fujisever
fujisever (Objektif)
Hatay / Amatör

Hainler Her Gün Saldırıyor !

Pu ka ka şuan Diyarbakırda bir karakola saldırıyor, orada görev yapan arkadaşım aradı... Ayrıca az önce Siirt te 5 şehit verdik... televizyonu açtım sadece samanyolu tv de var haberi... diğer kanallar ( merkez medya ) pıraym taym programlarına devam ediyor...

millet acunu seyrediyor yetenek sizsinizi... ama haberi yok gencecik çocukları ölüyor her akşam başka bir karakolda...

çok garip ülke olduk vesselam...

Tarih: 24 Eylül 2011, 22:35 - İp: 46.***.**9.74
ercan43
ercan43 (üye)
İstanbul / Amatör

Tamam son yazdıklarına bir şey demiyorum. Kara harekatı olursa ilk gidecek bu birlikler tabiki... Ama olursa!!!...

ABD den izin çıkmıyorki gitsinler...

Çıksa ne olacak? 2007 deki gibi bir hafta bile olmadan "acilen çıkın" emriyle hiç bir şey yapmadan gezip dolaşıp gelirler.

Mit müsteşar Yardımcısı Afet güneş doğru söylemiş; Ne demiş?
"ABD işin içinde olduğu müddetçe Terör bitmez"

Biz bu gidişle İran'ın Pjak'ı bitirdiği gibi PKK yı bitiremeyiz.
Hayal....

Tarih: 26 Eylül 2011, 22:49 - İp: 217.***.**6.94
dedemkorkut
dedemkorkut (üye)
İstanbul / Amatör

ercan abi metal fırtınayı okumadınmı

Tarih: 26 Eylül 2011, 22:52 - İp: 78.***.**3.22
ercan43
ercan43 (üye)
İstanbul / Amatör

Kitabı biliyorum. Ama okumadım...

ABD nin Türkiye ile savaşı ve Türkiye'yi işgali anlatılıyordu yanlış bilmiyorsam. Kitabın sonunda ABD yeniliyordu.

Bu gidişle bizi ABD değil, İsrail işgal edecek !...

#ercan43' tarafından 26.09.2011 23:18:52 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 26 Eylül 2011, 22:56 - İp: 217.***.**6.94
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

KAra harekatına karşıyım. Havadan havadan vurmalı bu p.. leri.

Tarih: 26 Eylül 2011, 23:06 - İp: 78.***.**3.94
ozansan
ozansan (üye)
Yurtdışı / Reklam Fotoğrafçısı

Apdullah bey her seferinde cikip dagdaki kardeslerimiz insin silah buraksin dedikce bu isler hallolmaz.Bunlara insani hicbir teklif ile gidilmez.Bunun kara parasi var,silah kacakciligi var,eroin,kokaini var.Adamlar piyasalarini kurmuslar,parayi ceviriyor,sirketlerini yonetiyorken,memleketin basi cikip inin yavrularim silah burakin derse,cumle alem guler halimize...

Kac defa soyledik,Israille,sunla bunla diklenip zaman harciyacagina,efeliginizi baska yerlerde yapin.Mavi marmarada olen kadar hergun memlekette senin askerin sehit oluyor ama aliskanlik yapsa gerekki artik herhangi bir surpriz tepkide goremiyoruz hukumetten.Gecen aylarda 13 tanemi ne verdik sehit,sanirim bu sefer 1 kerede 23 falan olmaliki bir harekat veya acil tepki gelsin.

Turkiyeye geldim 1 aydan beri burdayim,hersey pahali,insanlara soruyorum ne ucuz diye,insan hayati abi diyorlar...

Tarih: 27 Eylül 2011, 14:21 - İp: 78.***.**6.8
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Hİzbullah pekekeden daha tehlikeli id. İstenince onu bili bitirdiler.

Tarih: 27 Eylül 2011, 20:50 - İp: 88.***.**7.17
fujisever
fujisever (Objektif)
Hatay / Amatör

meclise gireceklermiş... daha 1 ay önce kendi meclislerini ilan etmişlerdi... yav Kürt halkı göremiyor mu bu hainleri, sezemiyorlar mı tabloyu...

yoksa korkuyorlar mı...

korkuyorlarsa bir sorum olacak hükümete, sen daha vatandaşını koruyamazken bu filistin suriye vs çılgınlığı nedir, ortadoğuda aslan kaplan, güney doğuda kedi olma durumu nedir ?

Tarih: 30 Eylül 2011, 01:51 - İp: 46.***.**2.253
ercan43
ercan43 (üye)
İstanbul / Amatör

Memleket cumhuriyet tarihinde hiç bu kadar sahipsiz kalmamıştı.

Hergün çatışma, hergün şehit, hergün adam kaçırma.

12 öğretmen kaçırıldı. Daha önceki kaçırılan kaymakam ve uzman çavuşlar ile bir polisimizden haber yok.

Hainler şehir merkezlerinde rahatlıkla dolaşabiliyorlar, Evlerden istediklerini alıp kaçırabiliyorlar, istediklerini yol ortasında infaz ediyorlar.

Hükümet sonsuz bir aymazlık içinde. Başbakan ne gereği varsa şimdi Makedonya'da.

Bülent Arınç, "canavarlar bugün de bizi üzdüler" diye dahiyane ve acizane demeçler veriyor.

12 evladı kaçırıldı ama Milli Eğitim Bakanı duyarsız, ilgisiz.

İran Pjak'ı çoktan bitirdi. Bizimkiler halâ ABD den izin çıkacak da kampları vuracağız diye bekliyorlar.

Komşularla sıfır sorun derken, sorunlu olmadığımız komşumuz kalmadı.

İşin en ilginç ve acı yönü;

Halk artık tepkisini ve tepkisiyle birlikte de aklını ve mantığını yitirdi. Olan bitene tepkisiz kaldığı gibi iktidara desteği her geçen gün artırıyor.
Gününü gün ediyor, her akşam saçma sapan dizilerle vakit öldürüyor. Ağzı bir karış açık sosyeteyi takibediyor.

Bir duvara doğru hızla gidiyoruz. Malesef çok şiddetli toslayacağız. ama iş işten geçmiş olacak...

#ercan43' tarafından 30.09.2011 21:20:01 tarihinde düzenlendi.

#ercan43' tarafından 30.09.2011 21:40:35 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 30 Eylül 2011, 21:19 - İp: 82.***.**8.100
n.baba
n.baba (üye)
Ankara / Amatör

Ercan ogretmenlerden bahsetmissin kutlarim seni. obur tarafta yazmistim.Gorseydim burda yazardim.

Tarih: 1 Ekim 2011, 03:31 - İp: 69.***.**4.188
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Bİzimkilerin iranlıların elinden bu su içmeleri geremekte sanırım. BEceriksizler ordusu bizimkiler. Adamlar bitirdi pejakı. Helal olsun.

Tarih: 1 Ekim 2011, 12:54 - İp: 88.***.**1.28