ersin
ersin (üye)
Yurtdışı / Meraklı

Photoshopta Sanal Makyaj

ozellikle vesikalik cekimlerde bayanlar en iyi sekilde cikmak ister iste boyle durumlarda eger kisi makyajsiz gelmisse ve boyle bir seyde istiyorsa neden olmasin !!
boyle bir calisma yaklasik on dakika alir asagi yukari !! bu calismayi bes ayri bos layer uzerinde yaptim isteyen arkadaslara ayrintili aciklamasini yapabilirim !!!!

Tarih: 25 Ekim 2005, 13:58 - İp: yok
ersin
ersin (üye)
Yurtdışı / Meraklı

yav arkadaslar neden anlamiyorsunuz ben bu isi hobi olarak yapiyorum ve kimseylede sidik yarisinda degilim sadece ve sadece amator olarak bildigim kadariyla birseyler yapmak paylasmak ve bilgi alisverisinde bulunmak istiyorum !! bazi kisiler yok gel sana photoshop ogreteyim yok bu kisi ayni kisi degil falan filan nedir yani biz burada neyi ispat etmeye calisiyoruzki kimseyle yaris filan halinde degilim !!herzaman dedigim gibi varsa daha iyi bilen o zaman burada anlatir ben ve buradaki herkeste ogrenir !! yoksa oyle kimse hava atmasin yok soyle olurda yok boyle olur anlat o zaman kardesim bak ben zamanimi harcayip anlatiyorum !!

Tarih: 4 Kasım 2005, 11:21 - İp: yok
ozgurane
ozgurane (üye)
Aksaray / Amatör

süper olmus valla.eline saglik kardes

Tarih: 8 Kasım 2005, 16:27 - İp: yok
kayseri
kayseri (üye)
Konya / Amatör

sevgili ersin düşüncelerine katılıyorum,eleştiri yapmak kolay aynı kişilerden örnek te görmek istiyoruz,bakalım nasıl ustalar.bir kere adı üstünde rutuş,elbette ufak tefek değişiklik gerekir.alperer arkadaşın çalışması da hoş olmuş,hepnizin eline sağlık.bizim gibi olanlara da bilgi aktarırsanız seviniriz.

Tarih: 8 Kasım 2005, 22:35 - İp: yok
oguzf
oguzf (üye)
İzmir / Meraklı

ha1984 yahu sen ne hazımsız bir insansın
Arkadaşım eğer beğenmediysen daha iyisinin nasıl yapılacağını anlatırsın herkes öğrenir.Çok konuşan insan boş konuşan insan demektir.

Tarih: 8 Kasım 2005, 22:58 - İp: yok
oguzf
oguzf (üye)
İzmir / Meraklı

Ersin bu arada nasıl yaptığını anlatırsan seviniriz.Ama lütfen biraz ayrıntılı anlat.Şimdiden teşekkürler.

Tarih: 8 Kasım 2005, 22:59 - İp: yok
cizenkisi
cizenkisi (üye)
İstanbul / Meraklı

#cizenkisi' tarafyndan 21.12.2005 04:49:19 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 19 Aralık 2005, 23:34 - İp: 85.***.**8.2
meraklisi
meraklisi (üye)
İstanbul / Meraklı

öğrenmek istediğim bir konu yardımcı olabilir misin? msn deyim...

Tarih: 20 Aralık 2005, 20:03 - İp: 85.***.**8.210
cizenkisi
cizenkisi (üye)
İstanbul / Meraklı

#cizenkisi' tarafyndan 21.12.2005 04:50:20 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 21 Aralık 2005, 02:41 - İp: 85.***.**6.4
açelya
açelya (üye)
İstanbul / Amatör

pardon arkadaşlar ama resim nasıl ekleyebilirim bana yardımcı olur musunuz ??

#açelya' tarafyndan 22.12.2005 13:56:45 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 22 Aralık 2005, 13:55 - İp: 85.***.**9.130
maslan41
maslan41 (üye)
Kocaeli / Meraklı

BAKIYORUM ÖGLENDEN BERİ KİMSE YAZAMAMIŞ BEN BARİ YAZAYIM DEDİM.ÜSTTEKİ LİNKLERDEN (ANASAFFA,HABERLER,FORUM,GALERİ,EĞİTİM... OLAN YER) GALERİYİ TIKLAYINCA YENİ SAYFADAN SOL TARAFTA NE YÜKLEMEK İSTİYORSAN KONUNU TIKLA ;ÇOCUK,ÇİÇEK İNSAN MANZARALARI,MAKRO,HAYVANLAR FİLAN VAR SONRA AÇILAN SAYFADA DA ÜST SAĞDA "FOTOĞRAF EKLE" LİNKİNDEN DE RESİMLERİNİ EKLERSİN.

ORADAKİ AÇIKLAMALARI İYİ OKU RESİMLER BÜYÜK OLURSA SİSTEM KABÜL ETMEYEBİLİR.800X600 YETERLİ OLUR.

Tarih: 22 Aralık 2005, 21:58 - İp: 85.***.**3.61