ercan43
ercan43 (üye)
İstanbul / Amatör

13 Şehit 7 Yaralı

Bugünkü terör bilançosu 13 şehit 7 yaralı.

2002 de terörü sıfır noktasında devir alan üçüncü ve ustalık dönemim deye böbürlenen bu hükümetin ülkeyi getirdiği nokta bu.

Şehit ailelerine ve milletimize başsağlığı diliyorum.

Bu beceriksiz Hükümetin bir an önce işi bırakmasını can-ı gönülden istiyorum.
Daha kötü şeyler yazmamak için kendimi zor tutuyorum...

#ercan43' tarafından 14.07.2011 18:13:45 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 14 Temmuz 2011, 18:13 - İp: 217.***.**6.227
fujisever
fujisever (Objektif)
Hatay / Amatör

hatta absaid le gajin aynı kişidir... aynı tonda konuşmaktalar keza

Tarih: 18 Temmuz 2011, 23:53 - İp: 46.***.**6.151
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

fuji Allahta seni güldürsün emi.
Okyanus emmi kırıldım valla. hani bizim altın. hani geçerkennesi bırakcektin.
korko atresim pazarbey altındeş kütaya,

Tarih: 19 Temmuz 2011, 00:58 - İp: 78.***.**3.225
mechul75
mechul75 (Objektif)
İstanbul / Amatör

Haccı ülkücü sevdan gözlerimi yaşarttı. Lakin sözün kaynağına baktığımda samimiyet göremiyorum. Sen ülkücülüğü konuşacağım son kişi bile değilsin.
Evet ordumuz üzerinde oynanan her türlü siyasi kahpeliklere rağmen hala dünyanın sayılı ordularından birisi. TSK dahili ve harici işbirlikçiler tarafından beslenen çeyrek asırlık terör belasına karşılık tek başına verdiği mücadeleyi defalarca kazanmıştır. Netekim 2002 yılında terörü sıfıra indirmiştir. Ne zamanki okyanus ötesine kullanılmak üzere taktim edilen zihniyet iktidara gelmiş terör tekrar hız kazanmıştır.
2002 öncesi iktidara gelmiş olan tüm siyasi partilerle TSK arasında terörle mücadele konusunda tam bir işbirliği vardı. O dönemlerde ülke sınırlarına yönelik yapılan her eylem anında karşılığını buluyordu. Malesef bugün bunu söylemek mümkün değil.
Çok savunduğun tayfa sağa sola efelenip içi boş kahramanlıklara soyunurken pukaka nın İsviçre hesaplarını neden dondurtamıyor. İsraile van minit derken bir kürt kedisi vermem diyen dünün postal yalayıcısına neden ses çıkarmaz çıkaramaz. Hazır sözü dinlenen ülke konumuna geldik itibarımız arttı masalları anlatıyorsunuz yaaa!!!
Sizin itibardan anladığınız
obamayla telefonda konuşmak
Türkiye’ye gelen clinton nun topunuzu İstanbul’da ayağına çağırması
Postal yalayıcı barzaniye abi demek ten başka ne olaki
Sevsinler böyle itibarı

absaid hangi sirkin mensubusuysan oraya dön!!!!

#mechul75' tarafından 19.07.2011 01:45:03 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 19 Temmuz 2011, 01:40 - İp: 78.***.**5.49
ozansan
ozansan (üye)
Yurtdışı / Reklam Fotoğrafçısı

Absaid oyle direk bela okumalar falan foruma yakismiyor.Vuracaksan laflarinla vur,bisey soyleki bizde senin ne allahin bilmemnesi oldugunu anlayalim.Bana laf atmamissin teskur ederim ama ben direk bela okuyan birisini bu forumda gormek istemem.Site yonetimide forumda baska bir aktivitesi olmayan ama bela okumasini bilen insanlara burda yer vermek istemez sanirim.

Surda herkez fikirlerini soyluyor,iyi-kotu paylasirsin,karsi gelirsin ama terbiyeyi elden burakmayalim.Kisisel tartismalarda kavga meselesi bizim turkiyenin buyuk sorunlarindan birisi zaten.Baba orospu dedi vurdum gibilerinden

Site yonetimine rica edicem beni bu forumun Ahlak Bakani yapsin

Bu arada Turkiyeye geliyorum 3 haftaya bisey isteyen varsa soylesin.

#ozansan' tarafından 19.07.2011 07:17:44 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 19 Temmuz 2011, 07:11 - İp: 221.***.**3.132
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

bana bi 85mm f:1.8 hediye getirsen mesela süper olabilir sanki

Tarih: 19 Temmuz 2011, 10:07 - İp: 88.***.**8.140
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

para peşin kırmızı meşin.

Tarih: 19 Temmuz 2011, 10:09 - İp: 78.***.**3.225
fujisever
fujisever (Objektif)
Hatay / Amatör

ozansan abi , bir 85mm de bana getir bari

Tarih: 19 Temmuz 2011, 12:49 - İp: 46.***.**3.198
ozansan
ozansan (üye)
Yurtdışı / Reklam Fotoğrafçısı

Belesleri bi dahaki gelisimde getireyim.Simdi ekonomi biraz yatirim yapma asamasinda...Seneye yatirimlarin karsiligini alirsak oabilir...Hatta makinalarimin bazilarini falanda saticam mesguliyetten dolayi.D700,D90 falan isteyen varsa yada Sigma DP1s yada Ricoh Grd3 falan yada film makina F80 ,kelepir fiyatlara burakirim.D700 u satmam gerci ama digerlerini hemen sallarim...D90 20.000km de 450-500 dolara burakirim mesela...Kiz gibi makina...Ricoh Grd3 e 300 dolar,Sigmayada o civar...
Benim makinalar doktordan tabir edilen arabalar gibidir ayrica.Cizik,gedik,eksik bulana bi tanede benden bedava... Oyle acelem yok satmak icin siz dusunun bakalim...

Tarih: 19 Temmuz 2011, 13:52 - İp: 221.***.**3.132
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

d90ına talip olurum ama bak,benden iyisini mi bulacak :D

Tarih: 19 Temmuz 2011, 16:30 - İp: 88.***.**8.140
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

hesap no ver emmi.

Tarih: 19 Temmuz 2011, 22:51 - İp: 78.***.**3.225