fujisever
fujisever (Objektif)
Hatay / Amatör

Hainler Her Gün Saldırıyor !

Pu ka ka şuan Diyarbakırda bir karakola saldırıyor, orada görev yapan arkadaşım aradı... Ayrıca az önce Siirt te 5 şehit verdik... televizyonu açtım sadece samanyolu tv de var haberi... diğer kanallar ( merkez medya ) pıraym taym programlarına devam ediyor...

millet acunu seyrediyor yetenek sizsinizi... ama haberi yok gencecik çocukları ölüyor her akşam başka bir karakolda...

çok garip ülke olduk vesselam...

Tarih: 24 Eylül 2011, 22:35 - İp: 46.***.**9.74
fujisever
fujisever (Objektif)
Hatay / Amatör

sky türk te venedik karnavalı var şuan... haber alt yazıda bile geçmiyor... ntv maç derdinde...

helal samanyolu habere... onlar da olmasa heberimiz olmayacak...

dua etmeli , hala çatışıyorlarmış...

Tarih: 24 Eylül 2011, 22:37 - İp: 46.***.**9.74
ercan43
ercan43 (üye)
İstanbul / Amatör

fujisever, bilgisayar başındayım. Haberi senden öğrendim. Çok üzüldüm.
Bu hükümetin bir ...ok yapacağı yok terörü bitirme adına...
ABD nin kuklası olmuş durumda.
İran Pjak'ın ana karargâhına girdi ve pjak'ı bitirdi. Bayrağını dikti. Biz halâ ABD den izin çıkacak da kuzey Irak'a gireceğiz.

Biz PKK yı bırakmış İsrail'e savaş açmayı düşünüyoruz...
Güleriz ağlanacak halimize...

Milletimizin başı sağolsun!...

Tarih: 24 Eylül 2011, 22:41 - İp: 217.***.**8.47
n.baba
n.baba (üye)
Ankara / Amatör

Bu ne yav yeter artik.Beceremiyorlarsa biz gidip savasalim.

Tarih: 24 Eylül 2011, 22:44 - İp: 69.***.**4.188
najdorf
najdorf (üye)
Ankara / Meraklı

Başımız sağolsun gerçekten çok acı... Son zamanlarda memlekette bir tane bile doğru dürüst havadis yok. Haberleri okumaya korkar oldum

Tarih: 24 Eylül 2011, 22:46 - İp: 78.***.**1.61
dedemkorkut
dedemkorkut (üye)
İstanbul / Amatör

terörle mücadelede kararlı olunmalı.hükümet bu konuda adım atmalı

Tarih: 24 Eylül 2011, 22:47 - İp: 212.***.**5.38
n.baba
n.baba (üye)
Ankara / Amatör

Koyun icine kacmislar. o koyu ortadan kasldiracaksinki gelecek sefer kacacak yer bulamasinlar.

Tarih: 24 Eylül 2011, 22:51 - İp: 69.***.**4.188
ercan43
ercan43 (üye)
İstanbul / Amatör

İzlemedim ama, Ulusal kanal da vermiştir...

Tarih: 24 Eylül 2011, 22:53 - İp: 217.***.**8.47
ercan43
ercan43 (üye)
İstanbul / Amatör

Köyden yardım alıyorlar. Köylüler resmen onları saklıyorlar...
Bu iş olağanüstü hal ilân etmeden olmaz.
O köyü haritadan sileceksin...

Tarih: 24 Eylül 2011, 22:55 - İp: 217.***.**8.47
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

BU kadarı fazla. O içişleri bakını olacak demirel kılıklı adamla olmaz bu iş. Ayrıca bu sadece teröristlerin becerikliliği ile açıklanamaz. Bu işte başka işler var gibi. Anlaşılır gibi değil. İnsiyatif onlarda her zamanki gibi. BEceremeyen istifa etsin. Asker askerliğini bilsin. Gidipte onun bunun helikopterini düşüreceğine terörle uğraşsın. Bİle bile bunlara ellenmediği çok açık. Kimse beni anındıramaz başka şeye.
Tayyipte ülkesinin gücünü tartmadan bilmeden kafa tutmaması gerektiğini öğrensin. BUnların israyilin ve amirakının maşası olduğunu bilmeyen yok. Al sana terör. Durduk yerde başımızı belaya soktu. İsraille bozuştuktan sonra bunların azması tesadüfmü acaba.
Ayrıca artık kırılma noktasına gelinmek üzere. BUndan sonra Kürt halki yerini iyi belirlemeli. Ya orası ya burası. Bundan sonra terör yanlısı gösterilerde israil örneğinde olduğu gibi vurulsun hepsi. Terörist bunlar. Eniğide olsa çocuğuda olsa vurulsun. Bakın nasıl kesilecek gösteriler.

Tarih: 25 Eylül 2011, 00:15 - İp: 78.***.**4.38
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

Emmi vurulsun da
Bu dediklerini yapanları şimdi asit kuyusu faili meçhul masalları ile silivriye doldurdunuz

pkk dan kendilerine sıkıntı yaratan komutanların listesini isteyip onları da silivriye doldurdunuz

bunları abd israil besliyor diyorsun, lakin ordu içindeki abd ve nato karşıtı subayları da komplolarla silivriye doldurdunuz. ( bu subayların listesini de abd verdi tayyibe bkz. vikiliks belgeleri )

nasıl olacak bu işler

Tarih: 25 Eylül 2011, 01:02 - İp: 178.***.**2.155