dedemkorkut
dedemkorkut (üye)
İstanbul / Amatör

Halkı Savaş Ve İsyana Teşvik

Dün Özgür Gündem gazetesi okuyan bir kişinin okuduğu büyük harflerle yazılmış bir başlığa dikkatim çekildi.Okuyan kişinin yanına giderek ben yanlış görmüyorum dimi dedim.O kişide evet doğru okudun başlık halkı devlete karşı isyana teşvik amacıyla yazılmış bir yazı dedi.Sadece kürtleri değil türkleride biribirine düşürüp zayıflatmak amaçlanıyor.

Niye böyle yapıyorsunuz barış varken savaşı tercih etmek doğrumu bu söz akla insanlığa aykırı bir durum dedim.Karışıklık bize yarar dedi.

Başlık newrozda halkı savaşa teşvik deniyordu.Siz bu duruma ne diyorsunuz.Ne yapmak gerekiyor.

Amaç Türkiyede karışıklık çıkarmak insanları birbirine düşürmek. Bu arada Ergenokendan göz altına alınan mesela Oda tv gibi kişilerin pkk bağlantıları çıktı.Soner yalçının haber müdürü abdullah öcalanın yakalanış günlerinde polisi taşlarken görüntüleri var.

Bu gibi durumlarda adelete güvenelim.Çünkü bunlarda bizim insanımız halktan kişiler.Türk solcularda pkk ya destek veriyorlar çünkü dünyada bitmiş bir rejimin [kominizm] geleceğini zannediyorlar.

Tarih: 1 Nisan 2011, 21:37 - İp: 78.***.**2.167
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Tarih: 24 Nisan 2011, 00:19 - İp: 78.***.**9.25
mechul75
mechul75 (Objektif)
İstanbul / Amatör

Hayırdır hocca smiley modundasın

Tarih: 24 Nisan 2011, 00:21 - İp: 78.***.**4.113
koroglu1414
koroglu1414 (üye)
Bolu / Amatör

Bizde;kimse tepki gösteremedi bu şerefsize-ki..
Batılılaşmaymış Hıhh..
Biz batının eteğini öpmesek;onlar gelecekler aslında kuzu kuzu ayağımıza
Kuzu kuzu demişken;askerlikten kaçan tarkan şerefsizi var birde ödlek..

Tarih: 24 Nisan 2011, 00:26 - İp: 88.***.**3.220
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

erkenekoncularda kaçmış hep askerlikten.

Tarih: 24 Nisan 2011, 00:28 - İp: 78.***.**3.193
mechul75
mechul75 (Objektif)
İstanbul / Amatör

Emmiler komik olan nedişr biliyonuzmu?

Rasmussene sayıp söven Yiğit Bulut'un Rasmussenin Nato genel sekreterliğini destekleyen akepeden milletvekili adayı olmasıydı

Tarih: 24 Nisan 2011, 00:31 - İp: 78.***.**4.113
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Emmi patron sağolsun..Allahtan sözün bittiği yerde kullanmak üzere smileyler koymuş kullanalım diye..o nedenden yani..

Tarih: 24 Nisan 2011, 00:37 - İp: 78.***.**9.25
koroglu1414
koroglu1414 (üye)
Bolu / Amatör

Bu seçimde her kim hangi safta yer tutacaksa tuttu........
Ve karar verilmiştir.. Hz.İbrahim günlerce önceden hazırlanan o dev odun yığının alevlenmesiyle birlikte ateşin ortasına mancınıkla fırlatılacak ve hayatına son verilecektir...Bu haber o civardaki varlıklara hemencecik yayılır..Ve bir karınca görünür Babil'in tozlu topraklı yollarında..
Evet bir karıncadır bu yanlış duymadınız..Mini minnacık, küçücük antenleri olan altı bacaklı bir karınca...Ağzında da bir damlacık su ile ateşe doğru ilerlemektedir..
Bu olayı gören biri hemen karıncanın yanına yaklaşır ve ona şu soruyu sorar:
Ey karınca! Ne yapıyorsun, nereye gidiyorsun? O ağzındaki su damlacığını ne yapacaksın?
Karıncanın cevabı gayet nettir:
"Hz.İbrahim'in atılacağı ateşe doğru gidiyorum..Bu ağzımdaki su damlacığını O'nun atıldığı ateşi söndürmek için kullanacağım."
Bu sözleri duyan kişi hayretler içinde kalarak sorusunu yineler ve şöyle der bu kez:
"Evet ey karınca seni anlıyorum ama çok garibime gitti kusura bakma..Şu bir damlacık su ile mi Hz.İbrahim'in ateşini söndüreceksin?"

Karınca bu soruyu tereddütsüz şöyle cevaplar:

"Evet Hz.İbrahim'in ateşinin bu bir damla suyla sönmeyeceğini ben de biliyorum..Ama ateşi söndüremesem de Hz.İbrahim'in safında olduğumu belli edeceğim..

Safım belli olsun diye böyle yapıyorum...

Tarih: 24 Nisan 2011, 00:39 - İp: 88.***.**3.220
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

helal olsun.

Tarih: 24 Nisan 2011, 19:41 - İp: 78.***.**3.193
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Bi de safsızlar var....
Onlara düşünsün emmi..

Tarih: 24 Nisan 2011, 20:59 - İp: 78.***.**3.178
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

saflar da düşünsün emmi.
keza kesif bir makarna kokusu var topiç ortamında.

Tarih: 24 Nisan 2011, 21:29 - İp: 88.***.**6.10