dedemkorkut
dedemkorkut (üye)
İstanbul / Amatör

Halkı Savaş Ve İsyana Teşvik

Dün Özgür Gündem gazetesi okuyan bir kişinin okuduğu büyük harflerle yazılmış bir başlığa dikkatim çekildi.Okuyan kişinin yanına giderek ben yanlış görmüyorum dimi dedim.O kişide evet doğru okudun başlık halkı devlete karşı isyana teşvik amacıyla yazılmış bir yazı dedi.Sadece kürtleri değil türkleride biribirine düşürüp zayıflatmak amaçlanıyor.

Niye böyle yapıyorsunuz barış varken savaşı tercih etmek doğrumu bu söz akla insanlığa aykırı bir durum dedim.Karışıklık bize yarar dedi.

Başlık newrozda halkı savaşa teşvik deniyordu.Siz bu duruma ne diyorsunuz.Ne yapmak gerekiyor.

Amaç Türkiyede karışıklık çıkarmak insanları birbirine düşürmek. Bu arada Ergenokendan göz altına alınan mesela Oda tv gibi kişilerin pkk bağlantıları çıktı.Soner yalçının haber müdürü abdullah öcalanın yakalanış günlerinde polisi taşlarken görüntüleri var.

Bu gibi durumlarda adelete güvenelim.Çünkü bunlarda bizim insanımız halktan kişiler.Türk solcularda pkk ya destek veriyorlar çünkü dünyada bitmiş bir rejimin [kominizm] geleceğini zannediyorlar.

Tarih: 1 Nisan 2011, 21:37 - İp: 78.***.**2.167
mechul75
mechul75 (Objektif)
İstanbul / Amatör

Emmiler o zaman şamandıradan doğzandoğuzlu bir tespih yapmak lazım Hani yani ipi hoccaya ulaştırabilmek için

Tarih: 1 Mayıs 2011, 21:26 - İp: 78.***.**7.59
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

öyle bir iyilik yapsan ölene kadar unutmaz keza hocaemmi.

yav emmi içeri tespihde almıyorlar.
keza iki tespih göndermişler idi tutuklu yakınları.
içeri almadıkları için iki ay benim çantada gezdi durdu.

Tarih: 1 Mayıs 2011, 21:27 - İp: 85.***.**1.94
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

emmiler ben ayrılıyorum..Bu gece 1 de yola çıkacaz..
Sabanan Ankarada olmamız gerekiyor..gerçi anakralı kimse göremedim ama gelen olursa söyleyiverin

Tarih: 1 Mayıs 2011, 21:30 - İp: 88.***.**3.3
okyanus.
okyanus. (üye)

hata sana simit ayran ısmarlasa bari
avkatlığın şanına leke sürdürmesin

Tarih: 1 Mayıs 2011, 21:47 - İp: 85.***.**1.94
dedemkorkut
dedemkorkut (üye)
İstanbul / Amatör

bugün akşam üstü bakırköy meydanda kütahya cezaevinde yapılan sanat eserlerinin satış standı vardı.bir tane büyük tabaklı çini vazo aldım.oldukça iyi yapılmış idi.satış standı bir süre daha açık olacakmış.hapishane bahsi geçince aklıma geldi.

Tarih: 1 Mayıs 2011, 22:25 - İp: 78.***.**2.71
okyanus.
okyanus. (üye)

lihtg emmi sana bir kıyağım olsun keza bunu da kimse yapmaz.

bakırköy atliyesinin giriş katında mahkum ürünlerini satan bölüm var.
bende çinili ayna almış idim kaloriferin üstüne düştü lakin kırılmadı.
ordan her dayim keyifli alışverişler yapabilirsin hürriyeti tahdit bazında.

Tarih: 1 Mayıs 2011, 22:30 - İp: 85.***.**1.94
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

öss sınavı iptal edilmemiş. savcılar kopya yok demiş. buda birilerine kapak olsun anadınmı.

Tarih: 2 Mayıs 2011, 05:51 - İp: 88.***.**5.129
dedemkorkut
dedemkorkut (üye)
İstanbul / Amatör

Terör örgütü PKK yandaşları, Diyarbakır'da İmam Hatip Lisesi öğrencilerinin kaldığı pansiyona saldırdı.Olay dün BDP'nin desteklediği bağımsız milletvekili adaylarının mitinginden sonra yaşandı. Mitingin yapıldığı alanda bulunan Yenişehir İmam Hatip Lisesi Devlet Parasız Yatılı Öğrenci Pansiyonu, yüzünü poşuyla kapatan bir grubun saldırısına uğradı.Yüzü kapalı grup, daha sonra pansiyonun önündeki bayrak direğine tırmanarak oraya terör örgütü PKK'yı da bünyesinde bulunduran KCK'yı temsil eden bayrak ve afişleri astı.
Terör örgütü PKK, Güneydoğu'da halkın çocuklarını dini eğitim almaları için imam hatip lisesi ve yurtlarına göndermesinden son derece rahatsız oluyor

BDP'nin İstasyon Meydanı'ndaki mitingi sonrası imam hatip öğrencilerine yönelik saldırı olabileceği ihtimalini değerlendiren Yenişehir İmam Hatip Lisesi Devlet Parasız Yatılı Öğrenci Pansiyonu yetkililerinin, öğrencilerin tamamını dün ve önceki gün evlerine gönderdiği belirlendi. Yetkililer, Şırnak'ın Cizre ilçesinde yaşanan olaydan dolayı böyle bir tedbir aldıklarını dile getirdi. Terör örgütü Şırnak'ın Cizre ilçesinde imam hatip öğrencilerinin kaldığı yurda saldırmış, öğrencileri diri diri yakmaya çalışmıştı.Terör örgütü aynı zamanda imamlara baskı yapıyor ve söz dinlemeyenleri öldürüyor.

Halkın dindarlığından rahatsız olan örgütün üst düzey yöneticileri, Kürtlerin dininin Zerdüştlük olduğunu iddia etmişti.

Sayın Kılıçdaroğlu ve CHP yöneticileri sizin savunduğunuz kck ve pkk budur.Şimdi Kılıçdaroğlu bunlarında suçsuz olduğunu iddia edecek.

Tarih: 5 Haziran 2011, 17:21 - İp: 78.***.**4.48
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

işin ilginçi yurt cemaat yurdu. hani işbirlikçi ya ondan yakmıştır pekeke.

Tarih: 5 Haziran 2011, 23:28 - İp: 85.***.**3.5
okyanus.
okyanus. (üye)

emmi istanbulda da belediye otobüsü yakmaktalar
oda cemaat otobüsümü keza

yav bdp ye pkk nın partisi demekte başbakan
e kardeşim niye işlem yapmazsınız o zaman bu bdp lilere

bu siyasetçi milletinin dilinin kemiği yok
hele bir de takiyye ekolünden geldi ise vay o milletin haline

Tarih: 7 Haziran 2011, 17:22 - İp: 85.***.**4.230