gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Netfotograf. Com Hakkında..

ARKADASLAR ZAMAN AYIRIP YAZILAN TUM YAZILARI OKUYUN LUTFEN,BELKİDE COZUME GİDEN FİKİR SİZDEN CIKACAKTIR..

gencmenn ve bazı dostlarla yaptıgımız gorusmelerden ve sitede (bana göre)yazın gelmesiyle baslayan gevsemeden sonra, yapılabilecekler uzerine kafa yorabilmemiz,ve sitenin artık daha profesyonel bir anlayışa yonelmesi için,
hepinizden oneri ve goruslerinizi bekliyorum..
forumda en sık girilen ve siteyle alakalı insanlara en kolay ulasabilecegimiz yer oldugu için burada acmayı uygun gordum.fikret beyden anlayış gostermesini rica ediyorum..

eger sitenin gidisatı ve yapılabilecekler uzerine mantıklı ve uygulanabilir cozumler uretebilir,ve yeterli ilgi alakayı saglayabilirsek eminimki,
kralımız,şahımız,büyük insan fikret diker beyefendimiz
( ) konuyla ilgilenecek ve gerekli duzenlemeleri yapacaktır..
okuyup gecmek yerine ilgilenip bir cozum,bir fikir beyan edip,elinizi taşın altına sokarsanız hem sitemiz adına ,hemde kendiniz adına iyi birsey yapmıs olacaksınız..(ayrıca herkese pazarbeyden çikolata...)

----------------------------------------

*siteye uye olma kosulları,
*site içi hareket ve davranısları duzenleyecek kurallar ve
*calıntı fotografa karsı yapılabilecekleri,
*netfotograf.com'un sıcak site yapısını bozmayacak şekilde tartısmak,gorusmek ve geregini yapabilmek için hepinizi goreve davet ediyorum..

gaijin dedektiflik firması

not:sanamı kaldı bunu kurcalamak diyenlere çikolata yok

#gaijin' tarafından 05.07.2007 02:18:58 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 5 Temmuz 2007, 01:21 - İp: 88.***.**3.59
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

ne konuda katılıyorsunuz?
sizin bir fikriniz dusunceniz yokmu??
bunlarıda duymak isteriz..
---
butun yazılanları okudunuzmu?
bir tek nıkomanıamı mantıklı laflar etmiş??

Tarih: 27 Ağustos 2007, 21:25 - İp: 85.***.**0.137
tatarbey
tatarbey (üye)
Ankara / Meraklı

efecan aidat fikrin aslında güzel bende katılıyorum ama bugün 100.000 lerde gezen üye sayısı 1.000' i göremez o zaman...

sitede puanlama konusu hep tartışıldı ve puanlama olmayacağını zannediyorum tabiki son karar Fikret Beye ait ama bencede netfotografın bir farkı olsun diğerlerinden diye düşünüyorum buradaki sıcak ortam başka hiçbir sitede yok...

Tarih: 11 Eylül 2007, 15:45 - İp: 213.***.**2.98
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Efecan;
Yaşadığın kentin Valiliğinden resmi bir yazı almaksızın yardım kampanyası düzenlemek,para toplamak,dağıtmak..,ceza gören ciddi bir suçtur.
İlgi konu gereği para toplamak için bir takım izinler almak gerektiğini düşünüyorum.

Şu olabilir;
Üyelere birer mesaj ile bir teyit maili gönderilir.Aynı aileden iki veya üç kişi üye de var site de..
Teyit alınınca aktivitesi devam eder.
**Bankalar bile talimat çıkarıp okutup,gün/tarih ile hesap sahibinin imzasını alıyor artık.Gn Md yolluyor.Yoksa defter bile işlenmiyor şubelerde.
Bir düşünün bakalım.

11/9/2007 SALI

Tarih: 11 Eylül 2007, 16:12 - İp: 88.***.**0.6