baharbahar
baharbahar (üye)
Konya / Amatör

Nevzat Amca İçin

hayat kısa...hayat zorlu....hayat bir savaş....bir de bazen daha da zorlaştıracak engeller, aksaklıklar çıkar karşımıza... hayat ailemizle, sevdiklerimizle güzel ve anlamlı... tek olmak kenetlenmek gerektiğinde fedakarlıklar göstermek hatta bazen kendini unutmak işte aile olmanın eş olmanın arkadaş olmanın en takdire şayan yanı... elinden geleni yapmak destek olmak...onunla üzülmek...onun acısını hissetmek...

bilmem farkında mısınız bir Nevzat amcamız vardı...herkesi herşeye rağmen seven ve babacan tavırlarıyla incitmemeye kırmamaya çalışan..

uzun zamandır ortada yok bilmem farkında mısınız... evet Nevzat amcamın büyük bir sorunu var arkadaşlar...hayat arkadaşı eşi can yoldaşı maalesef kemik iliği kanseri.. yaklaşık 2 yıl olmuş.. zorlu bir tedavi süreci başlamış..herşey yolunda giderken...2 ay önce OKİT denen KÖK HÜCRE NAKLİ için hastaneye kaldırılmış ama burada maalesef enfeksiyon kapmış ve tedavi aksamış ve komplikasyonlar başlamış...asıl tedavinin son aşamasının bitebilmesi için de enfeksiyondan kurtulması gerekiyormuş eşinin... evet işte Nevzat amcamız hayat arkadaşının iyileşmesi için çabalalıyor...
ona yanında olduğumuzu hissettirelim ve eşi için dua edelim... biliyorum Nevzat amcanın seveni çok bu sitede...Allah en kısa sürede şifa versin inşallah...

#baharbahar' tarafından 03.04.2007 17:44:41 tarihinde düzenlendi.

#baharbahar' tarafından 03.04.2007 22:14:59 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 3 Nisan 2007, 17:26 - İp: 88.***.**0.107
last hope
last hope (Objektif)
Amasya / Meraklı

Allah acil şifalar versin. inş tez zamanda eski sıhhetine kavuşur yengemiz.

Tarih: 8 Temmuz 2007, 14:33 - İp: 88.***.**6.213
mavi_izci
mavi_izci (Objektif)
Ankara / Amatör

Tüm iyi dileklerimiz-dularımız sizinle,umarım eşiniz iyileşecek

Tarih: 8 Temmuz 2007, 14:49 - İp: 85.***.**7.173
nevzatalan
nevzatalan (üye)
İzmir / Amatör

Sevgili Ömer,
İçten olduğuna inandığım davetin için çok teşekürler.
Söz veriyorum, biraz iyileşince sana geleceğiz.
Sevgili Mehmet ve Sevgili Çağıl,
Yakın ve içten ilginiz ve temennileriniz için çok teşekkür ediyor, selam ve sevgilerimi iletiyorum.

Tarih: 8 Temmuz 2007, 18:02 - İp: 195.***.**7.134
belgeselci
belgeselci (üye)
Eskişehir / Amatör

canım nevzat amcacım Allah kısa zamanda şifa versiin...her zaman dua edeceğiz senin için!

Tarih: 8 Temmuz 2007, 18:28 - İp: 85.***.**6.195
nevzatalan
nevzatalan (üye)
İzmir / Amatör

Savgili Nagehan,
İçten, samimi dileklerin için çok teşekkür ediyor, selam ve sevgilerimi iletiyorum.

Tarih: 15 Temmuz 2007, 12:34 - İp: 195.***.**7.134
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

Allah Şifa versin..

Işığın bol olsun, Nevzat Amca..

Tarih: 15 Temmuz 2007, 15:17 - İp: 85.***.**8.207
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Bakın,kemik sintigrafisi çekilip sonucunda tüm kemiklere sıçrama var ise,yapacak bir şey yoktur..
Böyle vaka rastlanmamış ise tedaviye devam ederler gittiği kadar..Yaşı ilerlemiş ise de ameliyatı pek olmaz.
Allahtan ümit kesilmez.
Tez acil şifalar dileğiyle..
Sevgi ve saygılar..
M.E.

Tarih: 15 Temmuz 2007, 16:55 - İp: 88.***.**4.251
nevzatalan
nevzatalan (üye)
İzmir / Amatör

Sevgili Mehmet,
Sevgili Çağıl,
Sevgili Mete,
Sevgili Mustafa,
Yakın ve içten ilginiz ve bizlere güç veren destek ve dilekleriniz için çok teşekkür ediyor, selam ve sevgilerimi iletiyorum.

Tarih: 20 Temmuz 2007, 00:53 - İp: 195.***.**7.134
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Kimse moralini bozmasın,inşallah hastalarımız iyileşecektir.
Her işin başı sağlık.

Tarih: 21 Temmuz 2007, 17:49 - İp: 88.***.**4.73
nevzatalan
nevzatalan (üye)
İzmir / Amatör

Sevgili Mustafa,
İçen olduğuna inandığım iyi dileklerin için çok teşekkür ediyor, selam ve sevgilerimi iletiyorum.

Tarih: 19 Kasım 2007, 20:32 - İp: 195.***.**0.37