dedemkorkut
dedemkorkut (üye)
İstanbul / Amatör

Halkı Savaş Ve İsyana Teşvik

Dün Özgür Gündem gazetesi okuyan bir kişinin okuduğu büyük harflerle yazılmış bir başlığa dikkatim çekildi.Okuyan kişinin yanına giderek ben yanlış görmüyorum dimi dedim.O kişide evet doğru okudun başlık halkı devlete karşı isyana teşvik amacıyla yazılmış bir yazı dedi.Sadece kürtleri değil türkleride biribirine düşürüp zayıflatmak amaçlanıyor.

Niye böyle yapıyorsunuz barış varken savaşı tercih etmek doğrumu bu söz akla insanlığa aykırı bir durum dedim.Karışıklık bize yarar dedi.

Başlık newrozda halkı savaşa teşvik deniyordu.Siz bu duruma ne diyorsunuz.Ne yapmak gerekiyor.

Amaç Türkiyede karışıklık çıkarmak insanları birbirine düşürmek. Bu arada Ergenokendan göz altına alınan mesela Oda tv gibi kişilerin pkk bağlantıları çıktı.Soner yalçının haber müdürü abdullah öcalanın yakalanış günlerinde polisi taşlarken görüntüleri var.

Bu gibi durumlarda adelete güvenelim.Çünkü bunlarda bizim insanımız halktan kişiler.Türk solcularda pkk ya destek veriyorlar çünkü dünyada bitmiş bir rejimin [kominizm] geleceğini zannediyorlar.

Tarih: 1 Nisan 2011, 21:37 - İp: 78.***.**2.167
mechul75
mechul75 (Objektif)
İstanbul / Amatör

hocca emmi mapus damına makineyi zor sokarsın lakin benim sana önerim gofret kutularından makine yapıp pinhole çalışmandır

Tarih: 26 Nisan 2011, 17:21 - İp: 78.***.**9.241
mechul75
mechul75 (Objektif)
İstanbul / Amatör

hocca emmi dimeyi unuttum sen mahpus damındayken ziyaretine gelemicem

Haaa Meçhul illa gel dirsen 10 ayı tecritte geçirtirler siğe dimedi dime

Tarih: 26 Nisan 2011, 17:26 - İp: 78.***.**9.241
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

itirazın anlamı yok emmi. yat çık en iyisi. yihohohahha.
bişey olmaz emmi korkma.

Tarih: 26 Nisan 2011, 19:34 - İp: 78.***.**1.109
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

istanbıl avkatı tut emmi
10 bin tl verir isen itiraz edebilir keza

Tarih: 26 Nisan 2011, 20:09 - İp: 88.***.**2.129
dedemkorkut
dedemkorkut (üye)
İstanbul / Amatör

lazut hocam geçmiş olsun.hangi sebepten oldu bu olay.

bu arda benim tokatlı alevi yakın bir arkadaşım vardı.evinin önündeki arabasını 23 nisan akşamı 7 arabayla beraber molotıf atarak yakmışlar.çocuk kaskoda yaptırmamış.bakalım devletten para alabilecekmi.emmiler ne dersiniz devlet buna para verirmi.

geçen gün habertürkte kılıçdaroğlu çıktı.ben ana dilim olan kürtçeyi gizli gizli dinlerdim dedi.tayybin yaptığı açılımdan fazlasını yapacağız dedi.kürtçe tv leri özellere vericez.devlet kürtçe yayın yapmıyacak. dersimli kılıçdaroğlu kendi ana dili olan kürtçenin ana dildede okullarda okutulmasının sinyallerini verdi.

bunlara hangi açılımı yaparsan yap.gene araba yakıp insanlara zarar verirler.

Tarih: 26 Nisan 2011, 22:17 - İp: 78.***.**1.107
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

yav bu adam Türkmenim dememekte mi idi. türkmen kürdü.

Tarih: 26 Nisan 2011, 23:56 - İp: 78.***.**1.109
dedemkorkut
dedemkorkut (üye)
İstanbul / Amatör

geçen ay tv de seyrettiğim iki solcu yazar kılıçdaroğlunu horasan türkü diye pazarlayan kişinin soner yalçın olduğunu söylemişti.ben zaten biliyordum.

oda ana dilim kürtçe diye habertürkte itiraf etti.biz eskiden kürtçe kasetleri tezgah altından gizlice alıp dinlerdik dedi. aslında hiç gerek yoktu böyle yalanlara.

Tarih: 27 Nisan 2011, 00:02 - İp: 78.***.**1.107
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

emmi kendni alevi kürt diye lanse edenler aslında Ermeni imişler. Tehcirden kaçmak için böyle saklamışlar kendilerini. Zİra alevilik Türkmenlere has bir keyfiyettir.
İnsanların kimliklerini saklamak zorunda kalması hepimiz için büyük ayıptır.

Tarih: 27 Nisan 2011, 00:05 - İp: 78.***.**1.109
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

Emmiler siyaset mantığınızı kişiler üzerine kurgulamak banelliğinden vazgeçseniz gari.
Futbol fanatikliğinden ve sığlığından hiçbir fazlası yok keza.
Tayyip onu demiş kılıç bunu demiş.
yav burda bari aynı dırdırı etmeyin gözünüzü sevem.

Tarih: 27 Nisan 2011, 00:38 - İp: 88.***.**2.129
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Senin uğraştığın konulara bak benimkilere bak.
Köy mıktarı su salma paraları için köylüyü iciraya vermiş. İtiraz mukabili takip durmuş. Bİyol mıktar dava açmış itirazın iptali mukabili avkat tutup. Lakin itirazın iptalini parke taşı salması olarak açmış. Dava değeri 20.00 (yirmi ) Tl. Paranın yarısı mukabili anlaştık.

Tarih: 27 Nisan 2011, 09:34 - İp: 78.***.**2.101