bedirhan
bedirhan (üye)
İstanbul / Amatör

İlginç...

Yaklaşık bir aydır forum sayfalarını bişeyler öğrenebilmek adına okuyorum.Pek çok şeyi okudum.Aklımdaki bazı sorulara cevaplar buldum.
Forum un her sayfasında belirli kişiler yanıt yazıyor.Bu kişiler her konuda fikir sahibiler belliki bilgililer.Ama benim aklıma takılan bişeyler var.X şahısları yüzlerce konu açmış yüzlerce cevap vermiş ama bu çok bilen arkadaşlarımızın galeride hiç mi hiç FOTOĞRAFLARI yok....SANATÇI kıskançlığı gereği fotoğraflarını paylaşmıyorlar yada bu klavyeleri objektiflerinden daha sağlam.....
Sizler ne dersiniz???

#bedirhan' tarafından 28.07.2005 22:03:13 tarihinde düzenlendi.

#bedirhan' tarafından 28.07.2005 22:03:50 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 28 Temmuz 2005, 17:37 - İp: yok
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

sen de mi brutus?
daha yeni bitti benzeri bir tartisma simdi de bir digerini sen actin burada.. valla helal olsun..
..

ben kendi adima konusacak olursam; benim klavyem cok ama cok basarilidir.. bilgisayarlar konusunda kameralardan cok daha fazla bilgi sahibiyimdir.. hatta diplomalarim bile var..
fotografcilik konusunda fazla birsey bilmem dogrusu; ama ogrenmeye calisiyorum..

aynen sana katiliyorum; bu cok mesaj gonderen arkadaslarin objektifleri klavyelerinden cok daha gucsuz.. ben de bunu galeriye fotograf gondermemelerine bagliyorum.. haklisin arkadasim bedirhan.. bravo cok iyi bir tesbitte bulunmussun..
...

yalniz son birsey daha.. lutfen buna benzer konulari "oneri ve gorusleriniz" veya "serbest kursu" bolumlerinden birinde ac ki, millet: "aaa, ne alaka bir konu" gozuyle bakmasin yazdiklarina.. bu konuda da hemfikir miyiz acaba bedirhan arkadasim?

Tarih: 28 Temmuz 2005, 17:51 - İp: yok
burkay
burkay (bilir kişi)
Ankara / Firma

Sence bir gıda mühendisi aynı zamanda iyi bir aşçı da olmak zorunda mı?

Tarih: 28 Temmuz 2005, 19:36 - İp: yok
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

bedirhana bakilirsa olmali burkay..

Tarih: 28 Temmuz 2005, 19:51 - İp: yok
bedirhan
bedirhan (üye)
İstanbul / Amatör

ÖNCELİKLE KONUYU YALNIŞ YERDE AÇTIĞIM İÇİN TÜM SİTE SAKİNLERİNDEN İ ÖZÜRLERİMİ KABUL ETMELERİNİ RİCA EDİYORUM...
AMA BU YAZIMA YANIT VERENLERİN dadanagast INDA 21 konu açmış,1128 cevap yazmış, burkay 48 konu açmış,803 cevap yazmış OLMASI NE KADAR İLGİNÇ VE KOMİK...
ÜSTELİK ŞIRACININ ŞAHİTLİĞİNİ BOZACININ YAPMASI DA CABASI...
BU SICAK AKŞAMDA BENİ ÇOK GÜLDÜRDÜNÜZ...LÜTFEN ALINMAYIN BEN SİZLERİ KIZDIRMAK İÇİN YAZMADIM...
LÜTFEN BİR KAÇ RESİM GÖNDERİN GALERİYE...IŞIĞINIZLA BİZDE AYDINLANALIM.
SEVGİLERLE...

#bedirhan' tarafından 28.07.2005 22:13:52 tarihinde düzenlendi.

#bedirhan' tarafından 28.07.2005 22:14:50 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 28 Temmuz 2005, 22:02 - İp: yok
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

sen de bizleri guldurdun valla bedirhan.. o yuzden oyle bir cevap verdim; boyle sacma sapan bir konuyu nicin actigini bulmaya calistiktan sonra.. meger espri yapiyormussun.. sen cok yasa.

Tarih: 28 Temmuz 2005, 22:46 - İp: yok
bedirhan
bedirhan (üye)
İstanbul / Amatör

TEK BAŞINA BULAMAZSINIZ SİZ, BURKAY İLE BİRLİKTE ARAYIN BU SAÇMA KONUYU NİÇİN AÇTIĞIMI...

BU YAZDIKLARINIZA DAHA FAZLA GÜLDÜM..

#bedirhan' tarafından 28.07.2005 22:53:06 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 28 Temmuz 2005, 22:49 - İp: yok
huzun_seli
huzun_seli (üye)
İstanbul / Amatör

bedirhancım mail adresını verebilirsen sana konu ile alakalı bir resım hedıye edeyım

Tarih: 28 Temmuz 2005, 22:56 - İp: yok
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

agzinda bir resimdir geveleyip duruyorsun kac saattir; galeriye gonderecegini soylemistin.. bekliyorum gonder bakalim.. cok konustugumu gosteren.. bravo valla sana.. ne sanatkar adamsin ki benim 1100 mesaj yazmisligimi anlatan bir resim (fotograf demek istiyorsun herhalde; yoksa evde oturup resim mi yaptin bu konuyla ilgili.. boyama kitabi mi kullandin bari? ) var elinde.. bravo valla sana.. kimse eline su dokemez senin.. zaten gonderdigin kisisel cevap ve forumda yazdiklarindan sonra ne kadar yaratici ve bos konustugunu millet goruyordur..
...
ne guzel ya.. ne guzel egleniyorsunuz; kafa kafaya vermis iki kendini bilmez oyle.. bravo valla size..
yaz sicaginda guluyor bir de.. gul bakalim, aman dikkat et de catlamayasin bir yerlerinden..
he bu arada mail adresini ver huzunlu kardese; sana boyadigi resminden gonderecek.. artik karsilikli gulusur durursunuz.. heh.. lay lay lom..

Tarih: 28 Temmuz 2005, 23:11 - İp: yok
huzun_seli
huzun_seli (üye)
İstanbul / Amatör

dadanagast bak canımı sıkmaya başladın ben bedirhana bir iletı yazdım sen nıye gocunuyosun lafların gayettt nezaketsızz ve hakaret doluuu beni eleştireceksen mantıklı cumleler kur hıtabetını kullan falan ama hakaret edıp kendını haklı bizi ise ıkı tan ekendını bılmez zevat neviinden gostermeye calısma
umarım bu bana yazdığın son msj olurrr.
yada yazacaksan ınsan gibiii bir şeyler yazzz.
butun uyeler senın de benımde uslubumu gorduler

Tarih: 28 Temmuz 2005, 23:30 - İp: yok
bedirhan
bedirhan (üye)
İstanbul / Amatör

Farkındaysanız benim sizlere yanıt vermek için ortağa gereksinimim yok.O tür koalisyonlara da girmem kimseyle.Beni kendinizle karıştırmayın lütfen...
Kendini bilmez ifadesini de aynen iade ediyorum.Ben sizi yazdıklarınızdan seviyeli biri olarak görmüştüm.Ama görüyorum ki kontrolu kaybediyorsunuz.Eğer böyle konuşmaya yada yazmaya devam ederseniz o iyi kullandığınız klavyeyi ben sizin boğazınıza kadar iterim.Buna hiç şüpheniz olmasın.
Hiç hoş deyil çirkin yazmanız.Ben size hakaret etmedim kötü ve ağır şeyler de söylemedim.Nacizane bir tesbitim vardı burada o nu dile getirdim.Hiç foto. göndermemiş iki sazan benim oltama taktığım solucana atladıysa benim bunda suçım yok.

#bedirhan' tarafından 28.07.2005 23:47:32 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 28 Temmuz 2005, 23:35 - İp: yok