last hope
last hope (Objektif)
Amasya / Meraklı

Bu Avukatlar Bir Alem :)

Çok havalı ve zengin bir avukat, yeni aldığı lüks spor arabasını ofisinin önüne park eder. Ofisteki arkadaşlarına nasıl gösteriş yapacağını düsünerek arabasından inerken, yoldan hızla geçen bir kamyon sürücü tarafındaki kapıyı kopartır atar. Avukat derhal cep telefonunu kapar ve polisi arar. Bir dakika içinde polis olay yerine gelir fakat daha tek bir soru sormasına fırsat bırakmadan avukat isterik bir şekilde haykırmya başlar.. Daha geçen gün aldığı arabası mahvolmuştur ve kaportacı ne kadar ince iş görse gene de eskisi gibi olmayacaktır. O kamyonun sürücüsü derhal bulunmalı ve yaptığı hasar ona mutlaka ödettirilmelidir. Avukat kızgın ve öfkeli şikayetini nihayet bitirdiğinde, polis bıkkın ve inanamaz bir şekilde başını sallar "Siz avukatların bu kadar materyalist olmalarını bir türlü anlayamıyorum.." der "..sahip olduğunuz şeylere öyle bağlanıyorsunuz ki, başka birşeyi gözünüz görmüyor...". "Nasıl söylersin böyle birşeyi?" diye hayretle sorar avukat. Polis adama acıyarak ve küçümseyerek bakar "Sol kolun dirseğinin altından kopmuş görmüyor musun? Kamyon sana çarptığı sırada olmuş olmalı ve sen bana kaportacıdan bahsediyorsun...." "Aman Tanrım!" diye bağırır avukat. "saatim de gitmiş...

Tarih: 27 Ağustos 2007, 16:01 - İp: 81.***.**7.150
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

uyku apnesi olabilir emmi arkadaşta.

keza belkide sabaha kadar köpek havlamasından uyuyamıyor kırsal mahalde.

Tarih: 31 Mayıs 2010, 13:47 - İp: 78.***.**8.7
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

evet emmi avukat arkadaş dediğin böyle olmalı. keza zaten moralim bozuk. rönoda 20 verdi arabama.
yakarımda satmam emmi. hatta yakma sorunsalı açma mertebesindeyim. huyundai assanın önünde yakmazsam arabayı. bi sponsor bulsam. mesela röno ne biliim fiyat veya vw veya toyata sponsor olurmu acaba.
böyün dizlerimden rontgen çektirdim. yarın emar çe

Tarih: 31 Mayıs 2010, 20:55 - İp: 78.***.**2.163
okyanus.
okyanus. (üye)

adam cümlesini tamamlayamadan gitti herhal.

Tarih: 31 Mayıs 2010, 21:12 - İp: 78.***.**8.7
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Anna çıkmamış keza. Yarın emar çektircem. Emmi bugün hundayde idim. Bana bi güzellik düşünceklerdi. Afyon servisede gittiğimi öğrenince arabayı servise aldılar. Kapıları falan kapadılar. Ama yemedi galiba. Sonra açtılar kapıları. Bende saf ayağına yattım. Parasız değiştirceklermiş kayışıda gergiyide. Yoksa kötü olcek zati.

Tarih: 31 Mayıs 2010, 22:35 - İp: 78.***.**0.111
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Kapalı kapılar ardında ne iş yaptın ki hem sen ..Ne satılıyor ne satılamıyor şimdi sen onu söyle evvela bize..Boşver servisin mantalitelerini..

Tarih: 31 Mayıs 2010, 22:38 - İp: 78.***.**3.223
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

emmi başka servise gittiğimi öğrenince geçici taktıkları kayışı sökceklerdi. Kendilerinin malı ya. yemedi emme.

Tarih: 31 Mayıs 2010, 22:40 - İp: 78.***.**0.111
okyanus.
okyanus. (üye)

emmi muhayene yapar iken de içeri almıyorlar araç maliklerini.
ben o kadar uğraştım muayene için.
bilader hiçbirşey yapmadan gitti direk geçti.
benim araba onunkinden çok daha bakımlı idi esasında.

Tarih: 31 Mayıs 2010, 22:42 - İp: 78.***.**8.7
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Servis mantaliteni de anlamadın ya,,bi öyle diyorsun bi böyle..Rakip mi ki bu servisler,,seni görünce pek seviniyorlar,,illa bana gel diye,he..!!
Kapılar felam kapanıyor,, ..

Tarih: 31 Mayıs 2010, 22:43 - İp: 78.***.**3.223
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

maalesef emmiler rakipler birbirlerine. Epey kızmış gördüm kendilerini.
Okyanus senin araba geçti ise muayeneden mucuze mukabili olmuş.

Tarih: 31 Mayıs 2010, 22:56 - İp: 78.***.**0.111
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Senin gidip gelmelerinden para kazanıyorlardır da ondandır emmi,,..

Baksana kırsalındaki motirin koyan emmi bile seni görünce nasıl seviniyor davranıyordu sana,,kıyak mertebesinde..Kuzeydoğu çıkışındaki az pompası olan motirinci..

Tarih: 31 Mayıs 2010, 23:03 - İp: 78.***.**3.223