dedemkorkut
dedemkorkut (üye)
İstanbul / Amatör

Halkı Savaş Ve İsyana Teşvik

Dün Özgür Gündem gazetesi okuyan bir kişinin okuduğu büyük harflerle yazılmış bir başlığa dikkatim çekildi.Okuyan kişinin yanına giderek ben yanlış görmüyorum dimi dedim.O kişide evet doğru okudun başlık halkı devlete karşı isyana teşvik amacıyla yazılmış bir yazı dedi.Sadece kürtleri değil türkleride biribirine düşürüp zayıflatmak amaçlanıyor.

Niye böyle yapıyorsunuz barış varken savaşı tercih etmek doğrumu bu söz akla insanlığa aykırı bir durum dedim.Karışıklık bize yarar dedi.

Başlık newrozda halkı savaşa teşvik deniyordu.Siz bu duruma ne diyorsunuz.Ne yapmak gerekiyor.

Amaç Türkiyede karışıklık çıkarmak insanları birbirine düşürmek. Bu arada Ergenokendan göz altına alınan mesela Oda tv gibi kişilerin pkk bağlantıları çıktı.Soner yalçının haber müdürü abdullah öcalanın yakalanış günlerinde polisi taşlarken görüntüleri var.

Bu gibi durumlarda adelete güvenelim.Çünkü bunlarda bizim insanımız halktan kişiler.Türk solcularda pkk ya destek veriyorlar çünkü dünyada bitmiş bir rejimin [kominizm] geleceğini zannediyorlar.

Tarih: 1 Nisan 2011, 21:37 - İp: 78.***.**2.167
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

köylü olmak zor zanaat emmi.

Tarih: 24 Nisan 2011, 22:58 - İp: 78.***.**3.193
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Yakında bu köylüler şehre inecek amma pazara değil..Başka amaçla..

Not:Konuyu özüne döndürme mukabili..

Tarih: 24 Nisan 2011, 23:21 - İp: 78.***.**3.178
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

emmi köylüler şehire inecek ise siyaset mukabili
onun adı maoculuktur keza

Tarih: 24 Nisan 2011, 23:25 - İp: 88.***.**6.10
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

emmi maoculuk mudur, isyancılık mıdır, hak aramacılık mıdır bilmem ama şeherliler çok rahat olmasın...

Tarih: 24 Nisan 2011, 23:28 - İp: 78.***.**3.178
okyanus.
okyanus. (üye)

emmi rahat deyil zati buralar
keza sen orda daha rahatsın
binaleyn cengiz çandar gülay göktürk, şahin alpay da maocu idi.
maocculuktan dönenler imamcı olmakta emmi

Tarih: 24 Nisan 2011, 23:30 - İp: 88.***.**6.10
okyanus.
okyanus. (üye)

emmi bu kürtçüler kreş bombalayıp otobüs yakar iken imamın tosuncukları ne yapmakta idiler ???

a) makarna yimekte idiler ? ( belki )

b ) maklubeye elle dalmakta idiler ?

c ) mod medyan ???

d ) imam şifreleri daha dağıtmadı o sebepten tosuncuklar bu soruya cevap veremez.

e ) hepinizi Allah bildiği gibi yapsın. ( ygs mantalitesi )

Tarih: 25 Nisan 2011, 14:59 - İp: 88.***.**4.87
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Adam olaydınızda şifreleri siz dağıtaydınız keza. Emmiselli bey zamanında moğoltay dememiş mi idi 5000 tane hakim savcı aldım keza mehepe lilerimi alacaktım diyende. SIra bizde acıkta biz katrolaşam gali. Yetti sizin katrolaştığınız.

Tarih: 25 Nisan 2011, 15:25 - İp: 78.***.**8.60
okyanus.
okyanus. (üye)

sırayla emmi bu işler
lakin chp katrosu benden sayılmıyor

Tarih: 25 Nisan 2011, 15:33 - İp: 88.***.**4.87
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Malesef emmi . Sen iki cami arasında beynamaz gibisin mübarek. Neyseki nesliniz tükenmekte.
Emmi sabah bi dosyam için keşfe gitmek için hakime ısrar ettim. Sovuk dedi. Lakin sonunda gitmeye karar verdik. Aradım adamları keşfe geliyoz dedim. Bİ sahat sonra keşfe gelme dediler. Zİra müvekkilin öldü emmi dediler. Donup kaldım keza. Hakime dedik böyle böyle.
Ya ya dünya fani emmi.

Tarih: 25 Nisan 2011, 15:39 - İp: 78.***.**8.60
okyanus.
okyanus. (üye)

sana bulaşan çok yaşamıyor keza

Tarih: 25 Nisan 2011, 15:41 - İp: 88.***.**4.87