dedemkorkut
dedemkorkut (üye)
İstanbul / Amatör

Halkı Savaş Ve İsyana Teşvik

Dün Özgür Gündem gazetesi okuyan bir kişinin okuduğu büyük harflerle yazılmış bir başlığa dikkatim çekildi.Okuyan kişinin yanına giderek ben yanlış görmüyorum dimi dedim.O kişide evet doğru okudun başlık halkı devlete karşı isyana teşvik amacıyla yazılmış bir yazı dedi.Sadece kürtleri değil türkleride biribirine düşürüp zayıflatmak amaçlanıyor.

Niye böyle yapıyorsunuz barış varken savaşı tercih etmek doğrumu bu söz akla insanlığa aykırı bir durum dedim.Karışıklık bize yarar dedi.

Başlık newrozda halkı savaşa teşvik deniyordu.Siz bu duruma ne diyorsunuz.Ne yapmak gerekiyor.

Amaç Türkiyede karışıklık çıkarmak insanları birbirine düşürmek. Bu arada Ergenokendan göz altına alınan mesela Oda tv gibi kişilerin pkk bağlantıları çıktı.Soner yalçının haber müdürü abdullah öcalanın yakalanış günlerinde polisi taşlarken görüntüleri var.

Bu gibi durumlarda adelete güvenelim.Çünkü bunlarda bizim insanımız halktan kişiler.Türk solcularda pkk ya destek veriyorlar çünkü dünyada bitmiş bir rejimin [kominizm] geleceğini zannediyorlar.

Tarih: 1 Nisan 2011, 21:37 - İp: 78.***.**2.167
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

ne kültürlü adam. makro polo yu bilem bilmekte.

Tarih: 8 Nisan 2011, 23:03 - İp: 78.***.**3.7
dedemkorkut
dedemkorkut (üye)
İstanbul / Amatör

Atakan arkadaşımızın bir sözü vardı.At izi it izine karışmış diye.Bugün durum aynen böyle.Kim Atatürkçü kim rejimi değiştirmek istiyor.Bunu halktan kişilerin bunların sözlerine bakarak anlaması zor.

Doğu perinçek ve Yalçın küçük birilerini kullanıyormu.Eğer kullanmıyorsa bu kişilerle bunlar aynı görüştemi.Soner bu işte kullanılıyormu.Ama sadece omu kullanılıyor.Elbetteki hayır.

Avukatlığını yapacak kişi hakkında bilgi sahibi olmak lazım tıkla

Chp de Gürsel tekinin dokunulmazlıkların kaldırılması yönünde görüşü olduğunu biliyorum.Yargılamaya müdahale edilmesini istemiyor.

herşey şeffaf olmalı.tıkla

organize işler tıkla

Tarih: 10 Nisan 2011, 20:11 - İp: 78.***.**9.76
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

dokunulmazlıklar kalkmaz emmi. bu şart keza.

Tarih: 10 Nisan 2011, 22:32 - İp: 78.***.**3.7
mechul75
mechul75 (Objektif)
İstanbul / Amatör

Hepimiz şahitsiniz. Başvekil YGS mağduru gençleri karşılarına 5-10 bin milis dikmekle tehdit ederek alenen halkı savaş ve isyana teşvik etmiştir.

Tarih: 23 Nisan 2011, 00:59 - İp: 78.***.**4.130
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

yav meçul mmi iyice şaftınız kaydı valla. ne işiniz var sizim bu tkp li kominist gençlerle. baççelide dikmeli idi bunların karşısına 5-10 bin bozkurt. kominist mi oldunuz gali.

Tarih: 23 Nisan 2011, 08:19 - İp: 78.***.**3.193
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

kim kime dum duma.....

Tarih: 23 Nisan 2011, 13:32 - İp: 78.***.**1.105
mechul75
mechul75 (Objektif)
İstanbul / Amatör

Hacci hadi kıvırmakta başvekilin üstüne kimsenin olmadığını anladık sen neden kıvırırsın ki?

Hatırlarsan başvekil Taksim'de yürüş düzenleyerek YGS skandalını protesto eden öğrencileri kastederek gençlerin hissiyatını malzeme haline getirmek, açık söylüyorum ahlaksızlıktır. Taksim'de bin, iki bin kişiyi yürütmek problem değil. Bizde kalkarız onların karşısına 10 bin tane genci koyarız. diyerek aklı sıra millete posta koymaya kalkmıştıki Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin sen 10 bin milisinle Taksim'e gelirsen bende bin Bozkurtumla karşına çıkarım diyerek Türk gencinin sahipsiz olmadığını hatırlattığı başvekilin her zamanki kıvraklığıyla ben sol görüşlü gençleri kastederek o açıklamayı yaptım dedi TABİ MİLLET YERSE!!!

Sanırım başvekil herkesi pazarbey gibi idrak kabiliyeti kıt sandı.

Hacci kabul etki artık mızrak çuvala sığmıyor kaş yapim derken göz çıkarılıyor.Tıpkı senin yaptığın gibi. Burada kalkıp millete resmi tersten okutacağına zihniyet ortaklığı yaptığınız başvekile DEVLETİN KOLLUK KUVVETLERİ VARKEN SEN NE HAKLA 5-10 BİN GENCİ TAKSİM'DE YASADIŞI GRUPLARIN KARŞISINA DİKERSİN AMACIN NEDİR SENİN SAYIN BAŞVEKİL diye sor bakalım!!!!!!

Ama nerede sende o idrak kabiliyeti diyecem ama mektep okumuş adamsın az buçuk bunları idrak ettiğini düşünerek ecdadımın KIŞ KIŞLIĞINI,, PUŞT PUŞTLUĞUNU YAPAR!!! sözünü hatırlıyorum.

Tarih: 23 Nisan 2011, 15:10 - İp: 78.***.**9.241
mechul75
mechul75 (Objektif)
İstanbul / Amatör

Hocca da gelmiş!!!
Lakin ben bu kez uzun yazmıyacam.
Sadece KIŞ KIŞLIĞINI, PUŞT PUŞTLUĞUNU YAPAR özdeyişini hatırlatmakla yetinecem

Selam... Saygı ve Dua

Tarih: 23 Nisan 2011, 16:07 - İp: 78.***.**9.241
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Allah size akıl fikir versin. Barajın altında kalınca göreceksiniz kışı puştu.

Tarih: 23 Nisan 2011, 16:38 - İp: 78.***.**3.193
mechul75
mechul75 (Objektif)
İstanbul / Amatör

Hacci yakın geçmişte Kıbrıs'ta yaşanan milli refleksi aklından çıkarma ve 13 Haziran sabahını bekle!!!

Tarih: 23 Nisan 2011, 17:12 - İp: 78.***.**9.241