fujisever
fujisever (Objektif)
Hatay / Amatör

Hainler Her Gün Saldırıyor !

Pu ka ka şuan Diyarbakırda bir karakola saldırıyor, orada görev yapan arkadaşım aradı... Ayrıca az önce Siirt te 5 şehit verdik... televizyonu açtım sadece samanyolu tv de var haberi... diğer kanallar ( merkez medya ) pıraym taym programlarına devam ediyor...

millet acunu seyrediyor yetenek sizsinizi... ama haberi yok gencecik çocukları ölüyor her akşam başka bir karakolda...

çok garip ülke olduk vesselam...

Tarih: 24 Eylül 2011, 22:35 - İp: 46.***.**9.74
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Başbakanı öncelikle oradaki sorumlu komutanları görevinden almalı sonrada kendisi derhal istifa etmelidir. İstifa edecek kadar cesareti yoksa milletten bir özür dilesin.
Milleti ahmakmı sanıyorsunuz siz. ( koldan saldırı olacak koskoca ordunun haberi olmayacak. Koca hükümet uyuyacak. Başbakan beceremiyorsa istifa etsin.Beeceremeyenleri görevinden alsın. İçişleri bakanından başlasın.
Bu ihanetten başka birşey değil. İsraile kafa tutmasını biliyordu ama. Bonların sonuçlarını niye göremedi. MAdem göremeyecektin niye kafa tuttun elin Arabı için. Varmı arap ülkelerinin birinde Türkiye lehine bir gösteri. Terörü lanetleme.
Bırakın kendinizi kandırmayı. Adamlar için birleşmiş milletlerde konuşma yaptı tayyip efendi hiçbir arap lider katılmadı. Niye kendileride amerikan uşağı, israil uşağı olduğu için.
Yazıklar olsun.

Tarih: 19 Ekim 2011, 16:09 - İp: 88.***.**3.235
ozansan
ozansan (üye)
Yurtdışı / Reklam Fotoğrafçısı

Yani cikiyor basin aciklamasi diye ,dise dokunur 1 laf ediyorlarmi allah askina.Millet carsida saydiriyor bunlara ama ne saydirmak...Her hukumetin bir sonu vardir ve sanirim bunlarinki bu sekilde olacak.Saydirilmaktan ve aldiklari beddualardan dolayi utanip burakacaklar(mi).Burakmaz yuzsuzler...Bi dahaki secimi %60 la alirlarsa sasirmam...Diyoruzya hep boyle millete boyle devlet...Ayip yahu,insanda biraz utanma duygusu olur ,her seferinde papagan gibi hissediyorum deyip biraz utanir adam...

Tarih: 19 Ekim 2011, 16:14 - İp: 78.***.**2.196
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

çelimsiz bir onbaşısı için 1.000 kişiyi feda eden israil nerde

bizim çakma dünya lideri nerde.

pkk ya sizi sıkıntıya sokan subayların listesini bize verin diyen astsubay emeklisi mit başkanı nerde.

büyükşehirleri patlayıcılarla doldurdunuz hadi şu öğlen yemeğini yiyelim de görüşmeye sonra devam ederiz diyen mit müsteşar yardımcısı nerde. o bombalar dün 5 polisin canını aldı.

filistin de gazzede bizdeki şehitler kadar insan ölmüyor. bizimkinin derdi halen filistin.

bizim ortadoğunun yeni liderinin tabiriyle söyleyelim. "sayın! aponun" teröristleri "görevini yapıyor" ( bir görev kutsaldır demediği kaldı tayyibin ), 24 saat dolmadan 33 "adet!" "kelle!" aldı.

Vatana ihanet bu olanların hangisinde peki.

Hani bıçak kemiğe dayanmıştı ve sözün bittiği yerdeydik. Bugün çıktın car car car car konuşuyorsun yine.

Neyse emmiler kusura bakmayın. Bizim asıl meselemiz Suriye devlet başkanı esad halkına kötü davranıyor. Onu nasıl halledicez onu düşünmemiz lazım hepimizin.

Tarih: 19 Ekim 2011, 17:04 - İp: 88.***.**2.144
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

çelimsiz bir onbaşısı için 1.000 kişiyi feda eden israil nerde
bizim çakma dünya lideri nerde.

Valla okyanus ilk defa sana katılıyorum. KEza taş taş üstünde bırakmamalı idi devlet. Lakin bizim Efe hala söz geçirememekte imiş doğuda komutanlarına. Böyle başbakanlık olurmu.
Al bu beceriksiz geri zekalı komutanları.

Tarih: 19 Ekim 2011, 17:40 - İp: 78.***.**4.212
ercan43
ercan43 (üye)
İstanbul / Amatör

Güneydoğu'da kan gövdeyi götürüyor. Vatan evlatları karakollarda desteksiz sabaha kadar hainlerle savaşıyorlar, şehit oluyorlar. İktidar halâ Filistin ve Hamas peşinde koşuyor.
İsrail askeri Gilad'a karşılık serbest bırakılan 10 hamas militanını almak için uçak kaldırıyoruz...

Başbakan bugün konuşma yapıyor. Önemli bilgiler vereceği söyleniyor.
Bugüne kadar hiç dinlememiştim. 24 şehitten sonra ne deyecek bakalım? dedim.
İktidarın beceriksizliğini örtmek için muhalefete çatıyor. Medyaya çatıyor. Hiç alakasız konu olan internet andıcından bahsediyor. Kendini temize çıkarmaya çalışıyor. dinlediğime, vakit ayırdığıma pişman oldum.
Her zamanki gibi boş laflar...

#ercan43' tarafından 19.10.2011 18:18:33 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 19 Ekim 2011, 18:04 - İp: 31.***.**5.81
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Tarih: 19 Ekim 2011, 18:06 - İp: 78.***.**4.212
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

ben dinlemedim ercan abi 30 yıldır aynı

artık analar ağlamayacak

bıçak kemiğe dayandı

güçlü millet

sağduyu

hadeeee leyynnnnnn

Allah'a şükür ki aynı yolda yürümedik, aynı yağmurda falan da ıslanmadık, bunu vebalini paylaşmak zor olsa gerek

Tarih: 19 Ekim 2011, 18:08 - İp: 46.***.**6.179
ercan43
ercan43 (üye)
İstanbul / Amatör

Bugün Habertürk'ten öğrendim. Kuzey Irak'ta değil, düpedüz vatan toprakları içinde, Diyarbakır ile Elazığ arasında dağlık arazide PKK kampı varmış ve bugüne kadar dokunulmamış.

Bakalım daha neler görecek, neler öğreneceğiz... [:x

Tarih: 19 Ekim 2011, 18:09 - İp: 31.***.**5.81
okyanus.
okyanus. (üye)

Kılıçdaroğlunun tayyipten farkı ne.
ikiside kürtçü ikisi de amerikancı ikisi de pkk ile görüşme sevdalısı
al birini vur ötekine.
söz bitti diyen adam çıkmış hala car car car kulak tırmalayan sesiyle sinirimizi altüst edip duruyor.
ötekisi çıkmış mıy mıy mıy saç baş yolduruyor. zaten şu k.daroğlu nun ne konuştuğunu bir anlayabilsem. soru cümlesi olmayan bir cümle kuramıyor adam.

Tarih: 19 Ekim 2011, 18:37 - İp: 88.***.**2.144
okyanus.
okyanus. (üye)

ABD dost...
Obama çok üzülmüş anlık istihbarat vermeye devam edecekmiş...

Barzani dost.
Başın sağolsun demiş bop eşbaşkanı tayyibe.

BDP dost
Çok üzülmüşler. ( Kendileri mecliste pkk nın siyasi kanadı olarak bulunuyorlar ağabeyleri akp sayesinde )

ŞİMDİ SORUYORUM BÜTÜN BUNLAR SİZİN DOSTUNUZ İSE EY AKP LİLER DÜŞMANINIZ KİM SİZİN ?
DÜŞMANINIZ TÜRK ASKERİ Mİ ?
TÜRK MİLLETİ Mİ ???
TÜRK MİLLETİNİN PEYGAMBER OCAĞI ORDUSU MU ???

Pkk bir Amerikan projesi. Tayyip de bir ABD görevlisi ( ABD kendisini BOP eşbaşkanı olarak atadı ) Şimdi siz inanıyormusunuz tayyibin pkk ile savaşıp yok edeceğine.

Tarih: 19 Ekim 2011, 18:59 - İp: 88.***.**2.144