netfotograf
netfotograf (Yönetim)
İzmir / Firma

Netfotoğraf Pentax K10d Ürün İncelemesi

Uyarı

1. Forumda yazılan mesajlardan tamamen üye sorumludur.
  2. T.C. yasalarını ya da uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar foruma gönderilemez.
  3. Konu açmadan önce forumu aramanız önerilir. Bir birinin benzeri konular silinecektir.
  4. Konunuzu, ilgili ve sadece tek bir bölüme açın.
  5. Konunuzun başlığını, sorunuzla ilgili özet bir cümle olarak belirtin. "Acil..., yardım.., buraya bakın..., makine alacam kararsız kaldım..." şeklindeki konular silinecektir.
  6. Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz.
  7. Site tanıtımı, reklam, satış ve satın alma ilanı şeklindeki mesajlar silinecektir.
  8. Özel mesaj sistemi ya da mail üzerinden dosya ve bilgi paylaşımı talebi içeren mesajlar silinecektir.
  9. Programların crack ve seriallerini dağıtmak, crack, warez, hack benzeri sitelerin tanitimi kesinlikle yasaktır.
  10. Telif hakları kanunu kapsamında; kullanma klavuzu, görüntülü belge veya dökümanların yayınlanması, bu belge ve dökümanları barındıran sitelere link verilmesi kesinlikle yasaktır.
  11. Herhangi bir kullanıcının kişisel bilgilerini yayınlamak ve özel mesaj sistemindeki bir konunun foruma taşınması kesinlikle yasaktır. Rahatsız edici mesajları olduğunu düşündüğünüz üyeyi site yönetimine bildirin.
  12. Foruma konu açan ve cevap yazan her üye yukardaki kuralları kabul etmiş sayılır, aksi davranışlar üyelik iptaline neden olur.

Tarih: 12 Ocak 2007, 15:11 - İp: 85.***.**7.152
hamsikoy
hamsikoy (üye)
İstanbul / Amatör

sevgili sdtyrdkn, linkini yazdığın gibi gittim orada sana cevap yazdım. Teşekkür ederim. En kısa zamanda ben de çerçeveleyeceğim.

Tarih: 25 Nisan 2007, 22:20 - İp: 88.***.**4.56
yigitguc
yigitguc (üye)
Ordu / Amatör

sdtyrdkn, tabi beklerim..

Tarih: 25 Nisan 2007, 22:23 - İp: 88.***.**2.28
hamsikoy
hamsikoy (üye)
İstanbul / Amatör

sevgili yiğitguc, senin kel dediğin memlekette bulduğun o uzun su akıntısını ben burada bulamadım.

0.4" elde çekim
f:8
güneşli ortam saat 14, Nötr filtre +2
lacivert yansımalar nereden geliyor? nasıl giderilir?

#hamsikoy' tarafından 25.04.2007 22:47:12 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 25 Nisan 2007, 22:24 - İp: 88.***.**4.56
yigitguc
yigitguc (üye)
Ordu / Amatör

ama hamsiköyde bulursun..karadeniz gibi memleketmi var allahaşkına oof oof.annem rize pazarlı ve hayatımın 13 yılı 4 ü trabzonda olmak üzre karadenizde geçti..

Tarih: 25 Nisan 2007, 22:27 - İp: 88.***.**2.28
camoka
camoka (üye)
İstanbul / Meraklı

sevgili ahmed yine döktürmüşsün şu fotografları i-stock'a yükle de makinanın parasını kısa zamanda çıkarırsın.Yanındaki arkadaşın da fotoğraflarını görelim. tripodlarımız gelmiş. selamlar

Tarih: 25 Nisan 2007, 22:29 - İp: 85.***.**0.217
yigitguc
yigitguc (üye)
Ordu / Amatör

hamsiköy bulmuşun işte.neresi orası?

Tarih: 25 Nisan 2007, 22:29 - İp: 88.***.**2.28
hamsikoy
hamsikoy (üye)
İstanbul / Amatör

sevgili yigitguc, sapanca sırtlarında İstanbuldere denen yer... öyle göründüğüne bakma bir karış bile değil yüksekliği... Bu kış ne kar yağdı ne yağmur, derelerde su yok.
pazar deyince aklıma nep yağmur ve kamyonlardan yola dökülen, navalarda uçuşan yeşil çay yaprakları geliyor...

Tarih: 25 Nisan 2007, 22:57 - İp: 88.***.**4.56
onixon
onixon (üye)
İstanbul / Reklam Fotoğrafçısı

hamsikoy çok ekzantirik bir kare.

Tarih: 25 Nisan 2007, 23:00 - İp: 85.***.**2.21
nicolayy
nicolayy (üye)
İstanbul / Amatör

arkadaşlar başka bir 18-55 mm lens tktım benim lekeler orada duruyor hala.acaba yrın eminönüne servise götüreyimmi hani suya toza darbeye dayanıklıydı bu makina moralim bozuldu bak.daha objektifide hiç çıkarmdım üstelik

Tarih: 25 Nisan 2007, 23:06 - İp: 85.***.**0.176
hamsikoy
hamsikoy (üye)
İstanbul / Amatör

sevgili onixon, iyiki amati gibi kıyıp paraya expodisc almamışım, yoksa böyle çıkmazdı bu kare...

Tarih: 25 Nisan 2007, 23:07 - İp: 88.***.**4.56