ersin
ersin (üye)
Yurtdışı / Meraklı

Photoshopta Sanal Makyaj

ozellikle vesikalik cekimlerde bayanlar en iyi sekilde cikmak ister iste boyle durumlarda eger kisi makyajsiz gelmisse ve boyle bir seyde istiyorsa neden olmasin !!
boyle bir calisma yaklasik on dakika alir asagi yukari !! bu calismayi bes ayri bos layer uzerinde yaptim isteyen arkadaslara ayrintili aciklamasini yapabilirim !!!!

Tarih: 25 Ekim 2005, 13:58 - İp: yok
ersin
ersin (üye)
Yurtdışı / Meraklı

Bazi arkadaslar kizmislar neden isin sirrini aciklamiyorum diye !!! yani benim postlarimi daha once okuyanlar zaten bilir benim bir sirrim falan yok hersey ortada !!! dedigim gibi bes ayri layer uzerinden calistim bunun amaci herhangi bir hata yapilirsa geri donusum kolay olsun ve yuzun her parcasiyla ayri calismak daha mantikli ve kolay!!!

1) genel bir rotus healing ve stamp tools .
2)burn ve dodge tools ile yuzun genel hatlarini ortaya cikarmak ve dahada keskinlestirmek ! yalniz bunlari dikkatli kullanin dusuk opacity lerde!!
3)fircayi ve uygun renkleri secip goz dudak ve yuz boyamasi yani makyaj eee tabiiki burda goz zevki size kalmis ne kadar cok boya o kadar rukus )
4)stamp ve healing ile sac eklemesi , en son color balance , hue saturation ve un sharp mask !!!! bu kadar !!!!

umarim yardimci olmusumdur !!!!

Tarih: 27 Ocak 2006, 20:23 - İp: 85.***.**1.250
maslan41
maslan41 (üye)
Kocaeli / Meraklı

hay ağzına sağlık theater hocam .bu mesaja yazıln her yorumda ersin hocam sana mail geliyor ve sen kimseye cevap yazma gereği duymuyorsun gibi geldi.ne kadar yazan olmuş ve ersin kardeş yeni yazma gereği duymuş nasıl yapıldığını.

yiğidi öldürür arkasından da çelenk yollarım ben.ersin hocam resminde güzel yani bende sana reim değilde resim üzerindeki kabartma yazını nasıl yaptığını sormuştum ama cevap gelmedi başka yerden konu açar anlatacak bir arkadaş bulurum sanırım.

arkadaşlar burda birşeyler paylaşıyoranız ve gösteriyorsanız diğer arkadaşlarıda mimkün olduğunca anlaşılır sade dilde bilgilendirirseniz bilginizin değeri o zaman daha artar inşallah.

Tarih: 27 Ocak 2006, 23:14 - İp: 85.***.**9.214
ozkant
ozkant (üye)
İstanbul / Firma

ersin çok teşekkürler paylaşım için

Tarih: 31 Ocak 2006, 23:45 - İp: 85.***.**2.74
orhanergun
orhanergun (üye)
Samsun / Meraklı

Ersin Gerçekten Çok güzel olmuş nasıl yaptığını anlatırmısın bunu teşekkür ederim şimdiden sağol.

Tarih: 9 Şubat 2006, 09:54 - İp: 81.***.**4.212
simone
simone (üye)
Ankara / Meraklı

merhaba ersinn cidden super bi is yapmıssın rica etsem bana nasıl yaptıgını soyleyebılır mısnn?ıı calısmalar

Tarih: 9 Şubat 2006, 12:42 - İp: 81.***.**4.6
elsober
elsober (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

Biras fasla aşırı olmuş ama genede iyi sayılabilir .Görüş meselesi değişken oluyo tabii

Tarih: 11 Şubat 2006, 23:57 - İp: 81.***.**4.42
reyhan
reyhan (üye)
Kırklareli / Stüdyo Fotoğrafçısı

ersi nnasıl yaptığını görüşelim anlatırsın [email protected] msn adresim tel 05337471498

Tarih: 12 Şubat 2006, 10:56 - İp: 81.***.**8.166
cevat
cevat (üye)
Sakarya / Firma

Eline Sağlık biraz esmerleşmiş ama yinede güzel Hatun olmuŞ

Tarih: 12 Şubat 2006, 12:50 - İp: 85.***.**3.40
dehailknur
dehailknur (üye)
Ankara / Meraklı

cok guzelde biz nası orencez bunu paylasırmısın nası yaptını ben acemiyim yanlız tum yaptıklarını acık acık anlatman gerek şimdiden tesekkurler

Tarih: 16 Şubat 2006, 23:54 - İp: 85.***.**1.27
dehailknur
dehailknur (üye)
Ankara / Meraklı

adresimi vereyim cewap yazarsan sewinirim [email protected] beklıcem nası yaptını bide bana sole

Tarih: 16 Şubat 2006, 23:58 - İp: 85.***.**1.27