baharbahar
baharbahar (üye)
Konya / Amatör

Nevzat Amca İçin

hayat kısa...hayat zorlu....hayat bir savaş....bir de bazen daha da zorlaştıracak engeller, aksaklıklar çıkar karşımıza... hayat ailemizle, sevdiklerimizle güzel ve anlamlı... tek olmak kenetlenmek gerektiğinde fedakarlıklar göstermek hatta bazen kendini unutmak işte aile olmanın eş olmanın arkadaş olmanın en takdire şayan yanı... elinden geleni yapmak destek olmak...onunla üzülmek...onun acısını hissetmek...

bilmem farkında mısınız bir Nevzat amcamız vardı...herkesi herşeye rağmen seven ve babacan tavırlarıyla incitmemeye kırmamaya çalışan..

uzun zamandır ortada yok bilmem farkında mısınız... evet Nevzat amcamın büyük bir sorunu var arkadaşlar...hayat arkadaşı eşi can yoldaşı maalesef kemik iliği kanseri.. yaklaşık 2 yıl olmuş.. zorlu bir tedavi süreci başlamış..herşey yolunda giderken...2 ay önce OKİT denen KÖK HÜCRE NAKLİ için hastaneye kaldırılmış ama burada maalesef enfeksiyon kapmış ve tedavi aksamış ve komplikasyonlar başlamış...asıl tedavinin son aşamasının bitebilmesi için de enfeksiyondan kurtulması gerekiyormuş eşinin... evet işte Nevzat amcamız hayat arkadaşının iyileşmesi için çabalalıyor...
ona yanında olduğumuzu hissettirelim ve eşi için dua edelim... biliyorum Nevzat amcanın seveni çok bu sitede...Allah en kısa sürede şifa versin inşallah...

#baharbahar' tarafından 03.04.2007 17:44:41 tarihinde düzenlendi.

#baharbahar' tarafından 03.04.2007 22:14:59 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 3 Nisan 2007, 17:26 - İp: 88.***.**0.107
panctom
panctom (Objektif)
İzmir / Amatör

Bu siteye ilk geldiğim gün, cep telefonu ile eklediğim fotoğrafıma ilk yorum yapanlardan biriydi Nevzat Amca..
Güleç yüzü ve sıcak sözleriyle hem moral veriyordu, hem de öğüt.. Hiçbir zaman desteğini eksik etmedi benden de..

Onu çok sevdik hepimiz! Açıkçası çok merak ediyordum nerelerde diye.. Çok üzüldüm! Az sonra yatacağım, ama yatmadan önce bu güleç yüzlü insana dua edeceğim!

Allah inşallah acil şifa verir!

Tarih: 13 Haziran 2007, 05:17 - İp: 88.***.**1.66
ayg
ayg (üye)
İstanbul / Meraklı

NEVZAT BÜYÜĞÜMÜZÜN DEĞERLİ EŞİNİN SAĞLIĞINA DAİR BİLGİSİ OLANLAR BU FORMDA PAYLAŞMAYA DEVAM EDERLERSE SEVİNİRİZ...

Tarih: 19 Haziran 2007, 08:57 - İp: 85.***.**1.39
nevzatalan
nevzatalan (üye)
İzmir / Amatör

Sevgili Gökhan,
Sevgili Serkan,
Sevgili Mustafa,
Sevgili Ayşe;
Göstermiş olduğunuz duyarlık ve içten ilginiz için hepinize çok teşekkür ediyorum.
Eşim 4.5 aya yakın bir süreden sonra 10 gün kadar önce hastaneden çıktı. Normal tedavisini görmekte iken hastaneden kaptığı enfeksiyondan dolayı, hiç haketmediği halde almak zorunda kaldığı antibiyotiklerden dolayı aşırı derecede yıprandı.
Tekrar hepinize çok teşekkür ediyor,sizleri çok özlediğimi belirtiyor, selam ve sevgilerimi iletiyorum.

Tarih: 20 Haziran 2007, 02:28 - İp: 195.***.**7.134
ayg
ayg (üye)
İstanbul / Meraklı

HAYAT ARKADAŞINIZIN HASTANEDEN ÇIKABİLMİŞ OLMASI NE GÜZEL BİR HABER...

DİLERİM KISA SÜREDE, KALAN TÜM SORUNLARINI ATLATIR...

GÖZÜNÜZ AYDIN...

SEVGİ VE SAYGILARIMLA...

Tarih: 20 Haziran 2007, 09:14 - İp: 85.***.**6.159
zafertekin
zafertekin (üye)
Ankara / Amatör

geçmiş olsun
tüm problemlerinide atlatması diler esen kalın derim selamlar

Tarih: 20 Haziran 2007, 13:03 - İp: 85.***.**6.78
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

Nevzat amca

bu sevindirici gelişme çok güzel, inşallah bu güzel haberlerinizin devamı gelir...

Tarih: 20 Haziran 2007, 13:57 - İp: 81.***.**3.185
buffalo
buffalo (üye)
Ankara / Amatör

Tekrar geçmiş olsun....

Tarih: 20 Haziran 2007, 14:00 - İp: 81.***.**7.49
nevzatalan
nevzatalan (üye)
İzmir / Amatör

Sevgili Ayşe,
Sevgili Zafer,
Sevgili Atakan,
Sevgili Yasin,
Bana vermiş olduğunuz desteği hiç bir zaman unutmayacağım.
Yakın ve içten ilginiz için çok çok teşekkür ediyor, selam ve sevgilerimi iletiyorum.

Tarih: 20 Haziran 2007, 19:37 - İp: 195.***.**7.134
fdemirhan
fdemirhan (üye)
İstanbul / Amatör

İyi haberi duyduğuma sevindim, merak ediyordum.
Büyük geçmiş olsun.

Tarih: 20 Haziran 2007, 19:41 - İp: 85.***.**6.166
sema2905
sema2905 (üye)
İstanbul / Meraklı

Nevzat Bey eşinizin durumuna çok üzüldüm Allah acil şifalar versin,Dualarımız sizinle..

Tarih: 20 Haziran 2007, 19:55 - İp: 88.***.**9.191