pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Samsunga (bt Servis) Yazıklar Olsun

Ellerine 13,06,2008 günü geçen samsung gx 10 marka slr makinamla alakalı şimdiye kadar bana hiçbir iblgi vermeyen, defalarca aramama rağmen yapılan ve yapılacak işlemle ilgili hiçbir bilgi vermeyen , makinamın durumunu öğrenmek için teknik servise bile beni ulaştırmayan samsung teknik servisini kınıyorum.
Bİr aya yakın süre geçti. Tüm böceklerin en aftif olduğu zaman geçti. Benim makro yatırımı heba oldu yani. BU hususu özellikle belirtmiş idim kendilerine halbuki. Sözde en kısa zamanda gelecekti makinam.
Gönderirken makinanın değişimini talep ettim. Eminim tamir ettiler. DEğişim hususunda Tüketici kanununun tanıdığı tüm hakları kullanacağım.
Samsung çok büyük ayıp etti gerçekten. samsung gx 10 alın diye ettiğim tavsiyelerden utanıyorum. Madem beceremeyeceksiniz gidin beyaz eşya satın.

Tarih: 7 Haziran 2008, 10:48 - İp: 88.***.**3.198
gorbi67
gorbi67 (Objektif)
İstanbul / Amatör

Üzüntünü anlıyorum sevgili Pazar.Sanırım Pentax'ında distribütörlügünü aynı firma aldı.Yani aynı servisler Pentaxlarada bakecek ne olcek acep.
Sen işini bilirsin Pazarım.Yağ gürle oralarda.Onlara dünyayı dar et.Görsünler Pazarın ne olduğunu.
Cumartesimi yamanmış Pazarmı yamanmış ? Hehe
Neyse bu şakası ne terbiyesiz adammış bunlar ya
Galeride birden makro kalitesi düştü.Meğer sebep buymuş.
Neyse geçmiş olsun Pazarım.

Tarih: 7 Haziran 2008, 14:10 - İp: 88.***.**9.99
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Yazık o zaman pantaksa da.
Bu kadar vurdumduymazlık olurmu ya.
Gitti gül gibi makrolar.
Bi yeni makina göndermesinlerde göreyim onları ben.

Tarih: 7 Haziran 2008, 15:45 - İp: 88.***.**4.96
sabanersan
sabanersan (üye)
Bursa / Meraklı

epey önce gördüm kocaman gönüllüm..sırtıma-gönlüme ağır bir yük oturdu..yazamadım.."tröstler" biraz daha semirsin diye zemin hazırlıyorlar..canavar gibi makina yapmışsınız..geniş manada hizmeti iyi verseniz..bu dünyada olmaktan mutlu olan o kadar çok insan var..iyi bir alternatif olsanız..yekün içinde çok cüz'i bir maliyet tutar...sana yazdıklarımı-söylediklerimi düşünüyrum..birde bu duruma bakıyorum..tıkadılar.....

Tarih: 7 Haziran 2008, 16:18 - İp: 88.***.**9.112
gorbi67
gorbi67 (Objektif)
İstanbul / Amatör

Helal sana Pazarım, Yağ gürle es...Bunlar puan alıcı yumruklar.

Tarih: 7 Haziran 2008, 16:19 - İp: 88.***.**9.99
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Şağban abi sağolasın. Haklısın dediklerinde. MAkinayı çok iyi biliyorsun sen. Lakin ben bundan sonra kimseye al diyemem. HAtta belki kendim bile elden çıkarırım.
Gorbi sanada teşekkür ederim. Moral verdin.

Tarih: 7 Haziran 2008, 16:28 - İp: 88.***.**4.96
eren_yener
eren_yener (üye)
İstanbul / Amatör

Bt-Servis Kont bilişimin servis firmasıdır. Pentax ile ilgili sitelerine baktım. Herhangi bir bilgi yok. Ayrıca Pentax'ın sitesinde sadece bükey gözüküyor.

Tarih: 7 Haziran 2008, 16:33 - İp: 88.***.**2.236
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Ne olursa olsun pentakçılar ve samsungçular büyük bir gol yedik.

Tarih: 7 Haziran 2008, 16:40 - İp: 88.***.**4.96
mgirgin
mgirgin (üye)
Muğla / Amatör

Demek ki bu sebepten ötürü benim makrolarıma iç geçiriyormuşsun.

Şaka bir yana üzüldüm valla.Makro için en güzel dönem serviste geçmiş.Yahu pazarlamalarına verdikleri önemin birazını da servislerine verseler çok güzel olacak..

Tarih: 7 Haziran 2008, 17:07 - İp: 85.***.**0.42
gorbi67
gorbi67 (Objektif)
İstanbul / Amatör

Istanbulda fısıltı gazetesi derki Pentax Konta geçiyor.
Benim Pentaxta spot artık bozulunca elimize alıp kapı kapı dolaşırız. İnşallah böyle birşey yaşamayıız.
Şimdiden avukatım sensin garih Pazar Bey...

Tarih: 7 Haziran 2008, 17:38 - İp: 88.***.**9.99
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

BU kadar olurmu ya. Bİr ay oldu. 30 iş günü süreleri var diye bir insan bu kadar mağdur edilirmi hiç. Gelsin makina dediğim gibi değişmemiş olursa mahkemeye vercem. İbreti alem olsun.
Gorbi beyaz eşya tamircisine gitceksin.

Tarih: 7 Haziran 2008, 19:39 - İp: 88.***.**4.96