dedemkorkut
dedemkorkut (üye)
İstanbul / Amatör

Halkı Savaş Ve İsyana Teşvik

Dün Özgür Gündem gazetesi okuyan bir kişinin okuduğu büyük harflerle yazılmış bir başlığa dikkatim çekildi.Okuyan kişinin yanına giderek ben yanlış görmüyorum dimi dedim.O kişide evet doğru okudun başlık halkı devlete karşı isyana teşvik amacıyla yazılmış bir yazı dedi.Sadece kürtleri değil türkleride biribirine düşürüp zayıflatmak amaçlanıyor.

Niye böyle yapıyorsunuz barış varken savaşı tercih etmek doğrumu bu söz akla insanlığa aykırı bir durum dedim.Karışıklık bize yarar dedi.

Başlık newrozda halkı savaşa teşvik deniyordu.Siz bu duruma ne diyorsunuz.Ne yapmak gerekiyor.

Amaç Türkiyede karışıklık çıkarmak insanları birbirine düşürmek. Bu arada Ergenokendan göz altına alınan mesela Oda tv gibi kişilerin pkk bağlantıları çıktı.Soner yalçının haber müdürü abdullah öcalanın yakalanış günlerinde polisi taşlarken görüntüleri var.

Bu gibi durumlarda adelete güvenelim.Çünkü bunlarda bizim insanımız halktan kişiler.Türk solcularda pkk ya destek veriyorlar çünkü dünyada bitmiş bir rejimin [kominizm] geleceğini zannediyorlar.

Tarih: 1 Nisan 2011, 21:37 - İp: 78.***.**2.167
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

emmi odatv de bahsettiğin gibi birşey çıkmadı.
keza çıkması da imkansız.
soner yalçının haber müdürü de pkk yi kesinlikle bir terör örgütü olarak gördüklerini açık seçik üstüne basa basa savcılık ifadesinde söylemiş idi.

Tarih: 1 Nisan 2011, 21:40 - İp: 85.***.**5.199
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

sen oda tv nin avukatı isen bende savcısıyım.

Tarih: 1 Nisan 2011, 21:43 - İp: 88.***.**7.231
okyanus.
okyanus. (üye)

emmi sen burda olsa idin seni de dahil eder idik katroya.
keza ihtiyaç var getir götür işlerini yapacak birine.

Tarih: 1 Nisan 2011, 21:46 - İp: 85.***.**5.199
dedemkorkut
dedemkorkut (üye)
İstanbul / Amatör

Oda TV haber müdürü PKK eylemlerinde gözaltına alınmış

Oda TV internet sitesinin tutuklanan Haber Müdürü Barış Terkoğlu'nun PKK terör örgütü ile irtibatlı 'Gençlik Kültür Merkezi'nin kurucuları arasında olduğu belirlendi. Terkoğlu, geçmiş yıllarda PKK eylemlerinden dolayı iki kez gözaltına alınmış. İlk kez gözaltına alındığı sırada terörist başı Abdullah Öcalan'ın İtalya'da yakalanışını protesto ettiği öğrenildi. Edinilen bilgilere göre, İstanbul Kadıköy'de 15 Kasım 1998'de Terkoğlu, 14 kişi ile birlikte gözaltına alınarak Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü'ne götürüldü. İstanbul'da Nevruz kutlamaları sırasında 24 Mart 2000 günü Terkoğlu, izinsiz gösteri yapmak ve pankart asmak suçlamalarıyla 18 kişi ile birlikte ikinci kez yakalandı.

Öte yandan Ergenekon davası sanığı Yalçın Küçük'ün Oda TV yetkililerine gönderdiği bir yazıda, bölücü örgüt PKK'nın amaçları doğrultusunda yayın politikası izlenmesini istediği belirlendi. İşte Oda TV'deki bazı haberlerin başlıkları:

Oda tv pkk bağlantılı

Tarih: 1 Nisan 2011, 21:46 - İp: 78.***.**3.155
okyanus.
okyanus. (üye)

light emmi sil şu saçmalıkları.
ben soruşturma dosyasından bahsediyorum sen sağdan soldan link veriyorsun.

Tarih: 1 Nisan 2011, 21:48 - İp: 85.***.**5.199
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

ne ihtiyacı anlamadım valla. pilim bitmekte bu arada.

Tarih: 1 Nisan 2011, 21:48 - İp: 88.***.**7.231
okyanus.
okyanus. (üye)

avkata ihtiyaç var emmi.

Tarih: 1 Nisan 2011, 22:54 - İp: 85.***.**5.199
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

şarja taktım telefon aman leptopu. emmi sony mi alsa idik 7-8 sahat gidenlerden.

Tarih: 1 Nisan 2011, 22:55 - İp: 88.***.**7.231
okyanus.
okyanus. (üye)

neyi emmi sony alsa idik
keza anycool da iyi telefon

emmi 1 tl lik tadım çekirdek şarz olarak 15 dk gitmekte bana
2 tl ise yarım sahat

keza bir günü otobüste çitleyerek km de kaç lira yaktığınıi ölçmek lazım

Tarih: 1 Nisan 2011, 22:58 - İp: 85.***.**5.199
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

benim çekirdek yiyişimi gören bir arkıdeş emmi sen yağhane gibisin valla damiş idi.

Tarih: 1 Nisan 2011, 23:00 - İp: 88.***.**7.231