baharbahar
baharbahar (üye)
Konya / Amatör

Nevzat Amca İçin

hayat kısa...hayat zorlu....hayat bir savaş....bir de bazen daha da zorlaştıracak engeller, aksaklıklar çıkar karşımıza... hayat ailemizle, sevdiklerimizle güzel ve anlamlı... tek olmak kenetlenmek gerektiğinde fedakarlıklar göstermek hatta bazen kendini unutmak işte aile olmanın eş olmanın arkadaş olmanın en takdire şayan yanı... elinden geleni yapmak destek olmak...onunla üzülmek...onun acısını hissetmek...

bilmem farkında mısınız bir Nevzat amcamız vardı...herkesi herşeye rağmen seven ve babacan tavırlarıyla incitmemeye kırmamaya çalışan..

uzun zamandır ortada yok bilmem farkında mısınız... evet Nevzat amcamın büyük bir sorunu var arkadaşlar...hayat arkadaşı eşi can yoldaşı maalesef kemik iliği kanseri.. yaklaşık 2 yıl olmuş.. zorlu bir tedavi süreci başlamış..herşey yolunda giderken...2 ay önce OKİT denen KÖK HÜCRE NAKLİ için hastaneye kaldırılmış ama burada maalesef enfeksiyon kapmış ve tedavi aksamış ve komplikasyonlar başlamış...asıl tedavinin son aşamasının bitebilmesi için de enfeksiyondan kurtulması gerekiyormuş eşinin... evet işte Nevzat amcamız hayat arkadaşının iyileşmesi için çabalalıyor...
ona yanında olduğumuzu hissettirelim ve eşi için dua edelim... biliyorum Nevzat amcanın seveni çok bu sitede...Allah en kısa sürede şifa versin inşallah...

#baharbahar' tarafından 03.04.2007 17:44:41 tarihinde düzenlendi.

#baharbahar' tarafından 03.04.2007 22:14:59 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 3 Nisan 2007, 17:26 - İp: 88.***.**0.107
mandyy
mandyy (üye)
İstanbul / Meraklı

allah yardımcısı olsn.
bizde şuan çok ağır ve zor bi hastalıkla savaşmaya çalışıyorz bi tanıdığımız için.canımızın ne kadar yandığını bi biz biliyorz.allahım şifasınıda sabrınıda versn.

Tarih: 3 Nisan 2007, 20:13 - İp: 85.***.**2.221
aytuba
aytuba (üye)
Muğla / Meraklı

allah şifalar versin inşallah.dualarımı eksik etmem.ne kadar zor olduğunu bilmiyorum yaşamadığım için.yaşayanlara allah sabır versin...

Tarih: 3 Nisan 2007, 20:25 - İp: 88.***.**5.67
elalarini
elalarini (üye)
Ankara / Amatör

Çok üzüldüm açıkçası.. İlk fotoğrafıma ilk yorumu yapıp beni o kadar sevindirmişti ki.. Bize düşen dua etmek. Allah yardımcısı olsun diyorum..

Tarih: 3 Nisan 2007, 22:28 - İp: 88.***.**5.216
adem yener
adem yener (üye)
İstanbul / Amatör

bilirim o acıyı.....
allah sabır ve acil şifalar versin...

Tarih: 3 Nisan 2007, 22:37 - İp: 85.***.**0.147
evrin
evrin (üye)
Ankara / Amatör

"nevzatalan" nickli Nevzat Abiyi çoktandır göremiyorduk,
Allah'tan umut kesilmez,
umarım eşi en kısa zamanda sağlığına kavuşur,
acil şifalar... geçmiş olsun...

#evrin' tarafından 03.04.2007 22:53:10 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 3 Nisan 2007, 22:47 - İp: 88.***.**8.71
nctenk
nctenk (üye)
İstanbul / Amatör

Biz onu hepimiz çok seviyorduk,duamızı edelim,allah şifasını verir hanımının inşallah.

Tarih: 3 Nisan 2007, 22:47 - İp: 212.***.**3.28
hayalsultan
hayalsultan (üye)
İstanbul / Meraklı

Allah'tan acil şifalar diliyorum..

Tarih: 3 Nisan 2007, 23:20 - İp: 81.***.**5.15
nedimy
nedimy (üye)
Bursa / Meraklı

Allah tan tüm hastalara acil şifalar diliyorum..

geçmiş olsun... nevzat abi mandyy ve hastası olan herkese...
[>:D

Tarih: 3 Nisan 2007, 23:27 - İp: 85.***.**4.74
buffalo
buffalo (üye)
Ankara / Amatör

Ben de ''yine bir dengesiz mi kırdı kendisini, onun için mi siteye uğramaz oldu'' diye düşünüyorum.

Siteye üye olduğum günlerden beri tanıdık,bildik,sevecen bir yüzdü kendisi.

Sevgili eşine acil şifalar dilerim.
Umarım bir an önce torunlarını dizine oturtur ve eşinin demlediği çayı yudumlar Nevzat Amca.......

Tarih: 4 Nisan 2007, 00:12 - İp: 88.***.**4.159
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Allah acil şifalar versin nevzat amcamızın eşine.

Tarih: 4 Nisan 2007, 00:35 - İp: 88.***.**9.8