fdiker
fdiker (Site Sahibi)
İzmir / Firma

Netfotoclub - İzmir Toplantıları

Uyarı

1. Forumda yazılan mesajlardan tamamen üye sorumludur.
  2. T.C. yasalarını ya da uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar foruma gönderilemez.
  3. Konu açmadan önce forumu aramanız önerilir. Bir birinin benzeri konular silinecektir.
  4. Konunuzu, ilgili ve sadece tek bir bölüme açın.
  5. Konunuzun başlığını, sorunuzla ilgili özet bir cümle olarak belirtin. "Acil..., yardım.., buraya bakın..., makine alacam kararsız kaldım..." şeklindeki konular silinecektir.
  6. Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz.
  7. Site tanıtımı, reklam, satış ve satın alma ilanı şeklindeki mesajlar silinecektir.
  8. Özel mesaj sistemi ya da mail üzerinden dosya ve bilgi paylaşımı talebi içeren mesajlar silinecektir.
  9. Programların crack ve seriallerini dağıtmak, crack, warez, hack benzeri sitelerin tanitimi kesinlikle yasaktır.
  10. Telif hakları kanunu kapsamında; kullanma klavuzu, görüntülü belge veya dökümanların yayınlanması, bu belge ve dökümanları barındıran sitelere link verilmesi kesinlikle yasaktır.
  11. Herhangi bir kullanıcının kişisel bilgilerini yayınlamak ve özel mesaj sistemindeki bir konunun foruma taşınması kesinlikle yasaktır. Rahatsız edici mesajları olduğunu düşündüğünüz üyeyi site yönetimine bildirin.
  12. Foruma konu açan ve cevap yazan her üye yukardaki kuralları kabul etmiş sayılır, aksi davranışlar üyelik iptaline neden olur.

Tarih: 6 Kasım 2009, 22:25 - İp: 188.***.**3.131
fotosafaripro
fotosafaripro (üye)
İzmir / Reklam Fotoğrafçısı

Bu akşamki toplantıya gelince ;
Cevherler yavaş yavaş pırıltılarını göstermeye başlıyor.
Sakız Adası nasıl? Düşünceleriniz nedir? Ortamdan, servis veya başka yönlerden olumsuz yanları var mı?
Sizler ayrıldıktan sonra Lilian Petkopulu ile ( Halkla ilişkiler / Hissedar ) bir saat kadar sohbet ettik. Bu toplantılarımızı Sakız Adası'nda yaptığımıza çok memnun olduğunu ve kalabalık olmamız durumunda daha farklı bir yerleşim düzenine geçebileceklerini söyledi.
Aynı zamanda, çok sık olmasada gezilerimize katılarak fotoğraf eğitimi almak istediğini söyledi.
Amacının da...National Geographic Selanik bürosu ile irtibatlı olmasından yararlanarak, fotoğraf vermek ve farklı bir deneyim yaşamak olduğunu ifade etti.
Kendisi aynı zamanda İzmir belediyesinde ( Bir turizm projesi kapsamında ) Yunanca ders veriyor. Bu hafta toplantımızda aramızda olacak ve kendisini Netfotoclub üyesi yapacağız.
Şimdilik haberler bu kadar.
---------------------------------
Evet.........Urla iskele mi? Sığacık mı?

#fotosafaripro' tarafından 10.12.2009 01:56:59 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 10 Aralık 2009, 01:22 - İp: 195.***.**7.49
apsaras
apsaras (üye)
İzmir / Amatör

Dün akşam gerçekten çok keyifliydi...Sakız Adası sıcak, ferah, hoş bir mekan, müzikleri de güzeldi Buluşmalarımızın orda olması bizler için süper oldu bence.
Murat Beyin bazı fotoğrafları gerçekten çok çarpıcıydı, bizlerle paylaştığı için teşekkür ederim.
İlk gezimiz için tercihimi Sığacık'tan yana kullanıyorum.
Bakalım neresi olacak

Tarih: 10 Aralık 2009, 08:34 - İp: 78.***.**6.66
akrep035
akrep035 (üye)
İzmir / Amatör

dün aksam muratın bazı fotografları uc noktadaydı ama güzel fotograflardı
Mekan güzel sıcak bir ortamı var ve içebilecegim düzgün kahveleri vardı :D
İlk gezimiz için bende tercihimi Sığacık'tan yana kullanıyorum.

Tarih: 10 Aralık 2009, 08:56 - İp: 78.***.**2.205
f.baykal
f.baykal (üye)
İzmir / Meraklı

dün akşam ve yeni mekanımız gerçekten keyifliydi. bence mekanın sıcak ve nezih olması bizleri pozitif anlamda etkiledi benden sakız adasına 10 puan.
akşam sunum yapan murat arkadaşımızı cesareti için kutluyorum zira ben fotoğraf sunumu için yeterli cesareti hiç gösteremeyeceğim galiba. bu arada buraya eklediğim fotoğraflar gerçekten çok amatörce çekilmiş fotoğraflar. ilk önce onları paylaşayım istedim ki; hem ben hem de sizler eğitimin neler kattığını ya da benim eğitilip eğitilemediğimi gözlemleyebilelim... )
arkadaşımızın fotoğrafları güzeldi.
ilk gezimiz için sığacık benim de tercihim olabilir.

Tarih: 10 Aralık 2009, 10:13 - İp: 81.***.**9.140
puskas
puskas (üye)
İzmir / Amatör

Belki farkında olmayanlar oldu ama başka masalardan gelip bizi izleyenler oldu Lilian Bey'inde bize katılacak olması gerçekten çok güzel bir haber.. Bende oyumu Sığacık'tan yana kullanıyorum..

Tarih: 10 Aralık 2009, 10:14 - İp: 78.***.**8.156
puskas
puskas (üye)
İzmir / Amatör

Ferda hn. fotoğraflarınıza baktım.. Kadraj, ışık ve açı konusunda gerekli bilgileri aldığınızda çalışmalarınızın değişeceğine eminim

Tarih: 10 Aralık 2009, 12:48 - İp: 78.***.**8.156
orhanyldz
orhanyldz (üye)
İzmir / Amatör

tekrar merhaba öncelikle geçmiş olsun dilekleri için teşekkürler.umarım kayıp olmaz benim içineğer söz hakkım varsa bende tercihimi sığacıktan yana kullanmak isterim

Tarih: 10 Aralık 2009, 13:52 - İp: 78.***.**4.175
neris
neris (üye)
İzmir / Meraklı

Akşamki Toplantı çok güzeldi Sakız Adası çok daha güzel sıcak evet belki kalabalık olduğumuz için sıkışmak zorunda kaldık ama aslında bu bizim biraz daha kaynaşmamızı sağladı.
Murat arkadaşımızın Sunumu çok güzeldi özellikle çiçekci serisi
Haftasonu programı ile ilgilide benim oyum sığacık Olmasından yana.

Tarih: 10 Aralık 2009, 14:16 - İp: 88.***.**1.176
f.baykal
f.baykal (üye)
İzmir / Meraklı

sevgili puskas dediğim gibi işin daha çoook başındayım eleştirilerinizle piştikçe daha iyi olacağıma inanıyorum ama tabi bu arada siz de benim kötü fotoğraflarıma bir müddet daha katlanmak zorunda kalacaksınız

Tarih: 10 Aralık 2009, 15:03 - İp: 81.***.**9.140
rasitd
rasitd (üye)
İzmir / Amatör

ben bu hafta sonu gelemeyeceğim malesef, çalışıyorum çünkü inşallah diğer gezilere...

Tarih: 10 Aralık 2009, 15:46 - İp: 85.***.**4.125