deck
deck (üye)
Kocaeli / Amatör

Fotografturk. Com Şifreler Önemli!

Sanıyorum 1-2 yıllık bir mevzuu. Fotografturk.com diye bir site vardı, bir kısım netfoto üyeleririnde üye olduğu (Halen bu siteye üyeliği süren , çok tanıdık isimlerde var). Bir sebepten kapanmıştı, tekrar başka bir isim altında faaliyete geçme aşamasında sebebinin ne olduğunu bilmediğim abuk bir hata yapmışlar. Bir kısım üyeleri yeni siteye davet ederken fotoğrafturk.com adresindeki üyelik ve şifreleri yine topluca bir kısım üyelerin e-mail adreslerine göndermişler. İnternet üzerinden birden fazla siteye üyeliği olan ve aynı şifreyi kullanan pek çok insan var. Güvenlik sebebi ile Bu fotoğraf sitesi ile daha önce üyelik bağı bulunan kişilerin internet üzerindeki yaşanması muhtemel güvenlik açıklarını gidermeleri için bu forumu açmayı uygun buldum. İlgili Kişilerin dikkatine!!!

Tarih: 8 Mart 2010, 00:38 - İp: 88.***.**6.152
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

İst daki Suat efendiyi ilgilendiriyor bu konu..Haberi varmı bilemem bu hususta ..

Tarih: 8 Mart 2010, 01:16 - İp: 85.***.**6.40
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

Tarih: 8 Mart 2010, 18:10 - İp: 85.***.**6.139
teknikeredirne
teknikeredirne (üye)
Edirne / Amatör

güzel bir siyeydi ama suat bey ile görüşmemelrimiz olmuştu biraz maddi durumlardan dolayı sıkıntılar olduğunu zannediyorum ama sonra ne oldu hangi site adıyla aktif oldu bilinmez ama bana mesaj veya mail gelmedi

Tarih: 7 Nisan 2021, 11:03 - İp: 176.***.**5.210
  • 1