gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Netfotograf. Com Hakkında..

ARKADASLAR ZAMAN AYIRIP YAZILAN TUM YAZILARI OKUYUN LUTFEN,BELKİDE COZUME GİDEN FİKİR SİZDEN CIKACAKTIR..

gencmenn ve bazı dostlarla yaptıgımız gorusmelerden ve sitede (bana göre)yazın gelmesiyle baslayan gevsemeden sonra, yapılabilecekler uzerine kafa yorabilmemiz,ve sitenin artık daha profesyonel bir anlayışa yonelmesi için,
hepinizden oneri ve goruslerinizi bekliyorum..
forumda en sık girilen ve siteyle alakalı insanlara en kolay ulasabilecegimiz yer oldugu için burada acmayı uygun gordum.fikret beyden anlayış gostermesini rica ediyorum..

eger sitenin gidisatı ve yapılabilecekler uzerine mantıklı ve uygulanabilir cozumler uretebilir,ve yeterli ilgi alakayı saglayabilirsek eminimki,
kralımız,şahımız,büyük insan fikret diker beyefendimiz
( ) konuyla ilgilenecek ve gerekli duzenlemeleri yapacaktır..
okuyup gecmek yerine ilgilenip bir cozum,bir fikir beyan edip,elinizi taşın altına sokarsanız hem sitemiz adına ,hemde kendiniz adına iyi birsey yapmıs olacaksınız..(ayrıca herkese pazarbeyden çikolata...)

----------------------------------------

*siteye uye olma kosulları,
*site içi hareket ve davranısları duzenleyecek kurallar ve
*calıntı fotografa karsı yapılabilecekleri,
*netfotograf.com'un sıcak site yapısını bozmayacak şekilde tartısmak,gorusmek ve geregini yapabilmek için hepinizi goreve davet ediyorum..

gaijin dedektiflik firması

not:sanamı kaldı bunu kurcalamak diyenlere çikolata yok

#gaijin' tarafından 05.07.2007 02:18:58 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 5 Temmuz 2007, 01:21 - İp: 88.***.**3.59
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Haklısınız 2 üyeliği olanları asılım gitsin.

Tarih: 5 Temmuz 2007, 08:42 - İp: 88.***.**3.57
bushidoka
bushidoka (üye)
İstanbul / Meraklı

BENCE HER BÖLÜME Bİ MOD GEREKLİ AYRICA BU MOD DA HELAL SÜT EMMİŞ YETİM HAKKI YEMEYEN BİRİ OLMALI.AYRICA YENİ ÇİÇEĞİ BURNUNDA ÜYELERİ DE KSÜTÜRMEYİP BU SİTEYE BİŞİLER KATMALARINA YARDIMCI OLMAMIZ GEREKİOR.

Tarih: 5 Temmuz 2007, 09:04 - İp: 81.***.**1.83
buffalo
buffalo (üye)
Ankara / Amatör

Uzun yazamayacağım, duruşmaya gitmem gerek, yoksa dava düşecek

Çalıntı foto filan hallolur arkadaşlar....Bunlar o kadar önemli değil.

SOn zamanlarda burayı blog sayfası gibi kullanan kullanıcı sayısı artmaya başladı. Netfotonun hiç bir zaman en kaliteli web galeri olma iddiası olmadı, amatör, iyi niyetli insanlar için bir paylaşım, bir ilkokul aşaması olmak gibi bir amacı var.

Ama son 3-4 aydır ciddi olarak blog sayfasına dönmeye başladı. Ana sayfada 3-4 tane trafik kazası geçiren bir şarkıcının resmi var, bunlar sağdan soldan bulunmuş herkes biliyor. Buna rağmen kimse bir şey demiyor. Olmaz, bu kadar olmaz.

İnsanlar burayı neden blog sayfası olarak görüyor onu araştırmak lazım....

Tarih: 5 Temmuz 2007, 09:27 - İp: 81.***.**7.49
bushidoka
bushidoka (üye)
İstanbul / Meraklı

BENDE ONA KARŞIYIM İŞTE NE BU ARK. TAMAM SERBEST KÜRSÜ YAZMAK SERBEST AMA BU KADAR SERBESTLİKTE HUZUR KAÇIRIO HIR GÜR ÇIKIO.

Tarih: 5 Temmuz 2007, 09:43 - İp: 81.***.**1.83
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

üye olan arkadaşların fotoğraf ekleme zorunluluğu olsun,
üye olduktan sonra belli bir süre fotoğraf eklemeyenin üyeliği silinsin
topic topic dolaşan kaç aydır üye olanlar var tek fotosu bile yok ve
genelde de bunlar böyle saçma konular açıyorlar...

Ve herşeyden önce özdenetim yapmalı kişiler...

Tarih: 5 Temmuz 2007, 09:51 - İp: 81.***.**3.185
logy
logy (Üye)
İstanbul / Doğa Fotoğrafçısı

Yorum yazma meselesi var birde...
Bana kalırsa yorumlarada bir çeki düzen gelmesi gerekiyor...
Bizlerin daha ileriye gitmesi sağlayacak olan çok büyük nimeti sadece tebrik,teşekkür olarak kullanıyoruz...
Fotoğrafın nesini beğendiğini,neresinin hatalı olduğunu yada geliştirebilir olduğu yazılmıyor...Yazdığımızdada hakaret mesajları ile karşılaşıyoruz...

#logy' tarafından 05.07.2007 10:04:21 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 5 Temmuz 2007, 10:02 - İp: 85.***.**4.196
bushidoka
bushidoka (üye)
İstanbul / Meraklı

ATAKAN TAŞI GEDİİNE OTURTUUN YİNE.ADAM FOTO EKLEMEMİŞ REKLAM YAPMAK İÇİN ÜYE OLMUŞ BİDE KALKIO ONA BUNA SATAŞIO NE BU YANİ.SONRADA SAVUNMA EE BİZ NAPALIM SİTE KALDIRMIO BUNLA İLGİLENECK KADRO YOK YAPILSIN O ZAMAN BİZDE ELİMİZDEN GELDİİNCE YARDIM EDELİM BURDATOPİC AÇMAYLA ÇÖZÜLMÜCEK BUNLAR İCRAATA DÖKMEK GEREKİOR ARTIK.YOKSA Bİ ÇOK KİŞİ SOĞUYACAK BU SİTEDEN.

Tarih: 5 Temmuz 2007, 10:02 - İp: 81.***.**1.83
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

bakın biz nelerle uğraşıyoruz adamlar neyle
sağa sola saldıran adam yeni bir topic açmış,
Barış'ın fotolarını yollayın diye, tamam abi adamı severdik, rockerlık da iyi ona da lafım yok, başınız sağolsun
ama saçmalamayın ya...
Bi foto yolla kardeşim siteye,
bi fotoya yorum yaz, bunu söyleyince de bi küfür etmediği kalıyor adamın...

bunların önüne geçilmeli, yoncaya döncek forum hoş onada hiç girmedim duyduklarımla yorum yapıyorum

Tarih: 5 Temmuz 2007, 10:31 - İp: 81.***.**3.185
cenadersım
cenadersım (üye)
İstanbul / Amatör

BAKIN HIRSIZLARDAN BİRİ BENİM GEÇİCİ OLARAK YANİ TÜM FOTOĞRAFLARIM ÇALINTI ŞUAN BU İŞİN ŞAKASI BÜTÜN FOTOŞARIMIN EXİF BİLGİSİNİ YAYINLIYCAM RAHAT OLUN YAFF
FOTOĞRAFLARI ONAYLAYAN KİŞİ HER FOTOĞRAFI KABUL ETMEMELİ İKİNCİSİ GİRİŞ YAPTIĞI BÜTÜN FOTOĞRAF MAKİNALARINA AİT EN AZ BİRER EXİF BİLGİSİ OLMALI BU KANITLADIKTAN SONRA FOTOĞRAFLARIN DEVAMI YAYINLANMALI.
BİRDE YORUM YAPANLARA UYARI CEZALARI UYGULANMALI RENCİDE EDİCİ YADA MESAJ VERİCİ VE YA FARKLI DÜŞÜNCELERE SAPTANMIŞ MESAJ İÇERİKLERİNE GÖRE CEZALAR YAPILMALIKİİ SEVİYE YÜKSELLSİN..
SERBEST KÜRSÜ DIŞINDA BLOG GİBİ KULANILMASI BENİMDE HOSUMA GİTMEYEN BİR DURUM..
SU NOKTAYADA DEYİNMEK İŞSTİYORUM FOTORAF MAKİNASI VE BİLGİLERİ OLMAYAN FOTOĞRAFLARIN KESİNLİKLE ONAYLAMAMASI TARAFTARIYIM MESELA BARIŞ AKARSU FOTOĞRAFLARINDA KENDİKERİ ÇEKMEDİ VE HANGİ SİTEDEN ALDIKLARINI BİLE YAZMIŞLAR BU BUKADAR KOLAY YAYINLANIYORSA DİGER FOTOLAR NEDEN YAYINLANMASINKİ BURDA YÖNETİMİN BİRAZ DAHA GÜVENLİĞİ VE ÇITAYI YÜKSEKTE TUTMALI DİYORUM YANILIYORUM BELKİ AMA BU BENİM FİKRİM..

Tarih: 5 Temmuz 2007, 10:43 - İp: 85.***.**7.174
last hope
last hope (Objektif)
Amasya / Meraklı

dedektif 2 arkadaşın görüşlerine katılıyorum.ayrıca MOD olayı fikret beyin her bölüme o alanda uzman bir arkadaşı MOD olarak ataması hem onun sitedeki yükünü azaltacak hem de olaylara zamanında müdahale edilip gereksiz kavga gürültü olaylarının önüne geçilecektir. üye sayısı gittikçe artıyor. oldukça yüksek bir katılım var. fotoğrafçılığa karşı ilgisi olan bütün arkadaşlarıma bu siteyi öneriyyorum. nedeni de şu an bilgim yok ama çay kaşığını doldurmayacak bilgileri de buradan öğrendim. bir arkadaşımın forum sitesinde aktif üye olabilmek için referans gösterme durumu var. bir nevi torpile benziyor. ancak böyle bir uygulama forumu o kadar rahatlatıyor ki hemen hemen % 60 dolaylarında günlük aktif katılımcı oluyor ve sitenin daha canlı bir şekilde işlemesini sağlıyor.

Tarih: 5 Temmuz 2007, 10:44 - İp: 81.***.**7.150