eda_duman
eda_duman (üye)
İzmir / Amatör

İzmirde Ücretsiz Fotoğrafçılık Kursu !

Bornova Uğur mumcu kültür merk. salı ve perşembe günleri ücretsiz olarak 4 aylık bir kurs ben gidiyorum kesinlikle çok yararlı ..18.30 da başlıyor

Tarih: 9 Mart 2010, 22:42 - İp: 78.***.**9.185
capo35
capo35 (üye)
İzmir / Amatör

nereye nasıl kaydoluyoruz peki?

Tarih: 21 Mart 2010, 23:47 - İp: 78.***.**1.55
eda_duman
eda_duman (üye)
İzmir / Amatör

kayıt gerekmiyor 18.30 da zemin katta resim odasında kurs.. salı yada perşembe günleri

Tarih: 23 Mart 2010, 22:59 - İp: 78.***.**5.61
evrensel
evrensel (üye)
İstanbul / Haber Fotoğrafçısı

Uyarı

1. Forumda yazılan mesajlardan tamamen üye sorumludur.
  2. T.C. yasalarını ya da uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar foruma gönderilemez.
  3. Konu açmadan önce forumu aramanız önerilir. Bir birinin benzeri konular silinecektir.
  4. Konunuzu, ilgili ve sadece tek bir bölüme açın.
  5. Konunuzun başlığını, sorunuzla ilgili özet bir cümle olarak belirtin. "Acil..., yardım.., buraya bakın..., makine alacam kararsız kaldım..." şeklindeki konular silinecektir.
  6. Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz.
  7. Site tanıtımı, reklam, satış ve satın alma ilanı şeklindeki mesajlar silinecektir.
  8. Özel mesaj sistemi ya da mail üzerinden dosya ve bilgi paylaşımı talebi içeren mesajlar silinecektir.
  9. Programların crack ve seriallerini dağıtmak, crack, warez, hack benzeri sitelerin tanitimi kesinlikle yasaktır.
  10. Telif hakları kanunu kapsamında; kullanma klavuzu, görüntülü belge veya dökümanların yayınlanması, bu belge ve dökümanları barındıran sitelere link verilmesi kesinlikle yasaktır.
  11. Herhangi bir kullanıcının kişisel bilgilerini yayınlamak ve özel mesaj sistemindeki bir konunun foruma taşınması kesinlikle yasaktır. Rahatsız edici mesajları olduğunu düşündüğünüz üyeyi site yönetimine bildirin.
  12. Foruma konu açan ve cevap yazan her üye yukardaki kuralları kabul etmiş sayılır, aksi davranışlar üyelik iptaline neden olur.

Tarih: 15 Şubat 2011, 05:42 - İp: 188.***.**4.219
asglbstnc
asglbstnc (üye)
İzmir / Amatör

Merhaba iyi günler; İzmir içinde fotoğrafçılık eğitimi arıyorsanız ve kaliteli bir kurumdan ders almayı düşünüyorsanız sizlere ;

Karşıyaka'da Erturgut Sanat
fotoğraf kursu İzmir

Gaziemir'de ArtCraft Akademi
fotoğraf kursu İzmir

Mavişehir'de 365 Sanat
fotoğraf kursu İzmir

#asglbstnc' tarafından 29.09.2017 17:17:27 tarihinde düzenlendi.

#asglbstnc' tarafından 29.09.2017 17:17:49 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 29 Eylül 2017, 17:16 - İp: 92.***.**5.8
  • 1