sergei
sergei (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

Gap Elektronik Doğubank

Buradan alışveriş yapmış biri olarak diğer tüketicileri uyarmak istiyorum. Garantili ürün sattığını söyleyen bu firma kartvisit üzerine tarih ve imza atarak garanti verdiğini iddia ediyor. Üründe problem cıktıgı zaman da garanti kapsamında olmadıgını söyleyip fahiş fiyatlarla, adı servis kendisi tamirciden öte olmayan adı duyulmamış yerlerin fahiş fiyatlarıyla sizi başbaşa bırakıyor... Arkadaşlarım söylemişti. Makineni alacaksan adam gibi yetkili ve faturalı bir yerden al diye....

Tarih: 3 Eylül 2008, 18:25 - İp: 88.***.**2.21
adul
adul (üye)
Muğla / Özel Gün Fotoğrafçısı

doğubank ın nerdeyse tamamı öyle

Tarih: 3 Eylül 2008, 21:33 - İp: 85.***.**0.173
tosgaba
tosgaba (üye)
İzmir / Meraklı

bu gap ı önceden de duymuştum böyle oldugunu??

Tarih: 10 Eylül 2008, 17:57 - İp: 85.***.**1.99
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Almadan bir araştırsaydınız ya keşke.Olan olmuş ama.İade et gitsin.

Tarih: 11 Eylül 2008, 00:57 - İp: 88.***.**3.173
bazza29
bazza29 (üye)
Gümüşhane / Stüdyo Fotoğrafçısı

Hklısın kardeşim Gap ve doğuban denilen gangaster yuvası aynen öyle. Geçen sene kamera almak istedim paramla rezil ettiler beni. Sonra ben vazgeçtim almıyorum dedim; senmisin öyle diyen o kattaki dsükkan sahipleri bir toplandılar illla alcaksın diyorlar korkutmaya çalıştılar ben alttan almayınca kurtarabildim . Birde ankarada başıma gelmişti. Bizim İnsanımız medeniyeti nezaman öğrenecek kardeşim?

Tarih: 18 Eylül 2008, 11:04 - İp: 88.***.**8.183
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Yok,öyle yapmıyorlar orada..Sadece esnafını seç yeter..Korkmayın yahu.

% 20 ÖTV ,yani yüzde %20 artışlar ay başında fiatlara uygulanacaktır..

Tarih: 18 Eylül 2008, 21:37 - İp: 88.***.**0.231
mveysel
mveysel (üye)
Adana / Profesyonel Fotoğrafçı

nazir kardeşim haklısın dediğin olay benimde bir kere başıma geldi.. yani illa alma mevzusu.. aldım elime teli 155i arıyorum hepinizle birden uğraşamıycam dedim dememe kalmadı hepsi kusura bakma, özür dileriz, yanlış anladın sen bizi bilmem ne dediler çekip gittim.. yazık hemde çok yazık.. böyle şeyleri yaşamak.. ama birde iyi olan esnafta var içlerinde benim makinayı aldığım yer adam gayet ilgili biriydi bide bizim oralı çıktı makinayı aldım ne sorunun derdin olursa gel sorunun olmadı gel çayımı iç daima beklerim dedi ki gittim çayını içtim sohbet ettim adamla hafıza kartı hediye etti çaydan sonra var yani böyle insanlarda.. gap elektroniği biliyorum sadece fiyat sormak için 3-5 kez girmişliğim var ama bişey almaya yeltenmedim çünkü pek ilgisiz geldiler bana ki iyikide almamışım..

Tarih: 19 Eylül 2008, 00:22 - İp: 78.***.**4.138
tacidemir
tacidemir (üye)
İstanbul / Amatör

Arakadaslar,

Bence firmlari suclayana kadar neden oralardan bu makineleri edindigimizi samimi olarak soralim kendimize... Garantilisi 2000 tl olan makineyi dogubanktan 1300-1400 tl ye aldigimizda "ne gerek var garantiye" diyoruz.. Bende ayni seyi dusunuyorum... Ama sorun yasadigimizda direkt firmalari sucluyoruz. Oysa hepimiz buradaki mallarin garantisinin olmadigini biliyoruz. Gap tan simdiye kadar 4-5 tane makine aldim ancak hic birinde henuz sorun yasamadim ama biliyorumki ve garantisi yok makinelerin. Fakat 3500 tk lil D90 ni 2100 tl ye aldim ve problem yasadigimda firmayai suclayamam. Bu dogru olmaz. Bunu hepimiz bilerek aliyoruz aslinda.

Tarih: 18 Haziran 2009, 13:12 - İp: 212.***.**3.249
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

tacidemir'e katılıyorum.

Tarih: 18 Haziran 2009, 16:55 - İp: 88.***.**2.62
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Faturalı alın nereden alırsanız da..Hakkınızı daha iyi ararsınız siz de tüketici olarak.Fatura kesmez iseler onların sorunu ve sizinde sorununuz..Ürünlerin girişi vardır işletmede herhalde,çıkışını da yapmak zorunda bir şekilde..

Tarih: 19 Haziran 2009, 00:43 - İp: 88.***.**6.43
dedemkorkut
dedemkorkut (üye)
İstanbul / Amatör

bizim bir atasözümüz var kendi düşen ağlamaz diye bende doğu banktan makine aldım fiyatı faturalı ürünlere fiyatı çok farkediyor mallar kaçak geldiği için fatıra kesilmiyor.alırken deneyip o şekilde aldım satıcı 1 ay dükkan garantisi verdi.1 ay geçtikten sonra çıkan arızayı kabul etmiyor.o yüzden bu tip yerlerden alışveriş yaparken insanlar bunu kabul edip o şekilde gidiyor.sonradan benim haberim yoktu ben bilmiyordum demek fayda etmez çünkü faturalı mallarla aralarında çok ciddi fiyat farkı var.bende bunu bilerek doğubanktan ürün aldım

Tarih: 2 Ağustos 2009, 13:45 - İp: 65.***.**4.13