gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Netfotograf. Com Hakkında..

ARKADASLAR ZAMAN AYIRIP YAZILAN TUM YAZILARI OKUYUN LUTFEN,BELKİDE COZUME GİDEN FİKİR SİZDEN CIKACAKTIR..

gencmenn ve bazı dostlarla yaptıgımız gorusmelerden ve sitede (bana göre)yazın gelmesiyle baslayan gevsemeden sonra, yapılabilecekler uzerine kafa yorabilmemiz,ve sitenin artık daha profesyonel bir anlayışa yonelmesi için,
hepinizden oneri ve goruslerinizi bekliyorum..
forumda en sık girilen ve siteyle alakalı insanlara en kolay ulasabilecegimiz yer oldugu için burada acmayı uygun gordum.fikret beyden anlayış gostermesini rica ediyorum..

eger sitenin gidisatı ve yapılabilecekler uzerine mantıklı ve uygulanabilir cozumler uretebilir,ve yeterli ilgi alakayı saglayabilirsek eminimki,
kralımız,şahımız,büyük insan fikret diker beyefendimiz
( ) konuyla ilgilenecek ve gerekli duzenlemeleri yapacaktır..
okuyup gecmek yerine ilgilenip bir cozum,bir fikir beyan edip,elinizi taşın altına sokarsanız hem sitemiz adına ,hemde kendiniz adına iyi birsey yapmıs olacaksınız..(ayrıca herkese pazarbeyden çikolata...)

----------------------------------------

*siteye uye olma kosulları,
*site içi hareket ve davranısları duzenleyecek kurallar ve
*calıntı fotografa karsı yapılabilecekleri,
*netfotograf.com'un sıcak site yapısını bozmayacak şekilde tartısmak,gorusmek ve geregini yapabilmek için hepinizi goreve davet ediyorum..

gaijin dedektiflik firması

not:sanamı kaldı bunu kurcalamak diyenlere çikolata yok

#gaijin' tarafından 05.07.2007 02:18:58 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 5 Temmuz 2007, 01:21 - İp: 88.***.**3.59
alikeser
alikeser (Objektif)
Ankara / Profesyonel Fotoğrafçı

tekrardan mrb

abıcım abılerımın we ablalarımın soledıdıgı dogru
bızımde ıstegımız bıras daha dıkkat we belkı artık bıars sıkı yonetım
yanı tamam amator arkadaslarımızda olcak ki ene matoru benım belkı
yıenede foto gerekırse onaylanmasın gerekırse kabul olmasın ama buna sabıt bı yanıtla su su su eksık ısmı olmamıs dıye yanıt gelmesın densınkı kardesım ıste tek sebep su...
yanı sende eksık bu ondan dolayı olmuyo
ha ıkıncısı megapıxel olayı eet bellı bı sınır olmalı belkı cep telefonu web cam bunlarla olmamalı
suna cok emınım web camla cekcekse saten fotogrfacı olamaz kardesım cık carsıya 10 mılyon yaa kocak al 3 mılyonda poz e hadı 5 mılyonada yıkattır ama bıras ıstek olsun
napsan sen sımdı denız cekcen uzat odanın camından web camı aha bıde ben gıbıysen yandın
ankarada denız nerde dag bayır

3.su kopkeler hakkında yazan arkadas syn (avsu07) katılıom
yanı bıras bu ısı yapan adamı arastıralım kım adı ne yası kac nerdedır nasıldır yane yada her neyse...

bak beytullah abıme herkese cıkolata alıcak bu abımı sıtede her zaman gormek ısterız hanı olurya elemelerde sılınmesın dıye aman belkı sacma bı espırı oldu

ayrıca evet puan sıstemı daha da mantıksız olur puan almak ıcın gelen yorumlar
logy abımın dedıgı gıbı
gunun deıl ama ayın fotosu en mantıklı yada haftanın sanatcıya bı guwen gelemsı we emegı karsısında en azından grurlanma ımkanı saglar

fotomerve adlı abıye gelınce
evet kımı zaman bende yazıyorum ama enı tanıyanlar bılır fazla teknık bılgım olmadıgı ıcın wede begendıgım bıse dıyemıyorum elımden sadece harıka olmus ısık gusel kadraj duz bunu demek gelıyo bu konuda bılgı alıswerıslerıne de acık olmalıyız. yanı bı yondden yorumlar aslında bu sekılde normal gıbı

burkay abıme katılaraktan we ekleyerekten
evet cogu uyeler artık unutuldu gıttı uye sayısının azaltılması lazım bırde yenı uyelerın en azından fıkret beyın bılgısı ıcın olabılır ılerde herhangı bı duruma karsı uye hakkında bı kac bılgıye sahıp olması lazım en azından bı adres weya bı sabıt telefon..yada cep uyeelr bılmıycek tabıkı hıc bır sekılde

yanı sımdılık durum degerlendırmesı bende bu abıler arkadaslar saat suan 05:17: 45 di
o yusden eksıklerım hatalarım warsa affedın bı yanlısım olmussa duzeltırım ama sımdılık bu gıbı sonuc
ınsallah ehrkesın bu destegı ılgısı ıle daha basarılı bı sıte olucaz fıkret beye yakısan uyeler lazım bu sıteye emege saygı weren uyeler lazım sanatcı lazım dost kardes ınsan lazım

saygılar
ali
cagdas abıme selamlar

Tarih: 13 Ağustos 2007, 05:23 - İp: 88.***.**9.182
alikeser
alikeser (Objektif)

[/IMG]

BU ARADA SAAT 05:21 DİKKATTTTT
walla onurla konusmuyom
kardesss nerdesın

#alis_11' tarafından 13.08.2007 05:27:43 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 13 Ağustos 2007, 05:27 - İp: 88.***.**9.182
onrkorkmaz
onrkorkmaz (üye)
İstanbul / Meraklı

ahanda forum hareketlenmiş
birileri kolları sıvamış ben yeni fark ediyorum
gaijin helal vallahi
konu hakkında herkez birşeyler söylemiş
bense "webde ılımlı diktatörlük rejimi
uygulanmalıdır" taraftarıyım
onun dışında ben nf yi geçen sene bu zamanlarda
keşfetmiştim ve o tarihlerde fotoğrafçılığa
başladım..
bana ozamanlar çok şey katmıştı
bu site, yani paylaşımcı ruh çok fazla ön
plandaydı ama şimdi o zamanlardan eser kalmadığını
rahatlıkla söyleyebilirim
geyik, muhabbet, sohbet güzel şeyler fakat bunlar
kimseyi burda kalıcı kılmıyor bu geyiklerin arasında
çok fazla üstad kabuğuna çekilip sonrasında siteyi
terk ediyor görebiliyorum
artık forumlarda ciddi problemler yüzünden açılan
başlıkların altında bile bu muhabbet sürüp gidiyor
gerçi bukadar tü kaka dedikten sora bir çözümde sunamıyorum
belkide gaijin kadar cesur değilimdir

Tarih: 13 Ağustos 2007, 05:53 - İp: 88.***.**8.255
alikeser
alikeser (Objektif)

dedektıf kardesım walla bende cok ugrastım wede yakaladım bı kac uye
ama ben sızın gıbı degerlı sanatcı kardeslerım ıcın hala takıpteyım
ha keske olmasada yakalamasam ama ..... bu arada sert konusmadan kufurden sundan bundan bırakmadım haa

haa bırde cagdas abı aklıma gelmısken yanı yada yenı duzenlemeden sonra dıyeyım bu sıtedekı admınlerı yanı onay kurulunu falan bılsek ıı olmasmı aslında bırde su geldı senın yazdıklarımdan aklıma
fotoyu onaylayan kısının kım oldunun bılınmesı sence problemmı yaratır ?

Tarih: 13 Ağustos 2007, 05:56 - İp: 88.***.**9.182
cemone
cemone (üye)
İçel / Amatör

Boyle bir seye on ayak olmak yararli olur sitenin gercekten birsuru sorunu var onemli olanlardan birtanesinide ben aktarmak isterim.. cok degerli net fotograf uyesi fotografci bir arkadasimin galerisine girdim birde baktimki butun fotograflarini silmis ne olur ne bitiyor falan demeden hemen sordum neler oldu neden sildin butun galerini diye haksiz yere 3-4 hafta once yukledigim cok begenilmis bir fotografim silindi dedi bana ve bircok kere yazmama ragmen kimseden bir yanit alamadim dedi ve ekledi biz bu fotografciliga gonul verdik ve elimizden geldigince teknik anlamda emek verilmis fotograflar yukledik siteye degerli calismalar katarak bircok arkadas gibi biryerlere getirdik ortalikta okadar teknik anlamda yetersiz cep telefonu kamerasi ile cekilmis fotografin arasindan bir aciklama getirmeden benim emek verdigim yeni bir calismami sildiler dedi birsey soyleyemedim ve bu arkadasta digerleri gibi siteden ayrildi kimsenin haberi olmadi giden gitti diyebiliriz ama onun gibi arkadas bu siteye deger katti bence, bu sekildemi olmasi gerekiyordu bu arkadas gibi bir cok deger bu siteden ayrildi keske olmasaydi.. Dilimin dondugunce aciklamaya calistim.. Saygilarimla..

Tarih: 13 Ağustos 2007, 23:15 - İp: 196.***.**2.37
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Uzun uzun yzmaya gerek yok..Burka08 gayet güzel maddelemiş..Hepsine ben de okey diyorum..Ama sanrım bu topik te boşuna..Site bu şekilde gidecek sanırımçVe hatta emin olun bir gün aaniden de kapanacak..Onun için iyi dostlar birbirlerinin msn lerini şimdiden almaya baksınlar..Bakın demedi demeyin

Tarih: 14 Ağustos 2007, 00:28 - İp: 195.***.**7.154
alikeser
alikeser (Objektif)

sayın lazut hocam ınsllah ole bıse olmaz
cunku bız cok alıstık bu sıcaklıga bu ark ortamına bu kardeslıge fıkret abıme sozum aman abı kapama sıteyı ne olurrrr

hocam calısmalarımızla sıteyı en ıı hale getırcez
bı kez daha saygılar

Tarih: 14 Ağustos 2007, 02:32 - İp: 88.***.**9.182
nctenk
nctenk (üye)
İstanbul / Amatör

Aslında forum sayfalarına uzakım,gaijin'in link vermesi ile
geldim .Gencer'le bu konuları bizde hergün konuşuyoruz allah kısmet ederse 24 AĞUSTOSTA kendisi ile buluşacağız.Görüşlerin hepsi güzel,ama her konuda olduğu gibi dagılma söz konusu,aslında sorunları,parçalara ayırsak
yani ilk önce belirlenen sadece 3 konu alsak hal yoluna gitsek,daha sonra bir 3 konu daha ele alınır.Sorun fazla olursa çözüm zorlaşır.Mesela üye kabul,site davranış kuralları(mesaj sayfasından hanım üyelere çirkin tacizler)haberlerini alıyoruz.Yüklenen fotogrfların O0.01 DEN 24.00
e kadar isimsiz yayınlanması gibi olabilir.Bunlar örnek tabi.
Sevgiyle kalın.

Tarih: 17 Ağustos 2007, 02:56 - İp: 85.***.**2.225
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

oneriler içinde oneri gelmesi guzel bir gelişme..gercekten iyi bir fikir..konuları parcalara ayırmak..ama once butun sorunları ve duzelmesini istediklerimizi belirleyelim,ardından bolumleyelim derim ben..
dikkate deger bir konuya parmak basmıssınız tesekkurler..

gencerle bende gorusmeyı dusunuyorum ama ozamana kadar istanbulda kalabilirmiyim bilmiyorum..insallah gercekleşir..
tesekkurler...

Tarih: 17 Ağustos 2007, 03:08 - İp: 88.***.**7.176
suenomer
suenomer (üye)
Trabzon / Amatör

nikomanıaa ya katılıyorum herşeyi açık bi şekilde sölemiş teşekkürlerrr

Tarih: 27 Ağustos 2007, 21:23 - İp: 88.***.**0.201