baharbahar
baharbahar (üye)
Konya / Amatör

Nevzat Amca İçin

hayat kısa...hayat zorlu....hayat bir savaş....bir de bazen daha da zorlaştıracak engeller, aksaklıklar çıkar karşımıza... hayat ailemizle, sevdiklerimizle güzel ve anlamlı... tek olmak kenetlenmek gerektiğinde fedakarlıklar göstermek hatta bazen kendini unutmak işte aile olmanın eş olmanın arkadaş olmanın en takdire şayan yanı... elinden geleni yapmak destek olmak...onunla üzülmek...onun acısını hissetmek...

bilmem farkında mısınız bir Nevzat amcamız vardı...herkesi herşeye rağmen seven ve babacan tavırlarıyla incitmemeye kırmamaya çalışan..

uzun zamandır ortada yok bilmem farkında mısınız... evet Nevzat amcamın büyük bir sorunu var arkadaşlar...hayat arkadaşı eşi can yoldaşı maalesef kemik iliği kanseri.. yaklaşık 2 yıl olmuş.. zorlu bir tedavi süreci başlamış..herşey yolunda giderken...2 ay önce OKİT denen KÖK HÜCRE NAKLİ için hastaneye kaldırılmış ama burada maalesef enfeksiyon kapmış ve tedavi aksamış ve komplikasyonlar başlamış...asıl tedavinin son aşamasının bitebilmesi için de enfeksiyondan kurtulması gerekiyormuş eşinin... evet işte Nevzat amcamız hayat arkadaşının iyileşmesi için çabalalıyor...
ona yanında olduğumuzu hissettirelim ve eşi için dua edelim... biliyorum Nevzat amcanın seveni çok bu sitede...Allah en kısa sürede şifa versin inşallah...

#baharbahar' tarafından 03.04.2007 17:44:41 tarihinde düzenlendi.

#baharbahar' tarafından 03.04.2007 22:14:59 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 3 Nisan 2007, 17:26 - İp: 88.***.**0.107
umut1993
umut1993 (Objektif)
Bursa / Amatör

Allah rahmet eylesin... Allah sabır versin...

Tarih: 25 Ekim 2008, 20:05 - İp: 85.***.**3.4
nevzatalan
nevzatalan (üye)
İzmir / Amatör

Sevgili Mehmet,
Sevgili Mustafa,
Sevgili Fikret,
Sevgili Umut,
Yakın ve içten ilginiz için çok teşekür ediyor, en içten selam ve sevgilerimi gönderiyorum.

Tarih: 26 Ekim 2008, 18:31 - İp: 195.***.**9.135
eflatunca
eflatunca (üye)
İçel / Amatör

başlığa tıklayıp 1.2 vs... sayfalardaki yazılanları okurken hadi bir güzel haber bulacağım derken acı haber ile karışlaştım..
Nevzat beye ve ailesine sabırlar dilerim...
umarım tez zamanda toparlanırsınız....
başımız sağ olsun...
eyvallah

Tarih: 26 Ekim 2008, 20:22 - İp: 88.***.**4.115
fipar
fipar (üye)
Afyonkarahisar / Meraklı

Allah Rahmet eylesin, mekanı Cennet olsun,
Sabırlar diliyorum...

Tarih: 26 Ekim 2008, 21:34 - İp: 88.***.**2.18