gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Netfotograf. Com Hakkında..

ARKADASLAR ZAMAN AYIRIP YAZILAN TUM YAZILARI OKUYUN LUTFEN,BELKİDE COZUME GİDEN FİKİR SİZDEN CIKACAKTIR..

gencmenn ve bazı dostlarla yaptıgımız gorusmelerden ve sitede (bana göre)yazın gelmesiyle baslayan gevsemeden sonra, yapılabilecekler uzerine kafa yorabilmemiz,ve sitenin artık daha profesyonel bir anlayışa yonelmesi için,
hepinizden oneri ve goruslerinizi bekliyorum..
forumda en sık girilen ve siteyle alakalı insanlara en kolay ulasabilecegimiz yer oldugu için burada acmayı uygun gordum.fikret beyden anlayış gostermesini rica ediyorum..

eger sitenin gidisatı ve yapılabilecekler uzerine mantıklı ve uygulanabilir cozumler uretebilir,ve yeterli ilgi alakayı saglayabilirsek eminimki,
kralımız,şahımız,büyük insan fikret diker beyefendimiz
( ) konuyla ilgilenecek ve gerekli duzenlemeleri yapacaktır..
okuyup gecmek yerine ilgilenip bir cozum,bir fikir beyan edip,elinizi taşın altına sokarsanız hem sitemiz adına ,hemde kendiniz adına iyi birsey yapmıs olacaksınız..(ayrıca herkese pazarbeyden çikolata...)

----------------------------------------

*siteye uye olma kosulları,
*site içi hareket ve davranısları duzenleyecek kurallar ve
*calıntı fotografa karsı yapılabilecekleri,
*netfotograf.com'un sıcak site yapısını bozmayacak şekilde tartısmak,gorusmek ve geregini yapabilmek için hepinizi goreve davet ediyorum..

gaijin dedektiflik firması

not:sanamı kaldı bunu kurcalamak diyenlere çikolata yok

#gaijin' tarafından 05.07.2007 02:18:58 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 5 Temmuz 2007, 01:21 - İp: 88.***.**3.59
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

kucuk bır ayrıntı..uye sayısı hakkında..saat sabah 4.43..
sasırdım gercekten

Tarih: 10 Ağustos 2007, 04:49 - İp: 85.***.**9.17
altas
altas (üye)
Kocaeli / Amatör

su uyur altas uyumaz dikkat edin

#altas' tarafından 10.08.2007 06:05:25 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 10 Ağustos 2007, 06:05 - İp: 85.***.**3.44
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

anlasılan kimsenin umursadıgı yok.

Tarih: 10 Ağustos 2007, 14:36 - İp: 85.***.**9.205
bushidoka
bushidoka (üye)
İstanbul / Meraklı

ben umursadım ve burdayım elimden ne gelirse yaparım.valla benim görüşüm açık.
1-sitede şuanda varolan teknik arızalar giderilmeli.
2-bence her forum odasına alanında uzman moderatörler yada artık ne deniyorsa onlar seçilmeli.ve belli kurallar çerçeveisnde forum odalarını yönetmeli.
3-foto ekleme konusuna gelince exif bilgisi olmayan foto eklenmemeli.foto onayını yapan kişinin o meşhur maddeler halindeki kurallara uyarak fotolara onay vermeli keyfi onay verilmemeli.
4-sitenin görünüşü diğer fotoğrafcılık sitelerine göre reklam konusunda şatafatlı ama görüntü bakımından zayıf kalıo bence.
5-üst banta seçimi konusunda gerekn yapıldı zaten belli komisyona bağlanmalı bu iş.bence bu üst bant olayı her kategöriden foto seçilmeli.
aklıma gelenler bunlar şimdilik.

Tarih: 10 Ağustos 2007, 15:45 - İp: 88.***.**0.144
last hope
last hope (Objektif)
Amasya / Meraklı

son zamanlardaki sıkıntıları oldukça önemsediğim için
benim şahsi düşüncelerimi kısaca özetleyecek olursam
* siteye üye olabilmek için fotoğraf eklemeli
* site içerisinde ortamı gerecek davranışlardan kaçınacak ortamı gerenler uyarılmalı 3. hatasında banlanacak küfreden direkt banlanmalı
* çalıntı konusunda ise fotoğraf eklemek için exif bilgileri şart olursa bir noktaya kadar önlem alınabilir. daha ötesi olmaz
* sıcak ortamı bozmamak için üyelere görev düşüyor bu konuda birşey yapılamaz arkadaşlarımızın seviyeyi düşürmemesi yeterlidir

benim düşüncelerim bunlar

Tarih: 10 Ağustos 2007, 16:00 - İp: 81.***.**7.150
buffalo
buffalo (üye)
Ankara / Amatör

*ben çekmedim ama hoşuma gitti. diye eklenen fotoğraflar var. onaylanmamalı!

*forum yapısı daha kullanışlı hale getirilmeli. tamam ciddi değişiklik yapmak zor ve riskli bir iş ama hiç olmazsa ''yorumladığım fotoğraflar'' linki koymak çok zor olmasa gerek. yaptığım bir yorumu bulmak için kulağı terten tutuyorum resmen.

Tarih: 10 Ağustos 2007, 16:52 - İp: 81.***.**7.49
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

exif konusunu bende dusunmustum ama dusunmedigim k9smı rokomet soyledi..
analogla cekilen fotograflarda exif olmazki
bu yuzden malesef uygn bir cozum degilmiş...
yazdıgım listede size yakın gelenleri yazıp, yanına ekleme yaparsanız bir talep listesi olarak sunabiliriz belki..hepsi olmasada bazıları yapılabilir ozaman sanırım

Tarih: 10 Ağustos 2007, 20:08 - İp: 88.***.**2.175
buffalo
buffalo (üye)
Ankara / Amatör

Tarih: 10 Ağustos 2007, 20:21 - İp: 81.***.**8.105
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

buffalo 4 kişi ne konusuyodunuz bakalım

Tarih: 10 Ağustos 2007, 20:26 - İp: 88.***.**2.175
alikeser
alikeser (Objektif)
Ankara / Profesyonel Fotoğrafçı

abıcım cok haklısın bende sana katılıyor we bıras daha fıkret abımın dıkkatını yogunlastırmasını we omnunla beraber calısan ark da daha dıkkatlı olmasını ıstıyorum

sıtede artık alıntı we calıntı fotolar fınk atıyo saygısızlık yukseltı fotografların kalıtesı dustu kımsede artık fot. mak. yoq hep cep tel. oda ısı bozuyo
ılgınız ıcın saolun destekcıyım

ali

http://galeri.netfotograf.com/fotograf.asp?foto_id=181637&syf=12

Tarih: 10 Ağustos 2007, 21:22 - İp: 88.***.**6.97