baharbahar
baharbahar (üye)
Konya / Amatör

Nevzat Amca İçin

hayat kısa...hayat zorlu....hayat bir savaş....bir de bazen daha da zorlaştıracak engeller, aksaklıklar çıkar karşımıza... hayat ailemizle, sevdiklerimizle güzel ve anlamlı... tek olmak kenetlenmek gerektiğinde fedakarlıklar göstermek hatta bazen kendini unutmak işte aile olmanın eş olmanın arkadaş olmanın en takdire şayan yanı... elinden geleni yapmak destek olmak...onunla üzülmek...onun acısını hissetmek...

bilmem farkında mısınız bir Nevzat amcamız vardı...herkesi herşeye rağmen seven ve babacan tavırlarıyla incitmemeye kırmamaya çalışan..

uzun zamandır ortada yok bilmem farkında mısınız... evet Nevzat amcamın büyük bir sorunu var arkadaşlar...hayat arkadaşı eşi can yoldaşı maalesef kemik iliği kanseri.. yaklaşık 2 yıl olmuş.. zorlu bir tedavi süreci başlamış..herşey yolunda giderken...2 ay önce OKİT denen KÖK HÜCRE NAKLİ için hastaneye kaldırılmış ama burada maalesef enfeksiyon kapmış ve tedavi aksamış ve komplikasyonlar başlamış...asıl tedavinin son aşamasının bitebilmesi için de enfeksiyondan kurtulması gerekiyormuş eşinin... evet işte Nevzat amcamız hayat arkadaşının iyileşmesi için çabalalıyor...
ona yanında olduğumuzu hissettirelim ve eşi için dua edelim... biliyorum Nevzat amcanın seveni çok bu sitede...Allah en kısa sürede şifa versin inşallah...

#baharbahar' tarafından 03.04.2007 17:44:41 tarihinde düzenlendi.

#baharbahar' tarafından 03.04.2007 22:14:59 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 3 Nisan 2007, 17:26 - İp: 88.***.**0.107
ayg
ayg (üye)
İstanbul / Meraklı

ŞU SORUYU SORUYORUM ÇOĞU ZAMAN; NEDEN ÜYE OLDUĞUM DİĞER SİTELERDEN DAHA ÖNCELİKLİ, VAZGEÇİLMEZ BU SİTE DİYE?

KARŞILIKSIZ, PUAN VB... ZORUNLULUKLARI OLMADAN, KEYFİ EN İYİ PAYLAŞTIĞIM YER DİYE AÇIKLIYORUM GENELLİKLE...

AMA GERÇEK CEVAP BU SABAH ÖĞRENDİĞİM, SAYIN NEVZAT BÜYÜĞÜMÜZÜN BAŞINA GELEN OLAYIN ÖRNEĞİ İLE NE DE GÜZEL AÇIKLANABİLİR...

BU SİTEDEKİ GÖZLENEN VE BENZERLERİNDEN AYRILMA NOKTASI, ÖNCE HAYATIN PAYLAŞIMI SONRA FOTOĞRAF HIRSI OLMASI...

SAYIN EMRE BEYİ DUYARLILIĞI, YARDIMLARI, BANANECİ OLMAYAN TAVRI SEBEBİYLE KUTLARIM...

Tarih: 6 Nisan 2007, 09:06 - İp: 85.***.**1.190
y_k
y_k (üye)
İzmir / Amatör

Allahtan acil şifalar diliyorum...
Allah bir an önce sevdiklerine kavuştursun...

Tarih: 6 Nisan 2007, 10:12 - İp: 85.***.**4.75
arinna67
arinna67 (Objektif)
Zonguldak / Meraklı

inşallah eşiniz en kısa sürede saglığına kavusur siz aramıza dönersiniz büyük geçmiş olsun

Tarih: 6 Nisan 2007, 10:23 - İp: 88.***.**9.202
tilki
tilki (Denetçi)
İstanbul / Doğa Fotoğrafçısı

Sevgili Nevzat amca, Saygıdeğer eşinize açil şifalar,
Size ve ailenize kolaylıklar diliyorum..
Sevgili bahar ilgi ve paylaşımın için
Teşekkürler Selamlar..

Tarih: 6 Nisan 2007, 12:15 - İp: 85.***.**0.114
nevzatalan
nevzatalan (üye)
İzmir / Amatör

Sevgili banvit82, AYG, y_k, arinna67, tilki,
Gösterdiğiniz yakın ilginiz ve içten dilekleriniz için çok teşekkür ediyorum.
Sevgili Ayşe'nin tespitlerine katılıyor ve geniş bir aile olduğumuza olan inancımı yineliyerek selam ve sevgilerimi iletiyorum siz vefakar dostlarıma.

Tarih: 6 Nisan 2007, 12:24 - İp: 195.***.**6.35
suat hoca
suat hoca (üye)
Kastamonu / Doğa Fotoğrafçısı

Öncelikle bahar hanıma bu duyarlı davranışı için teşekkür ediyorum. Nevzat amcamızın sevgili eşine de acil şifalar diliyor,geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum...

Tarih: 7 Nisan 2007, 11:25 - İp: 85.***.**4.16
alikeser
alikeser (Objektif)
Ankara / Profesyonel Fotoğrafçı

yoklugunu hıssetmemek mumkunmu b sewgı dolu ınsanın
allahtan sıfa dılıyorum esıne bıran once eskı saglıgına kavusması ıcın dua edıcem
gecmıs olsun sıleklerımı we dualarımı esırgemıycem
hocam sızı sewıyoruz hep yanınızda olmaya calıscaz

Tarih: 7 Nisan 2007, 11:40 - İp: 88.***.**5.193
nevzatalan
nevzatalan (üye)
İzmir / Amatör

Sevgili suat hoca,
Sevgili Ali,
İçten ilgi ve dilekleriniz bizlere destek olmakta.
Çok teşekkür ediyor selam ve sevgilerimi iletiyorum.

#nevzatalan' tarafından 07.04.2007 11:45:39 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 7 Nisan 2007, 11:42 - İp: 195.***.**6.35
logy
logy (Üye)
İstanbul / Doğa Fotoğrafçısı

Segili Nevzat Amcama ve Değerli eşine büyük geçmiş olsun diyor ve Allahtan acil şifalar diliyorum...Ayrıca Bahar hanıma duyarlı davranışı için çok teşekkür ediyorum...

Tarih: 7 Nisan 2007, 12:33 - İp: 85.***.**4.196
canflash
canflash (üye)
İstanbul / Firma

acİl Şifalr

Tarih: 8 Nisan 2007, 13:14 - İp: 85.***.**1.77