarih: 18 Temmuz 2011, 23:39 - İp: 85.***.**2.44
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

allah benim belamı vermiş zaten, terörist sevicilerin arasında yasıyorum

forumda ya da galeride hiçbir aktivitesi olmayan kim oldugu belirsiz adamlar gelmiş bana laf ediyor. allah daha ne belamı verecekki.

Tarih: 18 Temmuz 2011, 23:43 - İp: 88.***.**8.140