aydia
aydia (üye)
İstanbul / Meraklı

Helikopter Düşünce...

Yalnızca duygularımı dile getirmek için yazıyorum,yani siyasi bir gayem yok...Yazık ...Helikopter düşüyor,üzerinden bir gün geçiyor ve hala yardım ulaşamıyor,ayıp, insan utanıyor,nerde mahruki ...nerde askeriye...insan düşündükçe ...

Tarih: 26 Mart 2009, 12:32 - İp: 85.***.**9.101
mavi_izci
mavi_izci (Objektif)
Ankara / Amatör

Bu kadar çelişkili açıklamalar neden var haberlerde ?
Açın bakın tüm internet gazetelerine hepsinin birinde öldü,diğerinde umudumuz sürüyor deniyor.
5 cenaze bulunmuş yok 6 kafayı sıyırmamak elde değil kimin ne dediği belli değil. Biz böyleyiz,ailesi ne haldedir kim bilir.Allah hepimize sabır versin.

Tarih: 28 Mart 2009, 03:43 - İp: 88.***.**3.164
panctom
panctom (Objektif)
İzmir / Amatör

Meçhul, siyasete çekmeye çalışma yine!

Devletin, güvenlikle ilgili her birimi sorumlu..
Hükümet te zaten devlet kavramı içinde değil mi?

sadece "hükümet" diyerek yine aç siyasi duygularını bu topicte gidermeye çalışma..

Burada Ak parti veya kara parti kavgası yapmıyoruz, yapmayacağız. Konuyu o tarafa getirme..

Tarih: 28 Mart 2009, 05:41 - İp: 88.***.**6.116
makara
makara (üye)
İstanbul / Özel Gün Fotoğrafçısı

meçhul onu tv de izlediği amcalardan öğrendi.
dün akşamdı galiba.
adaylardan dürüstlük abidesi bir amca diyordu ki kazaya ilişkin : 'hükümetin bulamadığı kişi eğer siyaset adamı ise ben o hükümeti tabiki yargılarım'
anladım ki kaybolan eğer siyasetçi olmasa idi durum başka.
insanları sınıflandırmada yeni strateji ; siyasetçi olanlar ve diğerleri.

Tarih: 28 Mart 2009, 07:35 - İp: 85.***.**5.152
t_yaman
t_yaman (üye)
İzmir / Amatör

Dün çocuk kanı üzerinden siyasi rant sağlamaya çalışanlar şimdi de Sn. Yazıcıoğlunun kanı üzerinden siyasi rant sağlamaya çalışıyor. Yazıklar olsun, politik malzeme olarak kullanamayacağın birşey varmı senin?

#t_yaman' tarafından 28.03.2009 08:57:54 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 28 Mart 2009, 08:56 - İp: 78.***.**5.148
fujisever
fujisever (Objektif)
Hatay / Amatör

ben komutanlardan birnin yüznde öyle aciz bir ifade gördüm ki... koskoca komutan ne yapacağını şaşırmıştı... elinden gelse koşarak dağa tırmanacak... ama olmuyor işte... baz istasyonu bir tane var ve çapı 30 km ... yani 30km içinde her hagi bir tepede , yamaçta olabilir kaza... belirlemek zor... devletin tek eksiği bu olayda, köylülere, dağ korucularına danışmaması... halbuki terörle mücadelede, her zaman onlar öncüdür... bizim yaylada, yaşar amca vardır, ya kış dağdadır... kışları, askerlere mağaraları gösteriri, rehberlik ederi, oradaki teröristleri temilemek için... bu olayda da bu taktik uygulansaydı keşke ilk gün... ikinci gün korucular köylüler, kendi başlarına karar verip buldular... en üzücü durum bu...

Tarih: 28 Mart 2009, 18:11 - İp: 78.***.**8.103
mavi_izci
mavi_izci (Objektif)
Ankara / Amatör

Milliyetin dediğine göre kayıp olan bir kişi varmış o da İHA muhabiri...Kırık bacakla ne yapabilir ki...

Tarih: 28 Mart 2009, 21:53 - İp: 88.***.**3.164
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Mavi izci yapabileceği hiçbir şey yok. Çoktan Hakkın Rahmetine kavuşmuştur. Bacağı sağlam olsa bile donardı. Ki kırık bacakla şansı sıfır. Allah Rahmet eylesin. Üzeri karlarla örtülmüştür. Bulmak ancak köpeklerle mümkün olacaktır.

Tarih: 28 Mart 2009, 22:06 - İp: 85.***.**7.32
panctom
panctom (Objektif)
İzmir / Amatör

#panctom' tarafından 30.03.2009 01:44:18 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 29 Mart 2009, 19:00 - İp: 88.***.**9.244
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Panctom efendi; ölümün çaresi yok,ölümün..

Tarih: 29 Mart 2009, 23:18 - İp: 78.***.**7.113
panctom
panctom (Objektif)
İzmir / Amatör

lokman bile bulamamış derler ölüme deva..
haklısın kumköy abi..
sanırım sokağa çıkmalıyım biraz..
3 gündür kapandım eve..

#panctom' tarafından 30.03.2009 01:28:13 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 30 Mart 2009, 01:27 - İp: 88.***.**9.244