sunsurfer
sunsurfer (üye)
Yurtdışı / Meraklı

Erotik Fotograflar, Erotik Sanat!

merhabalar,
bu sitede bir nü katogorisinin acilabilmesine yoladigim fotograflarla önayak oldugum icin mutluyum. amacim, ne kimi ahlaki degerleri zedelemek, ne de anarsist bir tutumla ve zorla bazi degerlere hakaret etmekti.
acikcasi bu sayfayi kesfettim ve fotograflarimi yolladim. bazilari "siyahbeyaz" kategorisine gitti, zira SB idiler. bazilari "diger" kategorisine gitti, biraz farkli olduklari icin. ama benim hic bir ard niyetim yoktu. ben fotograflarimi paylasmak istiyorum. bir yasemini fotograflamakla bir ciplak bedeni karelemek arasinda benim icin hicbir fark yok. her birini bu evrenin bir parcasi olarak görüyorum!
sonucta bir "nü" kategorisi acildi! harika. ama ben buraya tek bir NÜ fotograf yollamadum. NÜ ciplakligin islendigi konularla ilgili. benim fotograflarim ciplak degil. daha cok erotik! evet, erotik nerede basliyor, nerede bitiyor. erotik unsurlar nereye kadar sanat olarak alina bilir, nerede sanat olmaktan cikar?

Tarih: 10 Nisan 2006, 21:20 - İp: yok
seyyah1981
seyyah1981 (üye)
Batman / Amatör

toplumun değerleri göz ardı edilmemeli.. eee ben sanat yapıyorum... neyin sanatı.. kadın...
geç bunları anam babam, geç bunları bir kalemde..(O. Veli) sunsurfer yapma bu sanat değil.. çünkü değerlerimi çiğniyorsun anlamadığım bundan mutlu oluyorsun..
sunsurfer yapma Muhammed, İsa aşkına..
Sanat yapıyorum diye dışkısıyla resim yapan admlardan olma..
yapma sunsurfer yapma .. Rica ediyorum lütfen yapma..
estetik dediğin yaradılıştaki mükemmeliği göstermekse bu yolla yapma.. KAL SALICAKLA

Tarih: 14 Şubat 2007, 23:47 - İp: 88.***.**1.104
fokss
fokss (üye)
Muğla / Firma

seyyah bu yazıyı özelden sunsurfer e yazsaydın ayağının altını öperdim, ama burdan yazınca seni eleştiririm. insanları küçük düşürmeye çalışmak ve bir din kalıbına sokmak ne insanlığa nede müslümanlığa sığar.

Tarih: 4 Nisan 2007, 01:48 - İp: 88.***.**4.194
sahincoban
sahincoban (üye)
Adana / Meraklı

kaç saatim gitti şu yazılanları pazarbeyin de dediği gibi olan aklımıda siz aldınız... amma kastı bu yazılar yahu... sunsurfer dostum nerelerdeydin ya özlettin kendini...

nü olarak nitelendirilecek çalışmalar var ise bu sitede bana göreki bu benim düşüncemdir sunsurfer i tek geçerim... tabi bahsi geçen son çalışmalarını görmedim...

ayrıca hakaret kıvamına gelen yazıları da kınıyorum...

herkesin düşüncesi kendine özgüdür kimseyi incitmeye ve kırmaya gerek yok...

tekrar ortaya çıktığın için sevindim sunsurfer fazla uzak kalma derim...

Tarih: 4 Nisan 2007, 18:57 - İp: 88.***.**4.46
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

Sahin yanlış anlama
akşam akşam sen beni güldürdün allahta seni güldürsün be usta..

Mesajların tarihlerine bakarmısın...
birileri eskicilik yapmış yine

Tarih: 4 Nisan 2007, 19:00 - İp: 88.***.**3.222
sahincoban
sahincoban (üye)
Adana / Meraklı

harbiden ya hiç mesaj tarihine bakmamıştım...

Tarih: 4 Nisan 2007, 19:04 - İp: 88.***.**4.46
sahincoban
sahincoban (üye)
Adana / Meraklı

sunsurfer konuyu 2006 nisanında açmış ben kalkıp 1 sene sonra cevap yazmışım 6 gün daha beklesem yıldönümü olcakmış konunun

Tarih: 4 Nisan 2007, 19:05 - İp: 88.***.**4.46
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Sunsurfer gayboldu zaten.

Tarih: 4 Nisan 2007, 19:21 - İp: 88.***.**2.142