baharbahar
baharbahar (üye)
Konya / Amatör

Nevzat Amca İçin

hayat kısa...hayat zorlu....hayat bir savaş....bir de bazen daha da zorlaştıracak engeller, aksaklıklar çıkar karşımıza... hayat ailemizle, sevdiklerimizle güzel ve anlamlı... tek olmak kenetlenmek gerektiğinde fedakarlıklar göstermek hatta bazen kendini unutmak işte aile olmanın eş olmanın arkadaş olmanın en takdire şayan yanı... elinden geleni yapmak destek olmak...onunla üzülmek...onun acısını hissetmek...

bilmem farkında mısınız bir Nevzat amcamız vardı...herkesi herşeye rağmen seven ve babacan tavırlarıyla incitmemeye kırmamaya çalışan..

uzun zamandır ortada yok bilmem farkında mısınız... evet Nevzat amcamın büyük bir sorunu var arkadaşlar...hayat arkadaşı eşi can yoldaşı maalesef kemik iliği kanseri.. yaklaşık 2 yıl olmuş.. zorlu bir tedavi süreci başlamış..herşey yolunda giderken...2 ay önce OKİT denen KÖK HÜCRE NAKLİ için hastaneye kaldırılmış ama burada maalesef enfeksiyon kapmış ve tedavi aksamış ve komplikasyonlar başlamış...asıl tedavinin son aşamasının bitebilmesi için de enfeksiyondan kurtulması gerekiyormuş eşinin... evet işte Nevzat amcamız hayat arkadaşının iyileşmesi için çabalalıyor...
ona yanında olduğumuzu hissettirelim ve eşi için dua edelim... biliyorum Nevzat amcanın seveni çok bu sitede...Allah en kısa sürede şifa versin inşallah...

#baharbahar' tarafından 03.04.2007 17:44:41 tarihinde düzenlendi.

#baharbahar' tarafından 03.04.2007 22:14:59 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 3 Nisan 2007, 17:26 - İp: 88.***.**0.107
sahincoban
sahincoban (üye)
Adana / Meraklı

evet baharbahar baya bir seveni varmış nevzat beyin allah yardımcınız olsun nevzat bey allah acil şifalar versin...

Tarih: 3 Nisan 2007, 17:30 - İp: 88.***.**5.30
photodesng
photodesng (üye)
Antalya / Profesyonel Fotoğrafçı

Rabbim Derdi Vermiş Dermanıda Verir İnsallah.
Sizlerede Sabır ihsan eylesin Rabbim..

Tarih: 3 Nisan 2007, 17:36 - İp: 88.***.**9.34
n.baba
n.baba (üye)
Ankara / Amatör

Allah acil şifalar versin.Allah tüm hastalara şifa versin. Herkesin yakınında bir tane muhakkak vardır. Dua etmekten başka ne gelirki elimizden.

Tarih: 3 Nisan 2007, 17:57 - İp: 139.***.**1.101
batuhan19b
batuhan19b (üye)
Çorum / Stüdyo Fotoğrafçısı

kendisini tanımıyorum ama allah şifalar versin onun durumundaki her hastaya allah iyilik versin inşallah tez günde saglıgına kavuşur.

Tarih: 3 Nisan 2007, 18:37 - İp: 85.***.**2.140
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

allah acil şifalar verir insallah..nevzat amcayı sadece bu sitedeki yorumlarından,fotograflarından tanıyorum..avatarındaki gulen yuzun ardında boyle acılar varmış..allahtan, kendisine zorluklara dayanma gücü,eşinede acil şifalar diliyorum...

Tarih: 3 Nisan 2007, 18:45 - İp: 88.***.**5.206
liebster
liebster (üye)
Kütahya / Firma

derdini veren rabbim dermanınıda verir inşallah acil şifalar dilerim...

Tarih: 3 Nisan 2007, 18:50 - İp: 85.***.**0.89
fokss
fokss (üye)
Muğla / Firma

Büyük geçmiş olsun dileklerimle... Nevzat Amca.....

Tarih: 3 Nisan 2007, 19:03 - İp: 88.***.**8.52
sedasrgnc
sedasrgnc (üye)
Bursa / Meraklı

Nevzat Bey ve eşine büyük geçmiş olsun,kısa sürede iyileşmesi dileğiyle...

Tarih: 3 Nisan 2007, 19:33 - İp: 85.***.**9.171
merhaz
merhaz (üye)
Şırnak / Amatör

nevzat amcayı çok geçniş olsun..
eşinin iyileşmesi için dua edelim.cenabı allah biran evvel eski sağlığına kavuştursun..

Tarih: 3 Nisan 2007, 19:34 - İp: 85.***.**7.213
_unknown_
_unknown_ (üye)
Kayseri / Stüdyo Fotoğrafçısı

Allahü Teala bir kulunu severse onu (kendisini dünyadan dünyayıda kensinden uzaklaştıran) birşeyle imtihan eder.

Bu şey de ya bir hastalık ya da fakirliktir.
Acil şifalar diliyorum Nevzat Bey...

#_unknown_' tarafından 03.04.2007 22:25:33 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 3 Nisan 2007, 20:12 - İp: 88.***.**0.26