last hope
last hope (Objektif)
Amasya / Meraklı

Bu Avukatlar Bir Alem :)

Çok havalı ve zengin bir avukat, yeni aldığı lüks spor arabasını ofisinin önüne park eder. Ofisteki arkadaşlarına nasıl gösteriş yapacağını düsünerek arabasından inerken, yoldan hızla geçen bir kamyon sürücü tarafındaki kapıyı kopartır atar. Avukat derhal cep telefonunu kapar ve polisi arar. Bir dakika içinde polis olay yerine gelir fakat daha tek bir soru sormasına fırsat bırakmadan avukat isterik bir şekilde haykırmya başlar.. Daha geçen gün aldığı arabası mahvolmuştur ve kaportacı ne kadar ince iş görse gene de eskisi gibi olmayacaktır. O kamyonun sürücüsü derhal bulunmalı ve yaptığı hasar ona mutlaka ödettirilmelidir. Avukat kızgın ve öfkeli şikayetini nihayet bitirdiğinde, polis bıkkın ve inanamaz bir şekilde başını sallar "Siz avukatların bu kadar materyalist olmalarını bir türlü anlayamıyorum.." der "..sahip olduğunuz şeylere öyle bağlanıyorsunuz ki, başka birşeyi gözünüz görmüyor...". "Nasıl söylersin böyle birşeyi?" diye hayretle sorar avukat. Polis adama acıyarak ve küçümseyerek bakar "Sol kolun dirseğinin altından kopmuş görmüyor musun? Kamyon sana çarptığı sırada olmuş olmalı ve sen bana kaportacıdan bahsediyorsun...." "Aman Tanrım!" diye bağırır avukat. "saatim de gitmiş...

Tarih: 27 Ağustos 2007, 16:01 - İp: 81.***.**7.150
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

kesin pazarbey dir bu avukat

Tarih: 27 Ağustos 2007, 16:06 - İp: 81.***.**3.185
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Amma abartmışsınız kardeşim.
Dava edicem sizi. Sürüm sürüm süründüricem.

Tarih: 27 Ağustos 2007, 16:50 - İp: 88.***.**4.173
hata
hata (üye)
Ankara / Meraklı

Pazarbey bencede çok abartmışlar dava açalım bu arkadaşlara sürüm sürüm süründürelim. Siz benim avukatlığımı yaparsınız bende sizinkini yaparım kazanacağımız tazminatlar ve vekalet ücretleriylede yeni foto makinaları alırız.

Tarih: 27 Ağustos 2007, 16:53 - İp: 85.***.**0.171
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

hah az sonra buffalo da gelir

o da avukattı galiba

Tarih: 27 Ağustos 2007, 16:55 - İp: 81.***.**3.185
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

hahahahahhahahha
pembe yanaklı ve cmuk paralı bir avukat,enı aldıgı zamzon fotograf makinesiyle arkadaslarına nasıl gosteriş yapacagını dusunurken bır kapkaccı arabadan uzanıp makinesini calar..
avukat hemen zamzon telefonuna sarılır ve polisi arar..
polis gelir gelmez feryat etmeye baslar,
"insaatımdaki zamzon makineleri begenip aldıgım zamzon makinemi caldı,derhal buluup asılmalı..
poliste siz avukatlar ne kadar materyalistsiniz anlamıyorum dogrusu..
adam asıldıgında kolun kopmus sen hala makine diyorsun deyince avukatta amaniiiiiiinn elimde uv filtrem vardı oda gitmiş der...

Tarih: 27 Ağustos 2007, 16:56 - İp: 85.***.**0.137
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

Tarih: 27 Ağustos 2007, 16:57 - İp: 81.***.**3.185
fotomakro
fotomakro (üye)
İzmir / Amatör

Tarih: 27 Ağustos 2007, 17:24 - İp: 85.***.**7.69
fipar
fipar (üye)
Afyonkarahisar / Meraklı

evet pazarbey,
alayını dava edelim bunların.
hata, düşünce güzel birbirimize vekalet verirsek ayrıca vekalet ücreti de alır iyice süründürürüz bu sefilleri

Tarih: 27 Ağustos 2007, 17:40 - İp: 88.***.**1.138
hata
hata (üye)
Ankara / Meraklı

Eeeee sayın fipar avukatın iyisi kendisine iş çıkaran değilmidir. Bizde kendimize iş buluyoruz işte.

Tarih: 27 Ağustos 2007, 17:47 - İp: 85.***.**2.58
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

sol kol nerde pazarbey

Tarih: 27 Ağustos 2007, 20:17 - İp: 85.***.**0.137