aydia
aydia (üye)
İstanbul / Meraklı

Helikopter Düşünce...

Yalnızca duygularımı dile getirmek için yazıyorum,yani siyasi bir gayem yok...Yazık ...Helikopter düşüyor,üzerinden bir gün geçiyor ve hala yardım ulaşamıyor,ayıp, insan utanıyor,nerde mahruki ...nerde askeriye...insan düşündükçe ...

Tarih: 26 Mart 2009, 12:32 - İp: 85.***.**9.101
mgirgin
mgirgin (üye)
Muğla / Amatör

Fuji ülkü ocakları teşkilatlı, koordineli çalışır. Başkanı, 2. başkanı vs. belli rütbeleri vardır. O sebeple toplumsal duyarlılık gösterilmesi gereken yerlerde çok iyi organize olurlar. Dalgaya alınacak bir şey değil bu yani.

Tarih: 2 Nisan 2009, 00:23 - İp: 85.***.**4.176
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

ramazanda okul bahcesinde içki içip, yurt kantininde niye oruc tutmuyorsun diye kız tekmelemek gibi cok organize hareketleri vardır gercekten..

Tarih: 2 Nisan 2009, 00:49 - İp: 78.***.**1.84
fujisever
fujisever (Objektif)
Hatay / Amatör

pavlov usulü organize....

Tarih: 2 Nisan 2009, 10:32 - İp: 78.***.**7.103
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

OHA....

Tarih: 2 Nisan 2009, 12:17 - İp: 85.***.**6.183
t_yaman
t_yaman (üye)
İzmir / Amatör

üzgünüm ama pavlov meselesine bence de OHA.

Tarih: 2 Nisan 2009, 13:13 - İp: 78.***.**5.148
mgirgin
mgirgin (üye)
Muğla / Amatör

Çocuk çocuk olmayın arkadaşlar, bilmeden, önyargılarla, duyumlarla yada kimi insanların bireysel hareketleriyle ülkü ocaklarını yargılamayın. Üşenmeyin gidin bir ülkü ocağına ve başkanlarınla görüşün. Sorun ülkü ocağı nedir ne değildir diye. Sahip olduğunuz bu önyargılardan en çok şikayetçi olan onlar. Kabadayı ruhlu insanların ülkücülük kisvesi altında yaptıklarından da en çok şikayetçi olan onlar..

Öyle zannettiğiniz yada halk arasında söylendiği gibi kafatasçılıkla falan da alakası olmayan yerlerdir. İçinde pek çok farklı etnik yapıyı barındırır. İslam ahlak ve fazileti herşeyden önce gelir. Nasıl bugün bir avrupa birliği varsa onlarında Türk ve İslam ülkelerini bir çatı altında toplamak gibi bir ülküleri var. Ve ben milli bir duyarlılık gösterilmesi gereken bir yerde bu kadar duyarlı, bu kadar iyi organize olabilen başka bir sivil toplum kuruluşu da tanımadım.. Bu sebeple lütfen ülkü ocaklarına da biraz saygı...

Tarih: 2 Nisan 2009, 15:15 - İp: 85.***.**3.41
fujisever
fujisever (Objektif)
Hatay / Amatör

reis dediğin zaten kitap okuyan, 0.75 numaralı gözlük takan, annesinin ördüğü süviteri giyen, kendi halinde insanlardır, o reisin iki dudağının arasından çıkan sözle fırlayan diğer insanlar da bizlerin gördüğü, hayallerdir... zaten bizler şizofreniz... anlatsak, oha derler...anlatmasak deli derler...

tıkla

bakın arkadaşlar, kardeşim gazi de okuyor... ona sınıfın reisliği teklif edildi, o kadar yakından tanıyor yani , o organizeyi, arkadaşları vs... anlattıklarını buraya yazıp konuyu genişletmeyeceğim, kendi reis arkadaşlarımı da burada anlatmayacağım , çünkü ne desek diyelim karşıda fanatikçe ,sorgulamadan "höt" diyen bir grup var belli... rahmetlinin şiirlerini yazalım buraya, ne ben reislik başkanlık sistemini eleştireyim, ne siz övün... sohbete, şiir ile devam edelim...

Tarih: 2 Nisan 2009, 15:40 - İp: 78.***.**1.225
mgirgin
mgirgin (üye)
Muğla / Amatör

Şimdi biri çıkıp da üniversitede tüm sevişenler solcuydu derse hiç şaşırmam.

Tarih: 2 Nisan 2009, 21:28 - İp: 88.***.**3.134
mechul75
mechul75 (Objektif)
İstanbul / Amatör

Ülkücülük hakkında atıp tutan mangalda kül bırakmayan aklı kıt zevatlar.
Ben ülküyüm diyerek racon kesen kabadayı ayaklarına yatanlara en yakın ülkü ocağı nerede?, en yakın ülkü ocağı başkanı kimdir?, dokuz ışık nedir?, diye hiç sordunuzmu? Eğer ben ülkücüyüm demekle ülkücü olunuyorsa bende TC Cumhurbaşkanıyım

Tarih: 2 Nisan 2009, 22:40 - İp: 88.***.**4.247
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

Ocaktan adam toplayıp gelecem diye üçbeş tehdit aldım. Bu tür ocak adını kullanıp rant sağlayıp nemalanmaya çalışanları en yakın ocağa mı bildirmeliyiz ?

Gerçi benim teyzeoğlu da ocak başkanıydı. O bize söyle dedi ama tehdidin devamı gelmeyince boşvermiştim o zamanları.
Zaten benim maksadım tehdit almak değil tahsilat yapmaktı onu da yaptık.
Maksat çorba kaynasın.

Tarih: 2 Nisan 2009, 23:03 - İp: 85.***.**6.74