fdiker
fdiker (Site Sahibi)
İzmir / Firma

Netfotoclub - İzmir Toplantıları

Uyarı

1. Forumda yazılan mesajlardan tamamen üye sorumludur.
  2. T.C. yasalarını ya da uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar foruma gönderilemez.
  3. Konu açmadan önce forumu aramanız önerilir. Bir birinin benzeri konular silinecektir.
  4. Konunuzu, ilgili ve sadece tek bir bölüme açın.
  5. Konunuzun başlığını, sorunuzla ilgili özet bir cümle olarak belirtin. "Acil..., yardım.., buraya bakın..., makine alacam kararsız kaldım..." şeklindeki konular silinecektir.
  6. Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz.
  7. Site tanıtımı, reklam, satış ve satın alma ilanı şeklindeki mesajlar silinecektir.
  8. Özel mesaj sistemi ya da mail üzerinden dosya ve bilgi paylaşımı talebi içeren mesajlar silinecektir.
  9. Programların crack ve seriallerini dağıtmak, crack, warez, hack benzeri sitelerin tanitimi kesinlikle yasaktır.
  10. Telif hakları kanunu kapsamında; kullanma klavuzu, görüntülü belge veya dökümanların yayınlanması, bu belge ve dökümanları barındıran sitelere link verilmesi kesinlikle yasaktır.
  11. Herhangi bir kullanıcının kişisel bilgilerini yayınlamak ve özel mesaj sistemindeki bir konunun foruma taşınması kesinlikle yasaktır. Rahatsız edici mesajları olduğunu düşündüğünüz üyeyi site yönetimine bildirin.
  12. Foruma konu açan ve cevap yazan her üye yukardaki kuralları kabul etmiş sayılır, aksi davranışlar üyelik iptaline neden olur.

Tarih: 6 Kasım 2009, 22:25 - İp: 188.***.**3.131
ummu_5
ummu_5 (üye)
İzmir / Amatör

merhaba,
öncelikle bu güzel etkinlik için düşünen emek harcayan herkesi tebrik etmek isterim. Ben ve birkaç arkadaşım da başlangıç seviyesinde toplantılarınıza katılmak istiyoruz ancak biraz geç kaldık galiba acaba bu noktadan sonra katılmamız da bir sakınca olur mu? Bir de anladığım kadarıyla temel ve ileri düzey fotoğrafçılık eğitimleri veriliyor. Eğitim ücretleri hakkında bilgi alabirsem çok sevinirim. Görüşmek ümidiyle ...

#ummu_5' tarafından 30.11.2009 20:36:39 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 30 Kasım 2009, 19:23 - İp: 88.***.**9.190
orhanyldz
orhanyldz (üye)
İzmir / Amatör

ummu_5 henüz geç kalmış sayılazsın.çarşamba günü toplantıya katılarak ve isminizi yazdırarak eğitimlere katılabilirsiniz.ayrıca eğitim konusunda bir ücretlendirme söz konusu değildir.sadece fotoğraf çekmek istemeniz yeterli

Tarih: 30 Kasım 2009, 20:40 - İp: 88.***.**0.232
burakby
burakby (üye)
İzmir / Amatör

Merhaba degerli fotograf meraklıları:

İzmirde Fotograf meraklıları buluşmaları beni sevindirdi. Toplantıyı yapan yöneten arkadaşları tebrik ederim. Çok gecikmediğimi goruyorum en azından yeni başlamış sonradan dikkatimi çekti. Şu an profesyonelmiyim yoksa acemimiyim ? kararsızım. fotograf merakima 2000 senesinde canon a20 ile başlamış şu an D80 ile devam etmekteyim. başlangıç seviyesindenmi başlıyayım bilemiyorum çünkü ilk kez fotograf toplantısına katılacagım DEU elektronik okuyan öğrenciyim çarşamba gunleri toplantıya katılmak çok zor olacak hemde haftanın en karmaşık gunudur. cmt pzr gunlere taşınma ihtimali yokmu acaba? saat kaça kadar suruyor toplantılar ?

iyi gunler

Tarih: 1 Aralık 2009, 02:39 - İp: 78.***.**0.239
puskas
puskas (üye)
İzmir / Amatör

Teşekkür ederiz... Gün değiştirme ihtimali yok.. toplantıya katılınca nedenleriyle birlikte anlamış olucaksınız.. Bitiş saati belli olmuyor..

Tarih: 1 Aralık 2009, 11:42 - İp: 78.***.**1.165
burakby
burakby (üye)
İzmir / Amatör

katılamıcaz o zaman izmirde fotograf gezisi yapılıyorsa hafta sonları mutlaka haberim olsun katılmak isterim

Tarih: 1 Aralık 2009, 13:40 - İp: 78.***.**0.239
puskas
puskas (üye)
İzmir / Amatör

konuyu buradan takip edebilirsiniz.. yani birinin sizi uyarmasını beklemeyin

Tarih: 1 Aralık 2009, 17:53 - İp: 78.***.**3.93
fotosafaripro
fotosafaripro (üye)
İzmir / Reklam Fotoğrafçısı

Sevgili Burak...öğrenci olupta fotoğrafa uzaktan bakmanın acısını bilirim.
puskas, biraz kısa olsa bile aydınlatıcı her bilgiyi vermiş. Lütfen sen işin peşini bırakma. Bir defa bile olsa toplantımıza gel. Toplantıda senin durumunda olan pek çok arkadaşımızın ortak sorunu olan Gün/Saat uyuşmazlığını konuşur ve Fikret beye de danışarak halletmeye çalışırız.
Sadece gezilere katılacaksan sorun yok...Cumartesi veya Pazar uygun olacak. Eğer eğitim alacaksan orada da pek sorun yok. İşte Fikret beye danışacağımız konu bu.
Ama, geleneksel Çarşamba toplantılarına da katılacağım dersen...sevgili puskas sana gereken bilgiyi zaten vermiş. Toplantının gün veya saatini değiştirmek mümkün değil.
Tüm detayları konuşabilmek için yine de toplantıya gelmeye çalış....sevgiler.

Tarih: 1 Aralık 2009, 18:19 - İp: 195.***.**9.227
burakby
burakby (üye)
İzmir / Amatör

Öğrenci anılarını herkes yaşamıştır ama kalıcı durum olmadıgı için en azından 2010 da rahat edeceğim fotograf çekmeyi çok seviyorum sürekli yeni fikirler üretiyorsun fakat zaman bulamıyorum. En büyük hayalim tam donanimli macro tele standart geniş açı lensler ring flaş standart flaş sırt çantası fotografçı yeleği tripod şafak yeni sökmüşken ormanlık alana gidip akşama kadar güzel fotograflar çekmektir elbet bi gün olacaktır sadece sabretmek gerekiyor. Elbet bi gün toplantıya gelirim tatil zamanlarında. Gezilerde yardım isteyebilirim ufak detayların F degerleri keskinlik açısından birazda lens seçimi hakkında bilgi almaya çalışırım. İlk lensimi sipariş verdim nikon 50mm f1.8 deneme çekimleri yaparak karar verdim gerçekten guzel çekiyor eski model olmasına rağmen. İnş gerisi gelir tabi 2012 yılında kıyamet olmayacaksa

Tarih: 1 Aralık 2009, 23:28 - İp: 78.***.**0.239
puskas
puskas (üye)
İzmir / Amatör

Olaya biraz renk katmak istedim... Umarım beğenirsiniz..

burakby heyecan verici güzel şeyler yazmışsın.. Seni de eğitimlere mutlaka bekliyoruz..

#puskas' tarafından 04.12.2009 00:52:44 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 2 Aralık 2009, 16:02 - İp: 78.***.**9.170
fotosafaripro
fotosafaripro (üye)
İzmir / Reklam Fotoğrafçısı

puskas...ellerine sağlık, çok güzel olmuş.
Bu akşam toplantıda görüşeceğiz, ama...unutmadan belirtmek istiyorum.
Ben, Hatay ( nokta'dan )...eski muhitime, Güzelyalı'ya taşınıyorum. Bu nedenle İnternetimde nakilden kaynaklanan ( sanıyorum ) 5 iş günü bir boşluk olacak. Bu nedenle taşınma telaşı ve internet nakil işlemi nedeni ile sitede görünemeyeceğim.
Herhangi bir konu için görüşmek isteyen tüm arkadaşlarım cep telefonumdan diledikleri kadar arayabilirler.
Gündüz polatkan 0 536 889 12 38
Akşam toplantıda görüşmek üzere.....sevgiler.

#fotosafaripro' tarafından 02.12.2009 16:20:19 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 2 Aralık 2009, 16:18 - İp: 195.***.**9.227