flashcolor
flashcolor (üye)
Bursa / Stüdyo Fotoğrafçısı

Ocak Elektronik

SN ocak elektronik yetkilisi erdem gider bey sizinle sorunum 1 degil 2 degil 3 degil tam 4 oldu her ne kadar yeneni osanızda bunları en kısa zamanda mehmet bey ve köksal bey e iletecegim belki onlar az da olsa vicdanlıdırlar sen malını satıyosun biz sanatımızı yapıyoruz evimize ekmegimizi götürüyoruz ama snn sayende sattıngın sıfır yerine demo makinelerle arızalı kartlarla yalnlarınla dolanlarınla hep sorun yaşıyoruz aldıgım sony up dr 200 ile aldıgım 204 kagıt tam 1 yıl oldu arızalı oldugunu size söyledim hatta numunelerinide yolladım üzerinden 1 yıl geçti benden ribonlarını istiyosun bu firmaya yakışıyomu elemanlarına söyleyeceksin bu gibi hallerde hemen müdahale etmeyi ama sen oturdugun yerin hakkını vermedigin için bizim ne yaşadıgımızı bilmedigin için böyle geçiştirmeye calısıyorsun 10x15 maliyeti 150 krş diye sattıgınız şimdi 350 krş olan kagıtları ben en sevdigim kişilerin dügünlerinde bastım o arızalı kartları 1 ay sonra kiremit renginde geri geldi bu kimin suçu kim rezil oldu paramızla biz rezil olduk o makineyi kırar atarım ama sana muhtaç olmam sanada hakkımı helal etmem ödemeyede gücün yetmez .

Tarih: 22 Mart 2009, 12:53 - İp: 88.***.**0.122
erdemgider
erdemgider (üye)
İstanbul / Firma

Sayın Ünal Varken ve Formda bu konuyu okuyup durumun düzelmesi için yorum yapan herkese teşekkür ederiz.

Sıkıntının başlayış yada oluş şekli kişilerin tavırları gibi konular hiç önemli değildir.
Ve Kaybedilmiş müşteri asla kazanc olmaz.

Konunun çözümü adına Foto Flash - Ünal Varkan Bey'e 28 Mart Cumartesi Günü Kargoya teslim edilip ulaşması için 2 Koli 2UPC-R204 kağıt teslim edilecektir.

Herkese Teşekkürler ve Hayırlı işler dilerim
Erdem Gider
Ocak Elektronik
Pazarlama Müdürü

Tarih: 27 Mart 2009, 19:26 - İp: 85.***.**1.118