eco
eco (üye)
İstanbul / Meraklı

Fotografçıların Sermayesi????

#eco' tarafından 08.04.2013 10:18:23 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 1 Şubat 2008, 15:13 - İp: 88.***.**6.61
fotonevzat
fotonevzat (üye)
Uşak / Firma

gani kardeş bir grafikci olarak çok ayıp edıyorsun nedemek fotoğrafcıları sevmiyorum biraz daha saygılı ol bende grafikcileri sevmiyorum ama yaptıkları işten değil tiplerinden ve bilgisiz olmalarına rağmen çok bilgiliymiş gibi konuşmalarına sinir oluyorum...
ayrıca siz grafik tasarım işini nasıl öğrendiniz yada size öğretenler yola çıkış noktaları neymış bunu bir öğrenin hiç bir grafikci fotoğraf olmadan çalışamaz siz mesleğinize saygı duyun mesleğinizi üreten mesleğede saygı duyun ve paralarınızı vermekten kaçınmayın yoksa bu fotoğrafcılar inanin sizlerden daha güzel grafik tasarlar hemde sizin aldiğiniz ücretin yarısının yarısına
az kaldı kapatan her fotoğrafcı grafik tasarim işleriylede uğraşacak ozaman ah dıyeceksınız sağlıcakla kalın mesleğinize vede mesleğimize laf etmeyin zira grafik=fotoğraf dır

Tarih: 9 Mayıs 2009, 15:48 - İp: 78.***.**4.175
farukoguz
farukoguz (üye)
Hatay / Profesyonel Fotoğrafçı

STÜDYODA CEKILEN FOTOGRAF SIZ FOTOYU TESLIM ALDIKTAN SONRA FOTOGRAFCININ OZEL ARSIVIDIR BUNU TALEP ETME HAKKINIZ KESINLIKLE YOKTUR.EMEK VEREN FOTOGRAFCI KENDI ESERININ BASKA YERDE VEYA BASKA SEKILDE KOPYALAMA VE COGALTILAMSINI ISTEMEZ.BUDA FOTOGRAFCI ARKADASIN EN DOĞAL HAKKIDIR.

Tarih: 7 Haziran 2009, 18:06 - İp: 78.***.**0.227
catapat
catapat (üye)
Kayseri / Stüdyo Fotoğrafçısı

bi fotografcının emegi arşividir ticari acıdan o cekılen fotograftan ilerdeki bi zamanda yenden bastırmak buyutmek vesaire vesaire mahkemeye versende bi sonuc cıkmaz meslektaşımıda tbr ediyorumm vermemekle en dogrusnu yapmış

Tarih: 11 Haziran 2009, 20:06 - İp: 88.***.**1.60
damla43
damla43 (üye)
Kütahya / Stüdyo Fotoğrafçısı

o kadar çok akıllı ve uyanıksan git cep telle çek bas be kardeşim. karşındakiinsanın mesleğine saygın olsunki karşındakinide sna saygısı olsun . aynen öle yakarım ,sileim yinede vermem...

Tarih: 3 Eylül 2009, 04:31 - İp: 88.***.**2.4
mucteba123
mucteba123 (üye)
Amasya / Stüdyo Fotoğrafçısı

mete007 abi
her zamankı gıbı görüşünüze saygı duyarım...

Tarih: 27 Ekim 2009, 19:42 - İp: 88.***.**3.96