ersin
ersin (üye)
Yurtdışı / Meraklı

Photoshopta Sanal Makyaj

ozellikle vesikalik cekimlerde bayanlar en iyi sekilde cikmak ister iste boyle durumlarda eger kisi makyajsiz gelmisse ve boyle bir seyde istiyorsa neden olmasin !!
boyle bir calisma yaklasik on dakika alir asagi yukari !! bu calismayi bes ayri bos layer uzerinde yaptim isteyen arkadaslara ayrintili aciklamasini yapabilirim !!!!

Tarih: 25 Ekim 2005, 13:58 - İp: yok
fotosaffet
fotosaffet (üye)
Bartın / Stüdyo Fotoğrafçısı

Bunu nasıl yaptığını Bana iza edersen sevinirim

Tarih: 18 Şubat 2006, 13:06 - İp: 85.***.**9.12
mrc
mrc (üye)
Ankara / Meraklı

Arkadaşım manyak güzel olmuş bu resim tabi benim düşüncem bu bunu lütfen nasıl yaptın bana ne olur saatler bu konuyu araştırdım ve bu sitede senin bunu yaptığını gördüm ve ben de böyle bir site aradım ne olur bunu nasıl yaptığını bana anltabilirmisin. Lütfen, yalwarırım.... [email protected]

Tarih: 21 Şubat 2006, 17:58 - İp: 88.***.**7.46
feris
feris (üye)
Ankara / Stüdyo Fotoğrafçısı

tek bi şey söyleyebilirim makyaj yapmak çok basittir.
brush ve özellikleri iyi kullanabiliyorsanız, biraz denemeyle çokşeyler başarabildiğinizi sizde görürsünüz.

Tarih: 23 Şubat 2006, 19:35 - İp: 81.***.**5.97
ryden
ryden (üye)
İstanbul / Doğa Fotoğrafçısı

hocam yaptığınız bu makyajın resimli dersini yayınlarmısınız şimdiden teşekkürler

Tarih: 24 Şubat 2006, 07:30 - İp: 85.***.**3.63
hatay
hatay (üye)
Hatay / Profesyonel Fotoğrafçı

ersin kardeş ellerine sağlık yalnız biraz fazla yapmacık olmamışmı sence (olumsuz eleştiri yapmak istemezdim)

Tarih: 24 Şubat 2006, 14:40 - İp: 85.***.**0.101
theraw
theraw (üye)
İstanbul / Amatör

emegine saglık gercekten cok guzel olmus banada gösterebilirsen çok sevinicem
[email protected]

Tarih: 25 Şubat 2006, 03:40 - İp: 85.***.**5.150
esoes
esoes (üye)
İçel / Stüdyo Fotoğrafçısı

ersin bey bi fotoğrafcı olarak buna ihtiyacım var öğretirsen sevinirim ben uğraşacak olursam çok zaman alır fazla zamanım yok benim ama sizden bilgi alıp yapmam daha mantıklı olur bekliyorum ricam olur [email protected] ellerine sağlık hoş olmuş yapılan taklitlerde olmamış komik biraz o duruma düşmek istemem başarılar

Tarih: 26 Şubat 2006, 01:44 - İp: 85.***.**6.9
studyo_net
studyo_net (üye)
Sivas / Stüdyo Fotoğrafçısı

dostum valla en az 10 dk uğraştım makyaja boş ver yapıp gelsinler makyajlarını altı üstü vesikalık okadar uğraşırsım usta deynekle kovalar beni sivilceleri yok oluyo yeter sımartmamaklazım milleti

Tarih: 27 Şubat 2006, 20:46 - İp: 81.***.**2.237
studyo_net
studyo_net (üye)
Sivas / Stüdyo Fotoğrafçısı

dostlar buybun vide o anlatımlı makyaj yapımı yanlız sesiyok en azından fikir edinin

http://rapidshare.de/files/14293588/Photoshopta_Sanal_Makyaj-_ejo.rar.html

Tarih: 27 Şubat 2006, 23:08 - İp: 81.***.**2.237
fotomurat
fotomurat (üye)
Yurtdışı / Stüdyo Fotoğrafçısı

arkadaşım gerçekten çok güzel bir çalışma olmuş tebrikler..

Tarih: 27 Şubat 2006, 23:28 - İp: 85.***.**7.42