pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Samsunga (bt Servis) Yazıklar Olsun

Ellerine 13,06,2008 günü geçen samsung gx 10 marka slr makinamla alakalı şimdiye kadar bana hiçbir iblgi vermeyen, defalarca aramama rağmen yapılan ve yapılacak işlemle ilgili hiçbir bilgi vermeyen , makinamın durumunu öğrenmek için teknik servise bile beni ulaştırmayan samsung teknik servisini kınıyorum.
Bİr aya yakın süre geçti. Tüm böceklerin en aftif olduğu zaman geçti. Benim makro yatırımı heba oldu yani. BU hususu özellikle belirtmiş idim kendilerine halbuki. Sözde en kısa zamanda gelecekti makinam.
Gönderirken makinanın değişimini talep ettim. Eminim tamir ettiler. DEğişim hususunda Tüketici kanununun tanıdığı tüm hakları kullanacağım.
Samsung çok büyük ayıp etti gerçekten. samsung gx 10 alın diye ettiğim tavsiyelerden utanıyorum. Madem beceremeyeceksiniz gidin beyaz eşya satın.

Tarih: 7 Haziran 2008, 10:48 - İp: 88.***.**3.198
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Var bende bir uğursuzluk.

Tarih: 14 Haziran 2008, 20:37 - İp: 88.***.**4.62
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Abi arada sırada çıplak ayakla toprakta yürü..Askerdeki gibi.

Fazla elektriğini toprağa sat..Yoksa öyle yüksek elektirk ile yakarsın aldığın cihazları

Bu arada hala daha ses yok değil mi?

Tarih: 14 Haziran 2008, 22:17 - İp: 88.***.**2.35
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

yok hoca yok . beni en iyi sen anlarsın.

Tarih: 15 Haziran 2008, 01:46 - İp: 88.***.**4.62
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Abi en iyi anlar mıyım bilmem ama makinemi alırken çektiğim bir aylık sıkıntıyı daha unutmadım..Artı şu an ki arızası nedeniyle ne yapacağımı da bilmiyorum..Acaba o düğmeyi kullanmadan kilitleme yapabileceği bir başka yol var mı onu da bilmiyorum..

Adnan abinin sitesinde de aynı topiği açtım ordan da bir ses çıkmadı..Offf ki of.

Biraz daha önce arızalansaydı bari yeni lensi almazdım..Onu da aldık..

Tüm şevkim iştahım kayboldu gitti.

Onun için sseni ço iyi anlıyorum abi..Allah kolaylık versin ne diyeyim..

Tarih: 15 Haziran 2008, 14:06 - İp: 88.***.**8.101
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Ya yaişte böyle. DEmekki neymiş. canon nikon harici almıcekmişiz.

Tarih: 15 Haziran 2008, 16:58 - İp: 88.***.**4.62
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

yahu ne alakası var.
garanti heryerde sıkıntı,kac tane şikayet okuyoruz hergun..
erkayalar boyle karfo soyle diye...
---
sen once bir yaptıgına baksana.
yıllarca makine aldım alcam ne alıyım ne vereyim de git daha piyasada tek oda baska markadan devşirme makinesi olan samsung al,ondan sonra vay servis yokmus vay su yokmus.adam bi makine için servismi açar
pentaxda degil samsung

--
ekmek yakma makinenin markası neydi unuttum?
aa pardon zaten hiç duymamıstım..sen boyle alısverişler yap ondan sonra talihim yok bahtım kara diye sarkı turku soyle milletide korkut umutsuzlandır. aman lazut bu adama kanıpta korkulara duşme, uykusuz kalma, gokten talih yagsa pazarbeyın kucagına salih düşer..
--
once bi mantık alısverişi yapsan sonrasında sıkıntı cekmeyeceksin ama....

Tarih: 15 Haziran 2008, 20:29 - İp: 78.***.**6.137
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Yahu pazarbeyin bu talihsizliklerini aslında çok iyi biliyorum..Herkesin kapış kapış aldığı sigma lensi o alınca bir anda arızalanmıştı..

Belki sqamsung ta ve diğerleri de öyle..yani bu slih talih olayları meşhur..

Ama gaijin ben makineyi göndersem ve aradan 1 ay geçse ve maikine de kaybolup gitse ebn mahkelmerde nasıl uğraşırım yahu..

Makinemi gerçekten çok seviyorum..Ve belki de haklısın.Asıl sorunum makinein arızalanması..Bu nikon da olsa aynı sıkıntıtıyı çekerdim..Yo yo haklısın çağdaş..

Tarih: 15 Haziran 2008, 20:38 - İp: 88.***.**2.18
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

hocam arada kaynadı sanada gecmiş olsun ama bak burkay ustada yol gostermiş,onunda katkısıyla sorunsuz bir surecte atlatırsın bu sorunu.
bunlar elektronik aletler,kul yapısı diyeyimde daha etkili olsun bozulma ihtimalleri herzaman mevcut. 1 milyonda birde cıksa ıhtımal dahilinde.
o bir kişide pazarbey...
sırasını savdı senın için rahat olsun

Tarih: 15 Haziran 2008, 22:54 - İp: 78.***.**6.137
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Gaijin sanırım samsung servisliğini aldın. Yazık yızık. BEnden tarafa olceğine gidip zamzonu tutuyon. TUh sana.

Tarih: 15 Haziran 2008, 23:54 - İp: 88.***.**0.112
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

yok samsungun tarafını tutmam boyle bir konuda, (hernekadar bozulan crea mp4 playerımı garantiye yolladıgımda cok ust modeli bir samsung mp4 player yollamıs olsalarda )

sanada gecmiş olsun. sıkıntıdan kendini yemege verme sakın,zaten ekmek makınesıde yakıyomus yanık yanık kanserojen olur onlar.

Tarih: 16 Haziran 2008, 03:07 - İp: 78.***.**6.137