pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Samsunga (bt Servis) Yazıklar Olsun

Ellerine 13,06,2008 günü geçen samsung gx 10 marka slr makinamla alakalı şimdiye kadar bana hiçbir iblgi vermeyen, defalarca aramama rağmen yapılan ve yapılacak işlemle ilgili hiçbir bilgi vermeyen , makinamın durumunu öğrenmek için teknik servise bile beni ulaştırmayan samsung teknik servisini kınıyorum.
Bİr aya yakın süre geçti. Tüm böceklerin en aftif olduğu zaman geçti. Benim makro yatırımı heba oldu yani. BU hususu özellikle belirtmiş idim kendilerine halbuki. Sözde en kısa zamanda gelecekti makinam.
Gönderirken makinanın değişimini talep ettim. Eminim tamir ettiler. DEğişim hususunda Tüketici kanununun tanıdığı tüm hakları kullanacağım.
Samsung çok büyük ayıp etti gerçekten. samsung gx 10 alın diye ettiğim tavsiyelerden utanıyorum. Madem beceremeyeceksiniz gidin beyaz eşya satın.

Tarih: 7 Haziran 2008, 10:48 - İp: 88.***.**3.198
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Birine verse hayır yapmış olmaz ki çağdaş..

Verdiği adamın başını dertten derde sokar

Onun için en iyisi yakması.

Tarih: 25 Haziran 2008, 00:47 - İp: 88.***.**2.121
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

ya versin birine duzelır. buadamın sanssızlıgıı hersey,misal olmaz ya bana verse duzelir aksamına..

Tarih: 25 Haziran 2008, 00:51 - İp: 78.***.**6.226
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Gerçi orası da öyle..

Bence pazarbeyde yüksek miktarda elelktrik var..Hep onun için eline aldığı cihazlar bozuluyor..

Tarih: 25 Haziran 2008, 00:55 - İp: 88.***.**2.121
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Dağılın bakiim topiğimden., keserim makinanınızı bak.
Yakcem arkadaşlar yakcek. Hemde törenle. Kütahya nitfotoğraf çetesi ve afyon çetesini toplacem. Sonra ne kadar ajans ve yerel tv varsa gazete varsa çağırcem. Valilikten izin alcem. Belediyeye haber verip gerekli önlemleri almasını isteyeceğim. Sonrada vazonun önünde benzin döküp yakcem.
Emme önce bakalım bir daha gönderelim makinayı. Nolcek. Değiştirmezlerse yakarım. 1300 ytl benim için önemli değil.

Tarih: 25 Haziran 2008, 11:48 - İp: 88.***.**6.12
gorbi67
gorbi67 (Objektif)
İstanbul / Amatör

Haaa yakmadan önce bide vazonun içine koymak için bokehli papatya fotolarıda çek. Etkileyici olur emi...

Tarih: 25 Haziran 2008, 12:09 - İp: 88.***.**3.29
hata
hata (üye)
Ankara / Meraklı

Pazarbey bu servis seninle resmen dalga geçiyor. Bence makinayı tekrar göndermeden dava açsan daha iyi olurdu.

İlla makinayı yakacaksan tapla ekibi Ankara'ya gel Kızılay'da meydanda yakalım makinayı daha çok ses getirir. Olmadı hep beraber İstanbul'a gidelim Taksim'in orta yerinde yakarız poliste bize biber gazı sıkar çok daha şatafaltı olur.

Tarih: 25 Haziran 2008, 12:44 - İp: 81.***.**5.226
bisquit
bisquit (üye)
Antalya / Meraklı

pazar abi yakma bana ver bende sevisle ugarascak kadar yeterince zaman ve sabır var

Tarih: 25 Haziran 2008, 16:46 - İp: 78.***.**3.30
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

bisquit sıraya gir,ben daha sabırlıyım,hem yazbouy istanbulda olcam ben ugrasırım servisle..
pazarcıgım yakma gaijincigine ver

Tarih: 25 Haziran 2008, 17:06 - İp: 78.***.**6.226
mgirgin
mgirgin (üye)
Muğla / Amatör

Samanyolunu en çok ben izliyom Makine benim hakkım

Tarih: 25 Haziran 2008, 17:37 - İp: 88.***.**5.145
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

abi 105 mm makroyu bana ver de diğerlerini kime verirsen ver..

hatta harbiden verme yak..

Bak aklıma geldi..Boğaz köprüdsünde yak abi..Acaip ses getirrisin.

Zamsung böyle bir makine çıkardığına çıkaracağına ve hele de senin gibi bir abimize bunu verdiğine vereceğinie dünyalar ötesi pişman olmazsa ne olayım..

Tarih: 25 Haziran 2008, 17:42 - İp: 88.***.**1.247