ercan43
ercan43 (üye)
İstanbul / Amatör

13 Şehit 7 Yaralı

Bugünkü terör bilançosu 13 şehit 7 yaralı.

2002 de terörü sıfır noktasında devir alan üçüncü ve ustalık dönemim deye böbürlenen bu hükümetin ülkeyi getirdiği nokta bu.

Şehit ailelerine ve milletimize başsağlığı diliyorum.

Bu beceriksiz Hükümetin bir an önce işi bırakmasını can-ı gönülden istiyorum.
Daha kötü şeyler yazmamak için kendimi zor tutuyorum...

#ercan43' tarafından 14.07.2011 18:13:45 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 14 Temmuz 2011, 18:13 - İp: 217.***.**6.227
najdorf
najdorf (üye)
Ankara / Meraklı

Sen de o kıçı yalayanın kıçını yalıyosun. Yetmez mi?

Ekleme: Bu başlıkta böyle bir şekilde konuştuğum için gerçekten üzgünüm ama 2011 yılında insanların şeyh mürid ilişkisinde olması kanıma dokunuyor. Şehitlerin kemikleri sızlıyor kaç tane aile perişan oldu ama hala insanlar iktidar yalakalığı peşinde. Biz ne zaman böyle vicdansız olduk?

Yazıklar olsun

#najdorf' tarafından 15.07.2011 21:30:47 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 15 Temmuz 2011, 21:18 - İp: 78.***.**0.147
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

diğer arkadaşlar kusuruma bakmasın. genelde saygılı bir üslup kullanmaya çalışıyorum. ama bu yazının muhatabının seviyesi bunu gerektirdiği için böyle bir üslupla yazdım.

it başına sayın demeyi bilirsiniz ancak, daha dune kadar askerlik yan gelip yatma yeri degil diyordu eşbaşkanınız. tek kelime laf etmediniz edemediniz de bugun cıkmıs vah benim askerim sehit olmuş diye goygoy yapıyorsunuz. hadi oradan. yeter be ikiyuzlulugunuz. takiyede sınır tanımıyorsunuz.
ağlak ajanın ağlak müritleri

Tarih: 15 Temmuz 2011, 21:23 - İp: 88.***.**8.140
selcuk.t
selcuk.t (üye)
İstanbul / Amatör

size slogan olarak güzelce belletilmiş o sözlerin tamamını şu linkten oku önce...

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/5029543.asp?m=1&gid=69&srid=3041&oid=1

şimdi birinin bunu söylemesiyle birilerinin teröre içeriden destek olmasına, diğer birilerinin kendi halkına farklı düşündüğü için pusu kurmasına aynı şekilde tepki göstermemi mi bekliyorsun gerçekten?

bu forumda yandaşlıkla itham ettiğiniz insanlar defalarca hükümetin her icraatını kayıtsız şartsız desteklemediğini, hatadan beri olmadığını, hatta yer yer hatalı olduğunu söylediği halde "hayır, siz illa yandaşsınız, yalakasınız" diye tutturmanızın dayanağı nedir?

şu üst perdeden "halkı tahlil etme" numaralarını da bırakın artık. şeyh-mürid sloganlarını falan artık kimse yemiyor. hatta bu slogan sahiplerinin o ilişkiler içinde nasıl boğulduğunu gülerek izliyoruz... eğer bir fikriniz varsa onu akıllıca bir şekilde ortaya koyun, tartışalım. yoksa sloganlarla uğraştırmayın.

Tarih: 15 Temmuz 2011, 21:54 - İp: 130.***.**3.165
najdorf
najdorf (üye)
Ankara / Meraklı

Yazıdan alıntı:

"Kaldı ki biz hep şunu söyledik; 'git oğlum git, ya gazi ol ya şehit ol' diyerek evlatlarımızı gönderdik"

Yaa gönderdiniz. Biri de çıkıp kendi oğlunu atsın bakalım o kalleşlerinin önüne. Yer mi? Yemez. Olan gariban ailenin gariban çocuğuna oluyor.

selcuk.t istersen kıçını yırt. İstersen foruma destan yaz. Laf kalabalığı yapmak ikiyüzlü olduğunuzu değiştirmiyor. Ölen askerler için de zerre kadar üzüldüğünü düşünmüyorum zaten. Öyle olsa "kıç yalama mode on" takılmaya devam etmezdin.

Gerçekten yazıklar olsun

Tarih: 15 Temmuz 2011, 22:09 - İp: 78.***.**0.147
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

vıcık vıcık ikiyüzlülük, leş kargaları...

Tarih: 15 Temmuz 2011, 22:40 - İp: 88.***.**8.140
selcuk.t
selcuk.t (üye)
İstanbul / Amatör

najdorf, daha önce yazdıklarıma ekleme yapmamı gerektirecek birşey yazmamışsın. tipik sloganlar ve niyet okumalar...

bu sayfalara yazanların çoğunun doğru ya da yanlış bazı "fikir"leri var ve bunu savunmak için yazıyorlar. ama görüyorum ki senin tek derdin laf yetiştirmek. o yüzden kayda değer birşey yazana kadar seni kendi haline bırakıyorum. akıllıca birşeyler yazdığında cevabını alırsın.

Tarih: 15 Temmuz 2011, 22:40 - İp: 130.***.**3.165
najdorf
najdorf (üye)
Ankara / Meraklı

Ne niyet okuyacam ulan. Milletin ocağına ateş düşmüş sen gelmiş hala propaganda yapıyosun. Allah vicdanı olmayan herkesin belasını versin.

Başkaları yazıyor da ne oluyor sanki. Dansöz gibi kıvırıp kendince çok iyi cevapladığını düşünmekten başka bir halt yaptığın yok.

Karşıma iktidar yalakası olmayan biri çıkarsa akıllıca bir şeyler yazarım. Başkasının ağzıyla konuşanlara, terörü tekrar azdıranları şakşaklayanlara en önemlisi de vicdansızlara söyleyecek lafım yok benim

Ne halin varsa gör

#najdorf' tarafından 15.07.2011 23:12:01 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 15 Temmuz 2011, 22:49 - İp: 78.***.**0.147
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

kahrolsun pekaka , şehitler ömez vatan bölünmez.

Tarih: 15 Temmuz 2011, 22:53 - İp: 78.***.**3.225
najdorf
najdorf (üye)
Ankara / Meraklı

Tebrikler pazarbey. Tam da dalga geçilecek konuyu buldun

Tarih: 15 Temmuz 2011, 23:13 - İp: 78.***.**0.147
mechul75
mechul75 (Objektif)
İstanbul / Amatör

Şuraya bakın!!!
Görende pukaka yandaşları siteyi haklayıp pukaka yı aklama yarışı başlattı sanır. Tokat'ta ve Dağlıca'da olduğu gibi Diyarbakır'daki kahpe saldırının ardındanda aramızdada uzantısı bulunan bir takım çevrelerce pukakayı aklama yarışı başlatıldı. Ne varki söz konusu çevrelerin aklamaya çalıştığı pukaka yaptığı ilk açıklamayla saldırıyı üslendi. Umarım birilerinin yüzü kızarır.

Lakin kimse topu onun bunun kucağına atıp suçluyu uzakta aramasın
Suçlu burada yanımızda!!!
Suçlu benim, suçlu sizlersiniz, suçlu bizleriz

EVET SUÇLUYUZ!!!
Dağdan inenler Haburda zafer çığlıkları attığında sustuğumuz için suçluyuz!!!!
TRT 6 nın ilk gününde rojin adlı bir mahlukat söylediği şarkıda
''Ateş düşsün Türk'ün ocağına'' derken sustuğumuz için suçluyuz!!!!
Bir tarafımıza sokmamız için Diyarbakır'dan ağaç gönderenlere tepki göstermediğimiz için suçluyuz!!!
Askerimizin başına çuval geçirilip, polisimizin tokatlanmasına seyirci kaldığımız için suçluyuz!!!
Malum balık hafızalıyızdır, o yüzden uzağa gitmeye hiç gerek yok
Bundan bir ay önce ''diz çöktürdük'' naraları atılırken sustuğumuz için suçluyuz!!!
Birileri rahatsız olmasın diye vatan caddesinde bağımsızlığımızın sembolü ay-yıldız indirilirken rahatsız olmadığımız için suçluyuz!!!
TSK ya terör örgütü muammelesi yapanları alkışladığımız için suçluyuz!!!
Bir futbol takımına ülkemizin ordusundan fazla değer verdiğimiz için suçluyuz!!!

Evet suçlu benim, suçlu sizlersiniz
Millet olmanın gereklerini yerine getiremediğimiz için suçlu bizleriz.

Unutmayalım ki toplum icraatlarına tahammül edebildiği yönetimlerin icraatlarından bizzat sorumludur.

Şehitlerime Allah'tan rahmet diliyor lakin tarih boyunca hiç olmadığı kadar yalnız bırakılmış olmalarından dolayı başı sağolsun diyebileceğim kimseyi görmüyorum.

Burkay
Ferhat Sarıkaya'nın göreve dönmesinin yolunu açan zihniyetle, hazırladığı iddianamede adı geçen kişiye emekli olurken olağanüstü imtiyazlar tanıyanların aynı zihniyet olması nasıl bir iki yüzlülüktür!!!

#mechul75' tarafından 16.07.2011 00:16:36 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 15 Temmuz 2011, 23:21 - İp: 78.***.**1.41