fdiker
fdiker (Site Sahibi)
İzmir / Firma

Netfotoclub - İzmir Toplantıları

Uyarı

1. Forumda yazılan mesajlardan tamamen üye sorumludur.
  2. T.C. yasalarını ya da uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar foruma gönderilemez.
  3. Konu açmadan önce forumu aramanız önerilir. Bir birinin benzeri konular silinecektir.
  4. Konunuzu, ilgili ve sadece tek bir bölüme açın.
  5. Konunuzun başlığını, sorunuzla ilgili özet bir cümle olarak belirtin. "Acil..., yardım.., buraya bakın..., makine alacam kararsız kaldım..." şeklindeki konular silinecektir.
  6. Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz.
  7. Site tanıtımı, reklam, satış ve satın alma ilanı şeklindeki mesajlar silinecektir.
  8. Özel mesaj sistemi ya da mail üzerinden dosya ve bilgi paylaşımı talebi içeren mesajlar silinecektir.
  9. Programların crack ve seriallerini dağıtmak, crack, warez, hack benzeri sitelerin tanitimi kesinlikle yasaktır.
  10. Telif hakları kanunu kapsamında; kullanma klavuzu, görüntülü belge veya dökümanların yayınlanması, bu belge ve dökümanları barındıran sitelere link verilmesi kesinlikle yasaktır.
  11. Herhangi bir kullanıcının kişisel bilgilerini yayınlamak ve özel mesaj sistemindeki bir konunun foruma taşınması kesinlikle yasaktır. Rahatsız edici mesajları olduğunu düşündüğünüz üyeyi site yönetimine bildirin.
  12. Foruma konu açan ve cevap yazan her üye yukardaki kuralları kabul etmiş sayılır, aksi davranışlar üyelik iptaline neden olur.

Tarih: 6 Kasım 2009, 22:25 - İp: 188.***.**3.131
puskas
puskas (üye)
İzmir / Amatör

Eğitimler daha başlamadı.. Bu hafta başlıcak O gün gelenleri listeye yazıp normalde listeyi dondurduk ama Çarşambaya sizi Sakız Adası'na bekliyoruz... Durumu hep beraber konuşuruz...

Tarih: 5 Aralık 2009, 22:18 - İp: 78.***.**9.156
christ
christ (üye)
İzmir / Amatör

Adres degişikligine sevindim ne bayık biryerdi orası bu süper oldu.Birde bu carsamba ben sunum yapıcam sizden istedigim acımasız ca eleştirin laflarınız tokat gibi gelsin ama acıtmasın

Tarih: 6 Aralık 2009, 12:13 - İp: 88.***.**2.156
puskas
puskas (üye)
İzmir / Amatör

nick değişmiş astral? Sunumunu heyecanla bekliyorum

Tarih: 6 Aralık 2009, 14:33 - İp: 78.***.**5.181
christ
christ (üye)
İzmir / Amatör

ewet ya degiştirmek zorunda kaldım.baska bi yerde kullanılıyormuş.Umarım kayda deger birşeyler sunabilirim

Tarih: 6 Aralık 2009, 20:30 - İp: 88.***.**2.156
puskas
puskas (üye)
İzmir / Amatör

hayırlısı.. yeni yerimizde şüphesiz daha keyifle izlicez sunumları..

Tarih: 6 Aralık 2009, 21:08 - İp: 78.***.**6.152
burakby
burakby (üye)
İzmir / Amatör

ne sunumu arkadaşlar? okul gibi sırayla tek tek sunumamı kalkıyoruz

Tarih: 6 Aralık 2009, 21:28 - İp: 78.***.**3.81
akrep035
akrep035 (üye)
İzmir / Amatör

evet ondan sonraki hafta sıra sende burak

Tarih: 6 Aralık 2009, 22:44 - İp: 78.***.**3.78
burakby
burakby (üye)
İzmir / Amatör

Hayatımda en nefret ettiğim şey sunumdur :D oysa haftaya okulda sunumum var hala onu dusunuom stres :D

Tarih: 6 Aralık 2009, 23:47 - İp: 78.***.**3.81
fotosafaripro
fotosafaripro (üye)
İzmir / Reklam Fotoğrafçısı

Merhaba fotodostlar...internetim ( nakil ) şimdi bağlandı. 3 günlük ayrılıktan sonra aranızda olabilmek çok güzel...... Nerede kalmıştık ?????

Tarih: 7 Aralık 2009, 11:40 - İp: 195.***.**7.147
merih.izmir
merih.izmir (üye)
İzmir / Amatör

Gezileri sabırsızlıkla bekliyorum.

Tarih: 7 Aralık 2009, 12:36 - İp: 94.***.**1.189